Репетитори

Підготовка сертифікат Гете-институту Goethe-Zertifikat A1, А2, В1, В2, С1, C2 GDS


  • 150 грн  -5%

Сертифікат Гете-інститута Goethe-Zertifikat A1, А2, В1, В2, С1, C2 GDS в Києві та області.

Пропоную Вам провести підготовку до отримання сертифіката Гете-інституту, як зі мною, так і з будь-яким репетитором нашого центру. Працюю тільки по скайпу!

Якщо перед Вами стоїть питання якісної підготовки до отримання дипломів і сертифікатів, що підтверджують Ваш рівень німецької мови, то викладачі нашого репетиторського центру це те, що Вам потрібно. Абсолютно всі репетитори мають дипломи Вузу (романо-германська філологія), високий рівень мови підтверджений документально. Постійні стажування, підвищення кваліфікації в країнах Європи, дозволяють нашим репетиторів мати найактуальніші знання в галузі викладання.

З огляду на відповідний рівень і досвід наших фахівців, підготовка до Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat рівнів - (A1-C2) в Києві відбуватиметься швидко і якісно.

На даний момент 100% учнів, які проходили підготовку у нас здали ці іспити без проблем!

  • Зауважимо, що репетитори нашої школи використовують у своїй роботі ефективні інтернет технології дистанційного вивчення мов. Програма Скайп (яка є нашим улюбленим інструментом), дозволить Вам займатися в зручній для Вас обстановці, не витрачаючи час на переїзди. А оплачуючи тільки час роботи викладача професіонала без витрат і накладних витрат, Ви зможете економити гроші.
  • Для того щоб Ви змогли оцінити ефективність цього способу, ми пропонуємо Вам перший вступний урок, під час якого перевірять ваш рівень знань, дадуть рекомендації стосовно ефективній підготовці до іспиту, обговорять з Вами час проведення занять.
  • Не дивлячись на досвід наших викладачів та застосування найсучасніших технологій і методик, якість підготовки до отримання сертифікатів Гете-інституту Goethe-Zertifikat A1, А2, В1, В2, С1, C2 GDS, в Києві залежить, перш за все, від Вас. Від Вашого бажання наполегливо працювати. Так що якщо Ви налаштовані серйозно, то зв'язуйтеся з нами по контактам зазначеним на сайті.

Контакти:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві