Репетитори

Підготовка до ЗНО з німецької мови


  • 160 грн  -5%

Підготовка до ЗНО з німецької мови в Києві.

Вибравши підготовку до ЗНО з німецької мови в Києві зі мною або будь-яким іншим викладачем наших курсів, Ви отримаєте високу якість послуг і гідний рівень викладання. Ви гарантовано досягнете поставленої мети в навчанні, за умови дотримання наших рекомендацій і стабільного відвідування занять. Всі репетитори нашого центру мають дипломи про вищу профільну освіту, сертифікати міжнародного зразка, всі репетитори проходять стажування за кордоном, постійно вдосконалюючи свій рівень. І найголовніше, наші фахівці мають тривалий і успішний досвід в підготовці до ЗНО з німецької мови в Києві.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зайти на наш основний сайт http://online-language.org.

Пропонуємо тільки індивідуальні заняття "в живу" за допомогою скайпу. Курс розробляється індивідуально для Вас з урахуванням Ваших знань і вимог. Для того щоб почати підготовку до ЗНО з німецької мови в Києві, Вам необхідно зв'язатися зі мною та пройти безкоштовне тестування та замовити перший вступний урок.

На даний момент, всі бажаючі підготуватися до ЗНО з німецької мови в Києві можуть отримати 5% знижку на заняття в нашій школі, якщо назвуть сайт (osvita.com.ua) при замовленні першого заняття.

Будь ласка, зв'язуйтеся з нами за контактами вказаними нижче:

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві