Дитячий садок №32



  • Державна форма власності

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 16 жовтня 2013


Відгуки

34
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Сюди ходила я , мої брат і сестра і вже тепер ходить мій синочок) найкращий садочок)хороше харчування,чудові вихователі,гарно ,чисто І величезне дякую завідуючій Євгенії Олексанрівні ви найкраща!!! Чудове місце раджу всім)

,

Надзвичайно хороший садок, дуже смачне і якісне харчування. Вже дрга моя дитина ходить у цей садок. Завідувач постійно на робочому місці, все контролює, перевіряє, завжди розмовляє з батьками. Садок знаходить в зеленій зоні, свіже повітря, майданчики почтійно ремонтуються. Дякую вам, педагоги , за якісну працю та любов до наших діток!

,

А я ходив в цей садок до 1973 року.Він був російський і називався "Колокольчік".Стара німецька вілла,непогано пристосована,завжди свіже повітря.

,

дуже і дуже задоволена садочком! Вже другого синочка воджу в цей садок. Персонал дбайливий та уважний до дітей! Хороше і смачне харчування. (мала нагоду спробувати під час обіду). Завідувач за всім слідкує та контролює, завжди на робочому місці. Нам пощастило бути з такими вихователями : Наталя Ігорівна, Олена Романівна, Галина Нестерівна та Ірина Дмитрівна! Всім величезне спасибі)

,

Прекрасний садочок. Тут навчили мою дитину всьому: і самому їсти, і самому одягатися, і самостійності, і безліч віршиків, пісень, танців... Дуже любить малий ходити в садок, ввечері завжди треба ще його чекати, бо не награвся, не набувся, це означає одне - йому там дуууже добре. Велике спасибі Надії Іванівній, Надії Юлівній і Світлані Михалівній за їх відданість нашим дітям. Ну і окреме спасибі завжди усміхненому керівнику, головному організатору всіх добрих справ у цьому закладі - Євгенії Олександрівній!!!!!!


Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.