Репетитори

Підготовка до TOEFL  • 150 грн  -5%


Про курс

Курс підготовка до TOEFL в Києві, проводить професійний індивідуальний репетитор англійської мови.

Склад курсу, час проведення занять, навчальні матеріали - всі ці питання обговорюються на першому вступному уроці. Після цього уроку, ми будемо знати Ваш рівень англійської мови, і зможемо дати рекомендації стосовно підготовки до TOEFL в Києві.

Підготовку до цих досить складним іспитів найкраще проводити під контролем фахівця, який має відповідний досвід і знання. Можу Вас запевнити, я і мої колеги маємо відповідний досвід і підготували велику кількість слухачів до іспитів TOEFL в Києві. Окремо зауважу, що всі викладачі нашого центру справжні професіонали, це підтверджують сертифікати та дипломи. Постійна практика з носіями мови і стажування за кордоном, допомагають нашим фахівцям мати найактуальніші знання в галузі лінгвістики і методології викладання.

Застосування сучасних інтернет технологій і програми Скайп, дозволяє нашому колективу запропонувати Вам кращих викладачів з усієї України для підготовки до TOEFL в Києві.

Детальну інформацію про мене, і про викладачів, ви можете побачити на основному сайті http://online-language.org

Знижка 5% на всі заняття. Це спеціальна пропозиція для користувачів порталу (education.ua), які бажають підготуватися до здачі іспитів TOEFL в Києві.

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.