Школа-дитячий садок «Перлина»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 20 вересня 2013
Відгуки
12Ясли нам откровенно не понравились. Теперь надежды на младшую группу. Сказали родители, что воспитатели там получше.
Дуже подобається цей навчальний заклад! Завжди чисто, вихователі та вчителі з посмішкою зустрічають батьків дітей. Дуже подобається Катерина Вікторівна, вона дуже дбайливо відноситься до дітей. Мій син її обожнює! Директору потрібно придивитись до цієї вчительки :)
В садике няни часто на работе "под градусом", воспитатели орут, территория убогая, скамейки разваливаются. Директор только улыбается , но порядок навести не может. Собирают деньги постоянно на дополнительные занятия, а результата нет никакого. Вобщем мы домучились в саду и в первый класс в Перлине не остались. Никому не советую!!!!!
можу з свого досвіду сказати,що це чудовий заклад,адже сама у ньому навчалась)і взагалі я дуже вдячна педагогам,що там працюють,а особливо Рудницькій Ользі Михайлівні)
Дивіться також усі дитячі садки в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, школи в Києві.
Садочки поряд
Садок «Тотоша»
- Дитячий садок, Центр розвитку дитини
- Загальна можлива кількість місць: 65
- Є гуртки та студії
Дитсадок «I-Kids»
Дитсадок «KMDШ kids Воскресенка»
- Дитячий садок



Садок в цілому хороший. Дуже задоволена роботою вихователя ясельної групи №2 Людмили Михайлівни. Людина справді любить свою роботу, працює по 12 годин, особливу увагу приділяє кожній дитині. Вже 2 дитину привела до неї і абсолютно не шкодую і задоволена. Також заклад славиться чудовою директоркою Ларисою Петрівною та методистом Іриною. Дуже чуйні і розуміючі люди, яким не страшно довірити найдорожче.