Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №69
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 15 жовтня 2024
Відгуки
52Згадуватиму 69 садок, як страшний сон. Якщо не носиш кави та цукерки виховательці, то ставлення до дитини просто жахливе. Дитина боялась йти в садок. В садочку холодно, іграшками не дозволяють гратися, їсти заставляли. У мене ще є двоє дітей, але я ні за які гроші не водитиму їх в цей славнозвісний 69 садочок. Батьки! Добре подумайте, перед тим, як віддавати свою дитину туди
Хороший садочок. Дитина ходить з задоволенням, вихователь Ольга Юріївна хороша та адекватна. Збирають гроші мінімально, фонд групи та іноді на ремонт проте не космічні суми. На фоні поборів в інших садочках тут практично безплатно все
Я дуже задоволена садком! У нас група "Малятко". Вихователі Оксана Михайлівна і Мирослава Мирославівна професіонали! Дуже люблять дітей, гарно до них відносяться. Дитина хоче йти в садок, легко пройшов адаптацію! Завідувачка садка Галина Михайлівна дуже привітна, вічлива і розуміюча людина. У нас попереду ще три роки і надіюсь вони пройдуть чудово!
Дитині подобається і це для нас головне, вихователі до дітей ставляться добре. З мінусів територія на вулиці в занедбаному стані, але то скоріш мінус міста.
Дивіться також усі дитячі садки в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, школи в Львові.

Укриття в жахливому стані,за два роки війни так і не облаштоване.Дитина боїться там перебувати і лякається,нічких іграшок і ремонту не має!Жах і сором!Зато фонд садочку успішно збирають «невідомо» куди