Репетитори

Підготовка до KET  • 160 грн  -5%


Про курс

Підготовка до KET в Києві і області.

Курс проводжу я або будь-який інший викладач нашого колективу на вибір, заняття індивідуальні.

На даний момент University of Cambridge ESOL Examinations пропонує великий перелік іспитів на отримання дипломів міжнародного зразка. Є можливість підтвердити як початковий рівень знань англійської мови (дипломи KET PET), так і просунутий рівень, здавши іспит (САЕ) який вимагає більш серйозної підготовки.

Наші репетитори підготують Вас до всіх популярних іспитів University of Cambridge зокрема до KET в Києві. Час проведення занять і наповненість курсу, ми визначимо для Вас індивідуально, виходячи з ваших потреб. Є можливість взяти перший вступний урок.

Репетиторский центр Dialogue online надає тільки індивідуальну форму навчання, оскільки, вона є найбільш продуктивною. Застосування програми скайп в підготовці до іспитів KET це основна особливість нашого центру. Ви можете займатися з кращими викладачами України не виходячи з дому, за доступною ціною.

Наш основний сайт: http://online-language.org. Тут Ви зможете знайти всю необхідну Вам інформацію.

Знижка в 5% для користувачів порталу osvita.com.ua бажаючих замовити підготовку до іспиту KET, PET, FCE, CAE в Києві і області.

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.