Репетитори

Підготовка до ЗНО з французької мови


  • 180 грн  -5%

Підготовка до ЗНО з французької мови в Одесі.

Для того, щоб гарантовано отримати високий результат на ЗНО з французької мови, потрібно починати підготовку заздалегідь. Крім того, проводити заняття потрібно спільно з професійним репетитором, який має досвід підготовки до даної категорії іспитів. Ми готові надати Вам викладача - професіонала. Більше того, ми запропонуємо Вам перший вступний урок, на якому Ви отримаєте всі необхідні консультації і будете ознайомлені з Вашою індивідуальною програмою підготовки до ЗНО з французької мови.

Для того щоб пройти тестування і записатися на перший вступний урок, будь ласка, заходьте на наш сайт http://online-language.org

Підготовка до ЗНО з французької мови в Одесі здійснюється за допомогою програми скайп і онлайн навчання. Застосування такого підходу в освітньому процесі, дозволяє нам, запропонувати Вам дуже хороші ціни на підготовку до ЗНО. Всі філологи нашого колективу мають глибокі знання в області французької філології. Що дуже важливо, ми маємо багатий досвід в питаннях підготовки наших учнів до ЗНО з різних мовних дисциплін.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, курси в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі