Львівський навчальний заклад (ясла-садок) №136



  • Комунальна форма власності

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 17 жовтня 2024


Відгуки

43
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший державний садочок. Дбаючі вихователі, пані завідувач тримає колектив в тонусі 🙂 З мого улюбленого - те, що гуляли в будь-яку погоду. Доня ходила в садочок практично без вихідних, бо бабусь і дідусів у поміч не було. Дякую колективу! Дякую за чуйність нашим вихователям - Галині Миронівні, Галині Дмитрівні, помічнику вихователя - Олі Іванівні та завідувачу - Олександрі Петрівні

,

Садок нижче плінтусу, весь персонал некомпетентний, грошики всі люблять і беруть і возмущаються що мало принесли на день дошкільного працівника чи день вчителя.

,

Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі завідувач садочку - Олександра Петрівна,вихователі і няні - Галина Михайлівна, Зоряна Василівна, Рима Павлівна,Галина Миронівна, Тетяна Павлівна, Валентина Геннадівна, п.Галина Пугач, п. Марія, п.Ірина і весь колектив садочку висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу. Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей. Велике вам спасибі. Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі. Рекомендую всім бажаючим). Добрі , прекрасні професіонали своєї справи! Гарний колектив , смачненька кухня!!!! Низький уклін вам!!! Ви найкращі!!!

,

Садочком задоволена.Особливо Валентиною Генадівною,дуже хороший Вихователь,вміє знайти підхід до кожної дитини.Величезне їй спасибі!!!

,

Садок нормальний!!а от завідувач,чудо яке я тільки бачила!!!не виховане,розмовляє так ніби сидить десь на вулиці в компанії!про хабар ,бере і це перевірено,як діти на протязі року попадають в садок без черги? А приходить мама яка в черзі то каже ваша дитина не пройшла!!!! Майданчики їх просто немає,один пісок і все! Діти не знають де себе подіти,бо граються самі ,а вихователя сидять або ж в телефоні,або розмовляють одне з одним,замість того щоб пограти з дітьми в ігри на вулиця


Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.