Мотиваційний лист при вступі 2025: структура, зразок і рекомендації, як написати

23 червня 2023
Мотиваційний лист при вступі 2025: структура, зразок і рекомендації, як написати

Останнє оновлення 9 січня 2025


Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Вадим,20.07.2025, 01:40
Доброї ночі а шрифт мвжряддя та абзацна відстань обов'язкова якщо лист в електронному вигляді
Education.ua,21.07.2025, 09:32

Ні, оскільки в полі для мотиваційного листа в електронному кабінеті це форматування може з'їжджати.

Єва,18.07.2025, 17:52
Доброго дня, а шрифт самої шапки потрібно зменшувати чи за розміром вона така ж сама як і основний текст?
Education.ua,18.07.2025, 17:58

Ні, можете не зменшувати. При поданні через електронний кабінет мотиваційний лист відформатовує система, тому деякі частини можуть з'їжджати, але то не є помилкою.

Роман,16.07.2025, 15:47
Доброго дня. Куди вставляти додатки до мотиваційного листа? В кінець після подяки?
Education.ua,16.07.2025, 16:19

Додатки до мотиваційного листа у вигляді грамот / подяк ви можете надіслати окремо на електронну пошту приймальної комісії. 

Надежда,18.06.2025, 08:27
Доброго ранку. Якщо я хочу поступати в ВНЗ на один факультет ,але на різні спеціальності писати мот.лист потрібно на кожну спеціальність чи один лист на факультет? І якщо до вподоби декілька спеціальностей на різних факультетах закладу,наприклад менеджмент і соціалогія скільки листів писати?
Education.ua,18.06.2025, 09:03

Мотиваційний лист потрібно писати на кожну спеціальність окремо, адже це частина заяви. Тобто якщо ви подаєте заяву на спеціальність «Менеджмент», то прикріплюєте мотиваційний лист, де пояснюєте, чим цікавить вас ця спеціальність. При поданні заяви на спеціальність «Соціологія» потрібно додати окремий мотиваційний лист, де йтиметься про соціологію. Радимо подивитися вимоги до мотиваційних листів того закладу, який розглядаєте для вступу.

Яна,09.05.2025, 21:20
Добрий день. Хочу вступати до університету. Я займала місця на олімпіадах, проте у школі протягом останніх років не видають грамоти та дипломи. Що можна прикріпити до мотиваційного листа, як доказ?
Education.ua,12.05.2025, 09:10

Ви можете перелічити заходи, у яких брали участь, та прикріпити посилання про них, якщо в мережі є інформація про них.


Останні новини