Київський дитячий садок «KEY SCHOOL»

Київський дитячий садок «KEY SCHOOL»



  • Приватна форма власності
  • Ясла-садок
  • Загального розвитку
  • Міський садок

  • Гуртки та студії
  • Особливі спеціалісти: інструктор з фізкультури, музичний керівник, психолог, хореограф, інші спеціалісти

75
дітей
75
загальна кількість місць
25
осіб персоналу
5
груп

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 20 листопада 2025


Відгуки

28
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Як людина, що провела у цьому закладі загалом більше 11 років, я можу сказати, що це саме те місце, куди можна відправити дитину будь-якого віку та до будь-якого класу (хоч сам я тут з садка, у нашому колективі були декілька новеньких - і їх гарно прийняли), Кожен вчитель може індивідуально допомогти дитині, якщо у неї є проблема, взаємовідносини вчителів та учнів зазвичай дуже близькі. Про вчителів: кожен з них майстер своєї справи, можуть та будуть допомагати людині, коли бачать, що їй це потрібно. Але зазвичай допомога не потрібна), бо кожен предмет викладається з любов'ю.

,

Моя дитина вже 2 тижні на дистанційному навчанні, навчається в середній школі для себе зробив висновок що в ліцеї працюють справжні професіонали. Але є вчителі які подають матеріал дуже сухо та нецікаво.Зовсім несподобався урок з історії та хімії чуть незаснув, цікава біологія та англійська.

,

Хочу подякувати всім моїм вчителям, які навчали мене декілька років. В цьому році я закінчила навчальний заклад, здала як на мене якісно зно(окрема подяка моєму кураторові, вчителю англійської, та географії ви неймовірні професіонали) Я за вами вже сумую, але радію від того, що йду в доросле життя. Окрема подяка директорові та завучу, за підтримку.Люблю Вас всіх...

,

Я - викладач хімії і біології в цій гімназії. Працюю в цьому навчальному закладі перший рік і почуваю себе дуже комфортно. Це прекрасна школа з чудовими, талановитими, компетентними педагогами. Саме завдяки їм у здобувачів освіти формується позитивне ставлення до навчального процесу, що є дуже важливим. Це школа, де вчитель – це друг і наставник. Я точно знаю, що вчитися можна із задоволенням, а знання, які отримують учні в нашій гімназії, зможуть застосувати у своєму житті.

,

Хотіла залишити свій відгук.Дуже люблю свій ліцей у нас класні вчителі, правда є предмети які викладаються дуже скучно.Завжди любила українську мову, та англійську, в цьому році прийшов новий вчитель по географії то полюбила цей предмет.Дуже погано йде хімія.Прошу звернути увагу на харчування в школі.


Дивіться також усі дитячі садки в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, школи в Києві.

Приватна форма власності

Дитсадок «I-Kids»

  • вул. Князя Романа Мстиславича, 14, м. Київ
  • (093) 320-20-30
Приватна форма власності

Дитячий садок «Ля Малюк»

  • просп. Володимира Івасюка, 10-б, 04211
  • (068) 990-61-43
    (050) 648-18-22
  • Ясла-садок
  • Загальна можлива кількість місць: 120
  • Є гуртки та студії
Приватна форма власності

Садок «Тотоша»

  • вул. Радунська, 8/13, вул. Градинська 9, вул. Закревського 93 А
  • (050) 673-71-38
    (067) 384-35-14
  • Дитячий садок, Центр розвитку дитини
  • Загальна можлива кількість місць: 65
  • Є гуртки та студії