Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 Львівської міської ради



  • Комунальна форма власності

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 15 жовтня 2024


Відгуки

145
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найгірший садок ,який може бути ,мою дитину так настрашили ,що я лиш з психологами і невропатологом працювала 2 роки ,а лиш щось хотіла запитати в чому ситуація то сказали що моя дитина винна ,і проблема в дитині ,а що дитина боялася вийти з хати пів року ми там не виходили,бо мала рвотний рефлекс у ночі кричала у сні та пісяла у ліжку це напевно длЯ них нормально ,тому дорогі батьки добре подумайте чи потрібно давати в цей садок дітей ,на своєму досвіді переконалася ужасне ставлення до дітей 🤬

,

Ходимо в цей садок вже 4 місяця,нас все влаштовує.Я і дитина цілком всім задоволені Вихователі і персонал ввічливий ,поки ніяких курйозів і заперечень немає,дивно що так багато негативного пишуть за цей заклад

,

Заклад суворого режиму, а не садок! Зроблено все для зручності персоналу, а не відвідувачів. Дитина в бік Зубрівської гуляти навіть не хоче, цей садок це страшилка для неї. Мені вихователька розказує, (тобто в тому нічого поганого вона не вбачає), що погрожувала дитині не вивести до мами, якщо та не доїсть, з'явились нові звички в дитини ''нечемних дітей б'ють по попі'', хоча вдома це не практикується зовсім. Одним словом, дитина плаче від самої згадки про садок

,

Б'ють дітей,а коли вони жаліються то залякують так,що дитина боїться взагалі щось розповідати про садочок.

,

Ужас, ніколи не давайде дітей в цей садок, дуже погано, прививають дітям постійне відчуття вини, залякують на релігійному рівні. Дуже погано, дітей залякують, гуляють в будьяку погоду бо так прописано.. не прислухаються до дітей, радянський режим


Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.