Заклад дошкільної освіти ясла-садок №41 Львівської міської ради



  • Комунальна форма власності

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 15 жовтня 2024


Відгуки

30
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садочок для дитини особливо не підбирала, пішли в найближчий до дому. Нажаль, це була моя помилка. Тепер думаю, як перевестись. Не рекомендую.

,

Мій відгук мабуть буде більше схожий на подяку, але так воно і є, адже ми попрощалися з нашим любим садочком, який був нам рідним цих 4 роки. Дорогі наші вихователі, не вистачить слів, щоб висловити всі слова подяки! Дякуємо за те, що з турботою і любов'ю ростили діток, за переживання! Ви даруєте стільки доброти і ласки, що дай вам Бог здоров'я і натхнення кожен день! Ми будемо сумувати і з вдячністю Вас згадувати. Нехай вами буде виховане ще не одне покоління, а ваші серця ніколи не втомляться від чудової роботи і турботи про дітей. Не розумію, чому стільки не задоволених вище коментарів, бо садочок справді чудовий, в ньому затишно, все охайно і чисто, вихователі привітні, чуйні та люблячі. Діти завжди доглянуті, і кожного дня з ними проводились заняття, різні розваги, прогулянки, ігри, екскурсії. Всі ми люди з різними вподобаннями, але обоє моїх дітей і я залишились задоволені!!!

,

Роботою садочку абсолютно не задоволена! В вересні вимагали купити олівці, фарби, ножиці, папір і т.д для роботи з дітьми. По сьогодні все це майже не використано. Квітень місяць. В альбомі малюнок лише на одній сторінці і все. Питання: навіщо батьки витрачали кошти на канцелярію? Поки не зміниться завідуюча - ніяких покращень не буде. Вона не зацікавлена в розвитку садочку!

,

Ходимо другий рік, ситуація така, на початку в яслах просили щоб дитина сама їла, сама ходила в туалет бо вони не мусять того вчити… добре, навчання як такого від вихователя немає, всі заняття додаткові і оплачуються тільки готівка, також оплата щомісячна на групу також тільки готівка, збори на ремонти ну звісно ж теж готівка і без звітності що і куди. Плюс садка то дійсно гарна територія але знову ж мінус немає обмежень на території де мають бути ясла де старші, всі діти бігають разом хто куди, шкода що в такий важкий період люди так і не навчились ставити пріоритети що є важливим і що є на часі а що ні(Перемоги нам всім

,

З хорошого в цьому садочку тільки територія. Знань дітям не дають, занять нема. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!


Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.