Репетитори

Підготовка до ЗНО з англійської мови  • 160 грн  -5%


Про курс

Підготовка до ЗНО з англійської в Києві.

Репетитори центру Dialogue online, в якому я працюю, мають філологічну освіту, сертифікати міжнародного зразка (рівні С1 - С2), постійно проходять курси підвищення кваліфікації і вдосконалюють свої навички викладання. До того ж я і мої колеги маємо великий досвід в підготовці до ЗНО з англійської мови в Києві.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зайти на наш основний сайт http://online-language.org.

Здача ЗНО з англійської мови вимагає ретельної підготовки, тому багато слухачів починають готуватися до тестування заздалегідь. Ми вітаємо свідомих учнів, адже, чим раніше Ви почнете займатися, тим якісніше буде Ваша підготовка.

Для того щоб почати підготовку до ЗНО (ЗНО) з англійської мови в Києві, Вам необхідно зв'язатися зі мною по одному з контактів, вказаних на сайті, і замовити перший вступний урок. Перед заняттям Ви пройдете безкоштовний тест, який покаже Ваш рівень володіння мовою. Під час першого вступного заняття буде складено індивідуальну програму підготовки до ЗНО, визначені аспекти мови, над яким необхідно працювати. Також Ви зможете узгодити з викладачем графік занять.

Заняття проходять дистанційно в онлайн режимі за допомогою програми Skype. Для занять Вам обов'язково потрібно мати відеокамеру і гарнітуру з мікрофоном.

На даний момент діє спеціальна пропозиція: учні, які бажають підготуватися до ЗНО з англійської мови в Києві можуть отримати 5% знижку на заняття зі мною, якщо назвуть сайт (osvita.com.ua) при замовленні першого заняття.
Будь ласка, зв'язуйтеся з нами за контактами зазначеним нижче:

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.