Репетитори

Підготовка до IELTS  • 160 грн  -5%


Про курс

Підготовка до IELTS у Києві.

Курс підготовки до IELTS в Києві Ви будете проходити зі мною або з любим іншим професійним репетитором англійської мови. Усі репетитори, які ведуть цей курс, мають великий досвід у підготовці до екзамену IELTS. Можемо Вас запевнити - наші викладачі з успіхом підготували велику кількість слухачів до цих іспитів. Допомагаємо у підготовці до IELTS від мінімуму до 9 балів включно.

Окремо зауважимо, що всі репетитори, що працюють в нашому центрі справжні професіонали. Абсолютно всі мають дипломи та сертифікати міжнародного зразка рівня не нижче С1. Постійна мовна практика з носіями англійської мови і стажування за кордоном, допомагають нашим філологам мати самі актуальні знання в галузі лінгвістики та методології викладання.

Склад курсу, час проведення занять, навчальні матеріали - всі ці питання Ви зможете обговорити на першому ознайомчому занятті. Перед уроком Ви пройдете, анкетування та тестування, після яких ми знатимемо Ваш рівень англійської мови, і зможемо дати рекомендації стосовно підготовки до IELTS у Києві.

Працюємо тільки по скайпу. Застосування програми Скайп у навчанні, дозволяє нашому репетиторському центру Dialogue online пропонувати Вам кращих викладачів з усієї України для підготовки до IELTS у Києві.

Детальну інформацію про нас, і про викладачів, ви можете побачити на основному сайті http://online-language.org.

Знижка 5% на всі заняття. Це спеціальна пропозиція для користувачів порталу (education.ua), які будуть готуватися до здачі іспитів IELTS в Києві.

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.