Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Профессиональный лицей сферы услуг


  • Хмельник · пл. Победы, 7, Винницкая обл.
  • (04338) 2-25-48
    (04338) 2-66-28
  • дневная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

вчуся на 3 курсі подобається все жалко роставатись з усіма

,

Хело всім!!!Я вчусь тут вже 3 роки, скоро випуск, і вже навіть починаю скучати((((( Хочу сказати, що все нище написане - бред!!! Всі вчителі дуже добрі і класні, всі норм вчать...Просто кожному учню нравиться різні предмети і вчителі! Якщо ти такий розумний, то маєш знати: стіпуха в усіх училищах однакова. Якщо ж тут так погано, то якого ... ти тут вчився???!!! Якщо ти сліпий, то для тебе пишу окремо - кожен день в ліцеї черговий вчитель розганяє всіх курящих! Доречі, коло дверей бібліотеки висить стенд, де написано на що ти здаєш цих нещасних 270 грн.! В ліцеї в кожному в кожному класі крутий ремонт, де тепло і уютно! І вообще офігенний ліцей!!!Люди поступайте - рекомендую!!! )))))))))

,

Ще допишу... деруть гроші, я не рекомендую поступати сюди, можно тільки в том числі якщо хоть якісь гроші треба і добре за 3 роки підготуватись до ЗНО. так як багато вільного часу без домашки... но це вірішувати вам іти чи не йти

,

І так, добрий день всім хто читає це... Напишу інформацію про цей ліцей правдиву, так як я вже в цьому році випускаюсь. Є хороші вчителі які навчають по настоящому (їх мало), а є такі, що ходять просто поротерти штани і сказати дітям писати конспект без пояснення! Хороші вчителі: вчителька з укр мови та літератури, з математики, з історії та зарубіжної літератури. Всіх предметів як у школі немає, у всіх навчальних закладах 10-11 класи проходять за рік-два, а тут за три, і тільки якщо ти сам захочеш вчитися ти будеш вчитися, но це не так легко без учителів які не пояснюють багато чого. Порядок почті нема,деякі класи просто ужасні, курять,п.ють, матюкаються як сапожніки,прогулюють уроки і огризаються до вчителів і це нормальним людям не дуже приємно чути, особливо тоді,коли їм за це нічого немає.Стипендія - нема коментарієв... з 480 (максимум була) опустилась до до 360 за це зараз ти нічого не купиш, в других городах максимум 600, заставляють здавать по 270!!! На хз шо

,

Поступал в далеком 1993 году, тогда еще это был филиал Винницкого ПТУ - 20. Был единственным представителем мужского пола на все училище. Не жалею ни минуты что учился здесь, так как преподаватели давали хорошие знания и требовали их от всех учеников. Спасибо огромное всем преподавателям, которые учили меня: классному руководителю, Гуменюк А. И. она же преподавала технологию и конструирование, преподаватель материаловедения и оборудования: Бобенко Т. И., мастерам практики: Гуменюк Г. Б., Мироненко Т. Г., Доценко О. В., и многим другим преподавателям. Благодаря знаниям, которые получил в училище, работал, потом окончил техникум и до сих пор работаю по своей специальности в легкой промышленности. Ребята, учитесь и уважайте преподавателей, так как "мегеры" что Вы пишите в своих комментариях, хотят что бы вы, что-то знали в этой жизни, а небыли лоботрясами в этой нелегкой жизни. Низкий поклон, Всем преподавателям, которые работали в 1993-1995 и работают сейчас! С уважением Алексей.

,

Дякую усім викладачам і майстрам за навчання, порозуміння і терпіння до нас учнів. Класний ліцей, вчителі дуже хороші, атмосфера дружня, директор дуже добрий.Рекомендую йти вчитися.

,

Моя дитина тут навчалася 3 роки і я хочу подякувати усім викладачам , майстрам,а особливо класному керівнику за терпіння та порзуміння щодо мене та моєї дитини.Тепер я розумію що тут було вчитися моїй донькі за щастя порівняно з іншими навчальнмими закладами.Адміністрації подяка, що тримаєте дисципліну в ліцеї, я була спокійна і знала що дитина під наглядом, а якщо раптом щось не так, то класний керівник мені відразу дзвонив.Дякую ще раз!

,

Дякую усім викладачам і майстрам за терпіння і порозуміння!Люблю тут вчитися

,

Хочеться згадати ті прекрасні роки навчання в ліцеї і подякувати майстрам і вчителям. Навчився працювати і цим заробляю гроші.Жалко,що через багато років я зрозумів і зацінив цей навчальний заклад. Моя оцінка- .тверда четвірка!

,

Скоро випускаюсь, як жаль. Хочеться вчитись тут ще...

,

Я радий, що вибрав саме цей ліцей.Тут добре вчать, хороші вчителі, знайшов класних друзів.Хочеться ходити на уроки і щось робити! Кльово!

,

супер ліцей рекомендую усім)

,

це нормальний ліцей...якщо і комусь поставили погану оцінку,то потрібно нарікати лише на себе,і потрібно вчити...класниий класний ліцей.

,

Вчитись в ліцеї мені подобається, хочеться відзначити, що багато практичних занять, де цікаво і доступно можна опанувати обрану професію.Потрібно тільки бажання, а вчителі завжди допоможуть і підкажуть.

,

Навчання в ліцеї - це найкраща освіта, чудові вчителі та гарне дозвілля. Найкращі наші роки.)

,

Тут дають дiйсно знання i навики якi потрiбннi у життi.

,

Гарний навчальний заклад,багато чому навчилась,дякую викладачам за знання та порозуміння.

,

Дуже рада, що навчаюсь в такому гарному закладі, дякую за знання, турботу всім викладачам. Всім низький уклін.

,

Ліцей дуже пристижний у ньому можна обрати професію.

,

Так, ліцей раджу всім абітурієнтам і бажаючим вступити на навчання. Сильний склад викладачів. Дають необхідні знання. Зараз навчаюсь.Коледж супер!!!

,

Особисто моя думка, заклад надає належну освіту, забезпечує необхідними професійними знаннями і крім того, є можливість знайти справжніх друзів та колег.

,

Писать сначала научитесь.Я поражаюсь от такой безграмотности учеников.

,

вчитися можна але щоб не було деяких вчителів булоб краще.

,

вчитися можна але щоб були всі викладачі як світлана павлівна то вчитися булоб краще. Ато з такими викладачами як гасанівна хуже бо вона не вміє находити спільну мову з учнями.

,

стипендію дируть на якись фонд про який немає жодної інформації, учням закривають рота на питання де інформація про цей фонд.

,

без виродків не буває

,

ліцей нормальний вчителі тоже класні наприклад Світлана Павлівна,Титяна Михайлівна,Оксана Валентинівна,Оксана Володимирівна і є ще один індивідум Титяна Гасанівна це монстр

,

ходити можна

,

Ліцей супер. тільки стипендію не вчасно надають

,

ліцей так собі але вчитись можна.

,

Ліцей супер

,

Ліцей супер. тіко стипендію не вчасно надають)

,

Мне там очень понравелось, и вообще город сам по себе нече.


Оставить отзыв

Все колледжи в Хмельнике, а также репетиторы в Хмельнике, работа в Хмельнике