Репетитори

Підготовка до KET PET FCE CAE


  • 180 грн  -5%

Підготовка до Кембріджських іспитів KET PET FCE CAE в Одесі.

  • Наші репетитори дадуть Вам детальні консультації і якісно підготують Вас до здачі Кембріджського іспиту будь якого рівня. Ми пропонуємо тільки індивідуальну підготовку до KET PET FCE CAE в Одесі.
  • Перед першим заняттям ми тестуємо ваш рівень знань, визначаємося з наповненістю і складом програми навчання. Час проведення занять та їх кількість визначаються виходячи з Ваших уподобань.
  • Всі наші репетитори є професіоналами найвищого класу, кваліфікація яких підтверджена відповідними дипломами та сертифікатами.
  • Весь процес підготовки до KET PET FCE CAE в Одесі здійснюється за допомогою програми скайп і технологій дистанційної освіти. Ми пропонуємо лише перевірені методики викладання і класичний підхід до освітнього процесу, з тією лише різницею, що Ви бачите викладача не поруч з собою, а на моніторі.

Більш детальна інформація на основному порталі
http://online-language.org/

  • На даний момент на рахунку нашого репетиторської колективу вже є велика кількість учнів, які досягли бажаного результату і здали іспити KET PET FCE CAE в Одесі. Телефонуйте і пишіть нам, і стаєте одним з них:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, курси в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі