Профессиональный колледж «Универсум» Киевского университета имени Бориса Гринченко

Профессиональный колледж «Универсум» Киевского университета имени Бориса ГринченкоСпециальности


Отзывы360

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Мені і 10 тисяч символів не вистачить, щоб розказати про те, який жахливий коледж Грінченка. Занадто багато писати. З основного наголошу та ставленні до студентів. Тур з цим біда. Уявіть собі навчання по 4-5 пар кожен день, кожна пара по 1.5 години, закінчувати навчання о 19:00. Розклад часто несподівано змінюється, вам ставлять нові пари не заздалегідь, а прямо зараз. До розкладу ви не звикнете ніколи, бо стабільного розкладу тут просто немає. Теж треба написати про викладачів, які самі не знають, що від нас хочуть. Задають одне - на парі питають інше. Якщо відповідаєш неправильно, деякі викладачі можуть почати ганьбити за неправильну відповідь. В цілому, воно того не варто. Дивний коледж. Краще поберегти своє психічне і фізичне здоров'я й триматися звідси якнайдалі.

,

У мене були і хороші моменти навчання тут, наприклад, це моя група та люди, яких я тут зустріла. Так, з деякими викладачами не завжди виходило знайти спільну мову через їхнє відношення до нас. Якщо оцінювати саме коледж, то я поставлю найнижчу оцінку. Викладачі мають оцінювати студентів більш чесно, перестати занижувати оцінки, ввічливіше спілкуватися, враховувати думку студентів.

,

Не знаю за інші спеціальності, але ПО не рекомендую нікому. Правда судячи з відгуків інші спеціальності теж не набагато кращі

,

Частина 2 До речі, стосовно "гарних відгуків". У коледжі просять деяких студентів написати про них хороший відгук. Це і не дивно. Не здивуюся також, якщо вони і раніше писали гарні відгуки самі про себе. Багато студентів з нашої групи і з курсу невдоволені навчанням тут, але не усі мають змогу піти з коледжу і навчатися в іншому місці. Деяким студентам шкода витрачених на навчання зусиль і часу.

,

Можна було б поставити ще одну зірку за будівлю коледжу й ремонт. Але, враховуючи обставини минулих років та цього року, будівля коледжу, ремонт, стадіон і таке інше взагалі не мають значення. Більшість часу ми не проводили безпосередньо у будівлі коледжу через пандемію, війну і тд, а проводимо наші заняття онлайн або навчаємося самостійно. Слід зазначити, що у коледжі жахлива організація розкладу, вивчаємо майже усю програму самостійно. Функція багатьох викладачів у цьому закладі сумнівна. Деякі викладачі взагалі дозволяють собі надто грубо поводитися зі студентами. Коледж ні про що.

,

Хотіла після війни сюди поступати подивилася коментарії теперь піду в 11 клас пасибо

,

Багато студентів залякані і бояться писати відгуки про коледж Грінченка, бо потім за ці відгуки деякі викладачі цілу пару дорікають студентам й примушують нас писати про них тільки хороше. Не усім подобається 1.5 години слухати бруд в свою адресу за об'єктивні відгуки стосовно коледжу, тому немало студентів просто мовчать і не висловлюються Трохи фактів про Універсум Грінченка:тут корупція, бюджетні місця куплені, гарні оцінки теж маєте купувати. Про це не знають тільки ліниві або наївні. Розклад- жах. Викладачів не цікавлять ні студенти, ні їх власний предмет. Однозначно буду відмовляти усіх знайомих та потенційних абітурієнтів сюди вступати, а сам спробую потрапити в кращий навч заклад, ніж це Абітурієнти мають врахувати відгуки усіх студентів і морально підготуватися до психологічних випробувань з якими тут 100% зіштовхнуться

,

Не рекомендую вступати в цей коледж Пошкодуйте свою нервову систему За н-ки доведеться пережити моральні знущання від викладачів та керівників, навіть якщо це 1 пропуск з поважної причини Сама не вірила, коли читала про це у відгуках перед вступом сюди, але, на жаль, тут це реальність До пар з деякими викладачами взагалі можна не готуватися - вони виставляють оцінки як захочуть, незалежно від ваших знань. Шкодую, що не дослухалася до відгуків досвідчених студентів

,

В цілому коледж гарний, ремонт, більшість викладачів цілком адекватні, але дуже прошу керівництво коледжу звернути увагу на одного викладача, бо більш жахливої людини я ще в своєму житті не бачила. Вона стала основною причиною чому я не довчилась і відрахувалась.

,

Якщо є можливість навчатися в іншому місці, то поступайте в другий коледж чи універ. Тут працюють жахливі викладачі.

,

Вчитель дозволяю собі робити антиукраїнські коментарі, нахваляти радянський союз на парах, чіплятися до дівчат через розпущене волосся.і ще багато іншого. Сподіваюсь на здоровий глузд керівництва коледжу і відповідні кадрові рішення. Дякую.

,

Ну хоть какую-то часть денег, которые мы платим за обучение в этом колледже направили в правильное русло и сделали более менее сносный ремонт. И то, даже в этом есть свои нюансы. В остальном - без комментариев. Коррупция, совковщина, хамство, ханжество, неуважение, наглость и можно продолжать ещё долго. Учебный процесс организован бесталантливо и лениво. Преподаватели нулевые - как по знаниям своих предметов, так и по уровню общения с людьми. Не у всех, конечно, но моей группе достались практически все хамсаме и не профессиональные преподаватели. Это не учебное заведение, а какой-то ужас. Лучше обходите стороной этот колледж или оставайтесь в школе на крайний случай.

,

Навчаючись тут жила на заспокійливих. Дякую

,

Не рекомендую цей колледж. Краще вже залишатися в школі, а потім поступати в універ. Тут вам тільки зіпсують нерви і психіку.

,

Одну звезду ставлю только за ремонт Причины, по которым не могу поставить высокую оценку колледжу: 1. Нестабильное расписание - может поменяться в 11 вечера или в тот же день. Как планировать своё время? 2. Очень хамские преподаватели. Не все, есть исключения, но это единицы. Большинство преподавателей ведёт себя нагло, орут, оскорбляют студентов. 3. Зимой холодно в аудиториях и коридорах. Много студентов болеют из-за этого. 4. Сумасшедшая очередь в гардероб. Это опасно, учитывая ситуацию с Covid и другими вирусами зимой. 5. Студенты убирают аудитории. 6. Учёба по субботам. 7. Отсутствие свободного времени из-за больших нагрузок по дз, на парах большинство преподавателей либо рассказывают о себе и своей жизни, либо учат так, что ничего не понятно. В учёбе мы полагаемся только на себя. 8. К ЗНО не готовят. 9. Занижают оценки (коррупция?) 10. Страшная и странная ситуация с пропусками. Даже если вы очень заболели и у вас есть справка - пропустить один-два дня никак нельзя.

,

Частина 3. Цей заклад не рекомендую. Корупція, намагання підвищити репутацію коледжу - ось чим займається адміністрація. І так, вони наголошують, що мають погані відгуки і просять нас писати хороші. Добре подумайте, якщо хочете сюди вступати.

,

Частина 2. Оцінки ставлять за допомогою генератора радномних чисел, навіть якщо ти на бюджеті. Бо є такі бюджетники, яких викладачі мають витягувати (в цих студентів є зв'язки або вони заплатили). Викладачі пояснюють незрозуміло, в темі потрібно розбиратись самостійно та виконати домашнє завдання і отримати за це все 6-7 балів. Адміністрація не може вирішити, що їм важливіше: правила етикету (не можна знаходитися в аудиторії у верхньому одязі) чи карантинні обмеження. Перебуваючи в коридорі без маски, ти обов'язково отримаєш зауваження в грубій формі. А стовпотворіння в гардеробі після третьої пари, де всі без масок, нікого не хвилює. Якщо в аудиторії адміністрація побачить хоч одну куртку (я не перебільшую), буде дуже серйозна розмова зі студентом та викладачем.

,

Напевно, мій відгук доведеться поділити на кілька частин. Частина 1. Повинна моєї групи хоче відрахуватися з цього коледжу. Ставлення викладачів до студентів на рівні "нижче плинтуса". У попередніх відгуках було написано, що потрібно дуже принижуватись заради стипендії. А я скажу більше - навіть заради мінімальної атестації (4 бали). Так, один педагог не хоче ставити мої одногрупниці навіть 4 через принципи. А навіть з однією неатестацією не переводять на наступний курс. Щодо корупції і пропусків - все залежить від конкретного викладача. Я точно знаю, хто з моєї групи кому заніс, щоб той викладач завалив інших студентів. Місця при вступі також проплачені, деяких вступників спеціально валять. Є навіть проплачені бюджетні місця, і люди, які за них заплатили, прожовжують давати хабарі. Другу зірку я поставила за ремонт - він дійсно достойний. Є й хороші викладачі, як то кажуть, "лучик света в тёмном царстве". Для мене це Станжур Т.Г., Якуш Ю.М. і Чернюшок Ю.В. - вони чудові!

,

Відрахувалася з коледжу перед новим роком. За півтора роки навчання враження залишається невизначеним. Тут дають непогану теоретичну базу знань, але практика..дуже погано. Нікого не хвилює, що на практиці ти пробув дві години, а на заповнення щоденника практики витратив годин 5, не менше. В коледжі максимальна неорганізація розкладу. Пару можуть доставити, або відмінити безпосередньо за 15 хвилин до. Загалом тут достатньо молодий педагогічний склад. Більшість викладачів привітні, ідуть на зустріч, але є і винятки(небагато). Деякі викладачі дозволяють собі з'явитися на заняття з перегаром. Дуже суворо з пропусками. Кожну пропущену пару доведеться пояснювати. Те що запам'ятається з коледжу це студрада. Команда, яка була у період 2021навч року реально крута. Квести, марафони в інстаграмі дозволяли відволіктися від навчання та цікаво провести час. А дошка на першому поверсі зі святами на кожен день тижня реально крута можна і посміятися і нове для себе дізнатися.

,

Поганий коледж. Краще вже йдіть до 11 класу,до зно тут взагалі не готують,якщо ти хоч йти в універ,то повинен сам готуватися. Тут багато зайвих предметів,які забирають твій час і + ще навчання в суботу)оцінки тут дуже занижують,вони навіть не дивляться чи ти ок відповідаєш чи ні)з пропусками-повний жах,якщо ти хоч раз пропустив(повинен писати заяву,відчитуватись), але адміністрація все одно на тебе накричать(принижують тебе)!якщо ти хоч поїхати додому чи тебе просто не буде на парах-ти повинен писати заяву і то хтозна чи вони її підпишуть)викладачі -це окрема тема(не знаю звідки вони їх понабирали)вони всі дуже хамовиті,дозволяють собі лишнє(навіть приниження студентів),викладають матеріал дужее погано)якщо ти бюджет -то ще ок, хоч гроші не платиш. Моя вам порада краще 11 і універ,або якщо ви не хочете йти в ВНЗ. Не рекомендую.

,

У цьому коледжі отримати хороші оцінки реально тільки, мабуть, за гроші. На ваші знання тут усім байдуже, викладачі подають свій матеріал "на отстань" Наш куратор справжня хамка, за півроку не знає власну групу. На усі питання відповідає - не мої проблеми або ви що тупі і самі не можете розібратися? Вступ до цього коледжа - велика помилка.

,

Нелюбимый колледж. Училась на ПО. Диплом этого колледжа нигде не ценится. Если вы правда хотите работать учителем младших классов, ваша зарплата будет минимальной. В этом колледже ждут одни разочарования и очень серые, грустные будни. Подумайте хорошо, прежде, чем сюда поступить))

,

Заранее при готовьтесь, что пары - это пустая трата времени и на парах не происходит ничего. Знания вы будете получать, когда после 5 пар приедете домой и сядете учиться самостоятельно, если у вас ещё будут силы. И, несмотря на то, что пары ничего не дают, их пропустить ни в коем случае нельзя. Интересно, преподавателям самим норм целую пару невнятно мямлить какую-то ерунду, а потом требовать с нас невероятных познаний их предмета? А потом ещё и за наши потраченные усилия и хорошие ответы ставить 7? Ну это правда маразм. Конечно, во время карантина удобно было посещать пары онлайн, так можно чем-то паралельно заниматься и более менее эффективно использовать своё время. Если вы думаете поступать сюда, имейте ввиду, что о свободном времени придётся забыть, как и о своих хобби, кружках, курсах, интересах и тд.. К зно здесь тоже не готовят. Вот как вы сами подготовитесь к экзаменам, так их и сдадите. В колледж есть смысл ходить только ради диплома, который нигде не ценится.

,

Лицемірство, хамство, безкультурність, корупція

,

Поступала сюда по рекомендациям моей тёти, которая закончила этот колледж 15 лет назад. По её рассказам у неё были очень хорошие преподаватели. Не знаю, либо мне не повезло, либо в этом колледже и правда больше не осталось хороших преподавателей.

,

Они так трясутся над пропусками и н-ками, потому что это важно для их репутации, а не потому что их волнует уровень образования студентов. И не думайте, что тут всё так строго с курением, потому что они сильно заботятся о вашем здоровье. Просто это тоже портит репутацию колледжа. На студентов здесь всем глубоко наплевать.

,

Жалею, что поступила в этот колледж, были варианты лучше... Учёба по субботам и отсутствие стабильного расписания, плюс ужасное отношение к студентам, сильно занижают оценки. плюс, я думаю есть коррупция Если вы ещё сомневаетесь, то лучше не идите сюда.

,

Если ваш куратор - Романова Татьяна Вадимовна, считайте, вам очень повезло. Она всегда позаботится и договорится с другими преподавателями, чтобы у вас были хорошие оценки.

,

В наше время принцип "не навреди" должен быть актуален не только в медицине, но ещё и в сфере украинского образования. У преподавателей этого колледжа странные методы обучения и взаимодействия со студентами. Они не умеют и не знают как работать с подростками. Тут правду писали, что они давят на психику своим постоянным хамством, отсутствием такта и культуры общения. Не все студенты этого колледжа ленивые, курят, не хотят учиться и тд. Многие пришли чтобы реально получать знания. Но этот колледж, скорее не о хорошем образовании, а о том, чтобы держать свою репутацию, показывать красивые фотки в Фейсбуке и любоваться самими собой. О качестве преподавания вообще молчу, мы сами себя образовываем. К нашим знаниям этот колледж не имеет никакого отношения. Оценки выставляют рандомно, не понятно по какой логике. Поступая сюда, готовьтесь, что отношение к студентам здесь очень не приветливое. Разве что, у вас тут есть связи или деньги на взятки.

,

И кто там говорит что взятки не берут, вы наверно многого не знаете. Берут еще и как!

,

Хочу просто сказать что нам преподавателель сказал что физкультурники - это диагноз. Никакого уважения к студентам. Если ты в школе учился хорошо, здесь у тебя и 6-7 будут

,

Повредили психику правда :(

,

Закінчила навчання в цьому коледжі в 2021 році. Хочу поділитися враженнями, поки маю свіжі спогади. Після закінчення коледжу я отримала чудову змогу навчатися в іноземному навч. закладі в США. Різниця надто велика. Після навчання тут, де викладачі нам постійно нав'язували, що ми невдахи і ніким не станемо, я мала неабиякий культурний шок. У цьому коледжі викладають англ мову на дуже слабкому рівні, мені довелося самій вивчати англ, щоб скласти важкі іспити для вступу закордон. Сумно усвідомлювати, що цей коледж продовжує працювати і, скоріш за все, ставлення викладачів до студентів не змінюється. Якщо ви досі тут навчаєтесь, до вас тут погано ставляться і ви читаєте цей відгук - хочу, щоб ви знали - проблема не у вас, просто тут не надто компетентні викладачі. Таке ставлення до студентів є не скрізь. Викладачам цього закладу побажаю хоч раз у житті побувати за кордоном і поспілкуватися зі своїми іноземними колегами, щоб навчитися в них культури спілкування.

,

Хуже чем это место нету ничего. Если вы бюджетник, да ещё и у вас есть льготы, учится вам не нужно, преподаватели сами будут ставить вам высокие баллы. Другим же студентам нагло занижают оценки, к контрактникам ужасное отношение. Лично мне попался куратор, который даже не знает свою группу за пол года. Реально честных и справедливых преподавателей можно сосчитать на пальцах. Некоторые даже прямо говорят, что они бы хотели ставить оценки по знаниям, но им нужно завысить баллы некоторым студентам. Что ж, если вы хотите поступить сюда — не советую!!! Ибо отсутсвие коррупций, как заявляют здесь, это ещё не признак честности колледжа.

,

Для меня в этом колледже больше недостатков, чем плюсов. Как бы ни старалась учиться все равно ставят какие попало оценки. Не понимаю, почему нам задают одно, а на парах спрашивают абсолютно другое. У меня, как и у многих, кто тут учится, сложилось впечатление, что причиной постоянно заниженных оценок может быть: а) коррупция - преподаватели либо намекают, если хотите лучше оценки - несите взятки б) либо преподаватели специально пытаются нас завалить, чтобы таким образом сократить количество стипендий и сэкономить Иначе я не могу объяснить тот факт, почему получить нормальную оценку в этом "учебном заведении" практически нереально Я сдала ЗНО на отличные баллы, а тут за достойный ответ на семинаре ставят "7" и ещё угрожают, чтобы этим довольствовалась. Хочется спросить преподавателей этого колледжа - на основе чего вы так оцениваете студентов?

,

Очікування і реальність від навчання в Універсумі викликають когнітивний дисонанс. Я слухала керівництво коледжу на дні відкритих дверей, вони розповідали про культуру, духовність та патріотизм. Говорили про повагу до студентів і підтримку у навчанні. Перше враження від коледжу позитивне. Але реальність тут зовсім інша. Слова, якими так нахваляли коледж виявилися нещирими. Насправді викладачі цього закладу надто багато собі дозволяють, культура спілкування низька, на рівні жінок на базарі. Атмосфера не привітна, неповага до студентів, відсутність адекватної організації навчального процесу. Викладачі непрофесійні, тут нецікаво навчатися. Охайне приміщення і гарні слова це не погано. Але, на мою думку, здоров'я і нерви більш важливі. Шкодую, що вступила сюди. Не ведіться на красиву картинку

,

Если объективно, то в колледже есть приличный ремонт и несколько нормальных преподавателей. Но атмосфера в учебном заведении имеет не маленькое значение. Сразу напишу, что тут не самая доброжелательна атмосфера. Тем, кто собирается сюда поступать нужно внимательно почитать отзывы и принять во внимание плюсы и минусы этого места. Также учиться будет сложно и ваши труды в учёбе не оценят особо высоко, поэтому готовьтесь к эмоциональному выгоранию. Не могу сказать, что я вообще не рекомендую этот колледж. Но поставлю одну звезду, чтобы приняли во внимание жалобы на минусы колледжа и что-то с этим сделали.

,

Частина 4. Викладачі й адміністрація думають лише про себе. На студентів начхати. Якщо вчитель захворів або ще щось у них сталося, то це святе, їм можна. Це життя, а у житті усяке буває. А якщо студент захворів, або, вибачте, хтось із родичів помер, то ви пару пропустити не можете. Інакше вони такий скандал влаштують. Будуть погрожувати і виключенням і стипендією. Змусять перед усією групою відзвітувати за кожну пропущену секунду. Наша одногрупниця отруїлася і її не було в коледжі один день (!!!лише один!!!), а викладачка перед усією групою ставить їй запитання "ты что с мусорки ела?". Повне лицемірство. Так само коли я хворіла і занесла довідку від лікаря, почула "отнеси свою купленную справку туда, где ты её купила". Адекватності нуль. Тобто вчитель захворіти і пропускати постійно пари може, а студент не може.

,

Частина 3. Занадто високі очікування до студентів. Студенти їм "всьо далжны". Та самі викладачі на пари не приходять, спізнюються, читають цілу пару з листочка, постійно ставлять заміну, не можуть розібратися з розкладом, дуже низький рівень організації та викладання. Справжній жах, а не коледж. Стосовно ремонту. Є студенти, які платять за навчання і я особисто здавала 300 грн на ремонт. Тому, як тут раніше писали, ремонт у коледжі це не подвиг, а обов'язок адміністрації. Щодо розкладу, якщо виконувати свою роботу добросовісно і приділяти час саме складанню розкладу, то у вас все вийде, ми в вас віримо! :))))

,

Частина 2. Щодо атмосфери у коледжі, викладачів і адміністрації. Адміністрація взагалі не чує ні студентів, ні батьків. Взагалі не чує про проблеми, не збирається їх вирішувати. Адекватно розмовляти з людьми не вміють, погрожують і тд. Викладачі це взагалі аут. Їх набирали з вулиці, свої предмети не знають, зі студентами поводяться, як з в'язнями. При повному бажанні та мотивації навчатися, уже через півроку навчання тут ви втратите інтерес не просто до навчання, а й до життя в цілому. Винести ці моральні знущання викладачів неможливо. Я вже мовчу про низький рівень культури, нецензурні висловлювання, деякі п'ють алкоголь на перервах із перегаром на парах і так далі.

,

Частина 1. Вже наболіло, як і багатьом у цьому коледжі. Буде багато тексту. Стосовно паління. Добре, що боряться з курінням, це не погано. Так має бути. Для мене особисто паління не проблема, бо я не палю і прийшла в коледж саме по гарним відгукам для того, щоб навчатися тут. Але тут замість навчання студенти отримують війну проти паління, хоча це робота поліції; погрози про виключення за пропуски - хворіти ви не маєте права. Також занижені оцінки - якщо хочете кращі оцінки, не забудьте занести хабарі викладачам і адміністрації. Слабкий рівень викладання і слабкі викладачі (в професійному плані), а ті викладачі які більш менш мають знання по своєму предмету - не вміють нормально спілкуватися, принижують студентів. Робіть висновки.

,

Продовж.2га половина мого навчання.На дист.навчанні все менше помічаю недоліків.Після жахливого навантаження приходить легше,бо є час на сон у 8год.Але все одно залишається вільні 2год/добу. Від жахливих викладачів нікуди не дінешся,і чим далі, тим менше їх помічаєш.Іноді дивлюсь на хороших викладачів і не розумію,що їх тут тримає.Бо я тут заради диплому,а що їх тут тримає.Є дійсно круті викладачі,і дякуючи їм я ще не забрала документи.Кашуба викладач без понтів,ні разу не вихвалялась титулом кандидата наук,з її пари не можна вийти не вивчивши матеріали.Черненко-її з відкритим ротом слухаєш, виклад матеріалу на високому рівні. +матеріально-технічна база, є дійсно круті викладачі, адаптовано сайт до дистанційки, видно розвиток -не повністю осучаснюється програма з інформат.,лякають сесією(на майбутнє - це не допомагає), не всі викладачі розуміють,що 17ст. практич.роб. можна зробити за пару (а якщо не встиг, то це дз і ще мінус вільний час)

,

Если администрации так трудно работать и составлять нормально расписание для детей, если так в тягость вежливо общаться, если советский союз никак не выйдет из сознания, то, пожалуйста, лучше увольняйтесь. Помните, пожалуйста, о ваших обязанностях. Тут коррупция. Если так и дальше будет продолжаться, мы будем вынуждены собрать родителей (столько, сколько нужно) и обратимся в Министерство образования с жалобой на это учебное заведение. С уважением, родители студентки.

,

Родители и абитуриенты, много раз подумайте прежде, чем вступить в это учебное заведение. Лучше не поленитесь и пролистайте вниз к более старым отзывам. Преподаватели этого университета травят девочку инвалида на парах. Ребят и девочек с муз факультета поставили петь на морозе, так что одна девочка попала в больницу с пневмонией и ещё и не могла сдать зачёт из-за этого. Хамство преподавателей и администрации, к сожалению, реальность. Любой студент этого коледжа мечтает не только о красивом ремонте, но ещё и об уважении к студентам. А получается, что они обещают одно, а по факту давят на нас, запугивают, шантажируют. Психологически сложно выносить атмосферу хамства и недоброжелателтности.

,

Тут у преподов заела пластинка "никто не говорил, что будет легко". А кто вам сказал, что было легко в школе?? Открою секрет, в школе за нами тоже никто не бегал, там тоже приходилось уделять много времени учёбе, не меньше, чем тут. Но в школе у меня хотя бы был шанс получить хорошие оценки за мои усилия и приложенный труд. Здесь же, как ни старайся выше 8 получить вообще нереально, Мы, по мнению многих преподов, должны довольствоваться оценками 6-8, потому что этого достаточно для стипендии. Однозначно в школе было лучше, жалею, что ушла сюда после 9-го.

,

Я студентка,поділю свій відгук на 1шу пол. навчання і 2гу.Спочатку було важко, занадто,порушене ментальне здоров'я,фізичне,істерики з пустого місця,Незрозумілість розкладу, часто викладачі морально давили,Незрозуміле залякування екзаменами,ЗНО.Кому це треба, щоб студенти боялись по суті звичайної контрольної?Розклад на понеділок дізнаємось у неділю 11 вечора, а підготуватись коли?

,

5. Смішно читати коментарі про бірюзовий колір та шалики) Ніхто не змушує студентів дотримуватися корпоративної культури. У нас є певні традиції, яких із року в рік ми дотримуємося і намагаємося залучити студентів, бо це так круто - відчувати себе частинкою великої сім'ї! На жаль не всі цінять та готові долучитися. 6. І коротко про куріння. Це болюча тема студентів, які не розуміють, чому не можна, а розібратися не хочуть. 1. У коледжі навчаються неповнолітні. 2. Жителі сусідніх будинків часто викликають поліцію чи приходять жалітися, бо курці збираються під будинками чи коло гаражів. 3. Куріння у громадських місцях заборонено. Підете в університет, де навчаються студенти 18+, то й куріть там, скільки вам влізе, там навіть є спеціальне для цього місце. А поки ви вважаєтеся дітьми, дотримуйтеся правил. Це не коледж придумав, щоб зіпсувати вам життя чи психіку ;)

,

3. Щодо кількості пар, так, іноді ставлять чотири, а в крайньому випадку п'ять. Однак ви ж повинні зрозуміти, що це буде максимум 1-2 курс, адже паралельно із фаховою підготовкою відбувається підготовка вас до складання ЗНО, ви проходите дисціпліни, які мають бути у ваших атестатах, а інакше - ви фактично не отримаєте повну шкільну освіту. 4. Щодо всіх викладачів говорити не можу, але щодо кафедри ВС, то чудові люди із такою купою знань та досвіду, що ти слухаєш і намагаєшся поглинути кожне слово, як губка воду. Інше діло, якщо ви приходите в коледж із думками про те, що це вам не потрібно чи попередньо скептично налаштованими. Колектив у коледжі чудовий.

,

Деяких коментарі неправдиві. Позаймаюся трохи розвінчуванням міфів. 1. Прозвучали фрази про "ремонт за наші гроші" та збирання грошей загалом. Навчалася в коледжі 4 роки, ще 2 довчаюся в університеті і жодного разу з нас не зібрали й копійки. Інше питання, якщо група щось вирішила придбати для аудиторії та не узгодила це питання з усіма студентами. В такому разі до чого тут адміністрація і коледж :))) 2. Розклад. Чомусь існує міф, що його зіставити - як плеснути в долоні. Студенти думають тільки про себе, а про те, що якийсь викладач може захворіти чи ще щось - ні. Бувають різні ситуації, через які доводиться корегувати розклад. А про навчання по суботах чи про другу зміну абітурієнтів повідомляють ще при вступі чи на дні відкритих дверей.

,

З організацією у коледжі дійсно проблеми. Під час дистанційного навчання неможливо було знайти завдання з інформатики, незрозуміло коли пари, розклад постійно змінюється. На одній з пар викладачка трохи послухала наші доповіді і швиденько закінчила пару раніше. Мало хто з викладачів працює як треба, ставлять багато замін не профільними викладачами. Передаємо ці скарги студ раді, та нічого не змінюється.

,

Администрация колледжа регулярно указывает на ремонт помещения. Мы рады, что в колледже есть ремонт, но считаем, что пора обратить внимание и на другие вещи. Ещё раз напоминаю, мы платим за образование наших детей в этом учебном заведении. Поэтому то, что администрация делает ремонт здания - не подвиг, а их прямая обязанность. Студенты, родители, администрация и преподаватели, примите это во внимание.

,

Администрация считает, что мы обязаны их боготворить за то, что деньги, которые мы платим за обучение в этом колледже, они пустили эти средства на ремонт. Студенты просят, чтобы вы обратили внимание на то, что 1) в колледже мало английского и других важных предметов; 2) студентам хамят и преподаватели с администрацией не научены элементарной культуре общения с людьми. 3) с расписанием беда; 4) отсутствие достаточного количества аудиторий; 5) уровень преподавания очень низкий. За деньги, которые мы платим могли бы лучше обучать наших детей.

,

Смешно читать позитивные отзывы об этом месте. Не понимаю, кто их пишет. Учусь на ПО, 99.99% студентов с курса не довольны качеством преподавания в колледже. Преподавателям всё равно на всех, никакой мотивации, никакой заинтересованности. Но рада видеть, что другим курсам или специальностям повезло больше, чем нам.

,

Читаючи попередні коментарі, дивуюсь!!! Враження, що їх писали люди, які жодного дня не вчилися у стінах цього закладу!!! Навчання не буває простим ніде, навчання - це шлях складний, тернистий з «купою» викликів! На щастя я мала змогу вчитися в закладі, де кожен на боці студента і готовий підтримати та допомогти саме в такі непрості моменти, і так, я говорю про Фаховий коледж «Універсум», хоча тоді він ще мав іншу назву! Люблю свій коледж і з задоволенням раджу знайомим вступати саме до нього!!!

,

Якщо подивитись на Гугл-карти, то на Гагаріна 16 тільки один корпус (не враховуючи невеликий будинок, в якому є аудиторія для художників) і всі студенти всіх курсів навчаються в одному корпусі. Щоб переконатись в реальності чи не реальності коментарів, слід приїхати туди і подивитись на власні очі. Так, і ще дуже цікаві коментарі про відсутність ремонту.

,

Не знаю даже с чего начинать. Зная мою группу, очень мало кто доволен этим колледжем из нашей группы Искренне сочувствую ребятам, котрые платят деньги за обучение. Хотя может за деньги они получше относятся к студентам контрактникам. Вы не получите тут хорошего образования, вам только будут постоянно угрожать, вас будут унижать, запугивать и постоянно напоминать, что вы получаете стипендию, поэтому вы должны терпеть все унижения. Вы ведь стипендию получаете! ! Нормальные оценки тут принципиально не ставят, поэтому вы потратите немало нервов для того, чтобы удержаться на стипендии. Ещё расписание будет постоянно меняться, вы не сможете ничего планировать. Всю программу вы будете учить сами, на парах не учат. Поэтому про свободное время вообще забудьте. Учёба по субботам. Уборка аудиторий тоже на вас. Вы ж бюджетники. А за это вы им всем обязаны!

,

Хочу сказати тільки одне. Якщо хочете вступити в цей коледж то гарно обміркуйте це, та зверніть увагу на інші відгуки. Навчання по суботам, стрес це та багато іншого буде супроводжувати вас на першому курсі.

,

Люблю коледж всім серцем, всі 4 роки пролетіли як один. Набагато краще за школу, не шкодую ні разу. Видавнича справа - прекрасна спеціальність, викладацький набір дуже достойний. Всьому навчили

,

Чудовий коледж! Мої 4 роки навчання пройшли неймовірно, купа емоцій і крутих спогадів залишилось! Викладачі кафедри видавничої справи найкращі❤️

,

В колледже есть ремонт (за наши деньги), спорт площадка есть. На этом все. Хамство со стороны преподавателей и администрации тоже есть. Низкое качество преподавания. Путаница с расписанием. Колледж не очень. Не рекомендую.

,

Дуже хочу звернути увагу на одного викладача!!! Це просто жах, повна неповага до студентів, в разі чогось звинувачує у всіх смертних гріхах. Ніякої захищеності не відчувається, таке враження що адміністрація працює проти студентів. Планую тікати звідси як надалі.

,

Перший курс ще жити можна, а ось з другого починається жесть. Психіка покине чат. Друга зміна, по п’ять пар ставлять, змінюють розклад коли їм схочеться. ЗНО не склали, то все до побачення. Перепрошую, а коли студентам готуватися до нього? Пари до сьомої вечора, після них вже нічого не хочеться. Українська мова і література, історія та англійська- раз в два тижні. Зате куча предметів, які, грубо кажучи, не є потрібними. Зірку реально можна поставити лише за ремонт. Але це не є головним в навчанні. Тут можна довго розповідати про коледж, але вона буде вся в негативному ключі.

,

Теж навчаюся в коледжі 3й рік. Усі негативні відгуки правда. Прикро. Хотілося б написати щось гарне про це місце, та на жаль цей коледж цього не заслуговує. Для мене на першому місці атмосфера у коледжі і якість навчання. Якість викладання тут дуже сумнівна. Загальна атмосфера і відношення викладачів до студентів теж залишає бажати кращого. На першому курсі в нас був непоганий корпус з більш менш нормальним ремонтом. Та цей корпус тільки для першокурсників. На 2,3,4 курс вас переведуть в інший корпус, пошарпаний і старий, з страшним ремонтом.

,

Навчаюсь тут уже 3 рік і дуже задоволена .Гарний спортивний майданчик,ліфт ?,ремонт.Не розумію тих людей які пишуть бруд про коледж!!

,

У коледжі є непоганий ремонт, але яка різниця, якщо ми все одно навчаємося онлайн? За час дистанційного навчання розклад змінюється багато раз на день. Викладачі не поважають студентів, дозволяють собі нецензурно висловлюватися.

,

Розчарована цим коледжем. Щойно написали про зміни у розкладі на сьогодні... Навчаємося по суботах, ще і розклад не можуть нормально скласти. З викладачами у цьому навч закладі біда, адже гарні викладачі вже давно звільнилися. Залишилися більшість тих, що були і викладали тут з часів СРСР і працюють вони за відповідними методами. У цьому закладі студенти - ніхто і ніщо, на жаль. Ставлення до нас як до сірої маси, яка має мовчати і погоджуватися з приниженнями, які доводиться терпіти. Єдиний плюс, що скоро закінчую тут навчатися і, нарешті, матиму змогу навчатися в іншому закладі.

,

Колледж откровенно плохой. Есть много проблем, о которых я не знала, когда поступала. Например, что будет не хватать аудиторий, будут заставлять носить шарфики бирюзовые, вас не пустят в здание, если вы опоздали на первую пару всего на несколько минут и тоже не пустят, если забыли свой студенческий.Плохое отношение преподавателей к студентам.

,

Отношение преподов к студентам просто ужасное. В этом месте не уважают студентов, не выслушивают жалобы о проблемах с расписанием, например, которое постоянно меняется и тд. В общем, если вы поступили на бюджет, то у вас может будет хоть какая-то мотивация остаться учиться. А платить за образование тут,по моему, вообще бессмысленно. Короче, решайте сами)))

,

Моя онука теж опинилася серед тих, хто вирішив забрати документи з цього коледжу, на жаль. Боляче усвідомлювати, що у 21 столітті у Києві заклад з пафосною назвою фаховий коледж "Універсум" цинічно змушує дітей, майбутніх спеціалістів, принижуватися заради стипендії. Це так ви готуєте дітей до реального життя? Хіба таку освіту ми хочемо, щоб отримували наші діти і майбутні покоління, які вони будуть навчати??! Замість того, щоб отримувати задоволення від навчання і повністю зануритися у процес добування знань, діти у цьому коледжі залякані. Бо принижують їх гідність. Бо їм погрожують. Це ганебно і недостойно.

,

Читаючі попередні відгуки, чесно скажу, здивована. Навчаюся 2й рік і все подобається. Невже вас батьки годують дома з ложки? Да, треба докласти зусиль до навчання, а як по-іншому? Дуже гарний стадіон, крута спортивна зала після ремонту, класний актовий зал новесенький, техніки повно для демонстрації пар і кондиціонери в кожному каб. Зараз дистанційне навчання, але добре що дбають про наше здоровя! Я живу далеко, їхати 1.5 години, а так прокинулася і вже на парах! І викладачі цікаво подають матеріал

,

Під час вступу, одна представниця з команди прийомної комісії (не буду називати прізвище) запропонувала мені написати позитивний відгук про колледж у гугл картах. Я щойно вступила в цей коледж і не знала багато нюансів. Та я написала позитивний відгук про вступ у коледж і прийому комісію, бо тоді в мене склалися позитивні враження. Вже пройшло декілька місяців навчання і я видалила позитивний відгук про коледж в "Google". Пишу тут, щоб мій відгук був анонімний. Я збираюся забирати документи з цього коледжу, ставлення викладачів до студентів тут надзвичайно погане. Рівень викладання також на низькому рівні. Майже усі студенти перебувають у постійному стресі. Викладачі оцінюють знання студентів нижче, ніж рівень їх знань. Не рекомендую вступати в цей коледж.

,

Краще знайдіть інший коледж, вбо до 11 залишайтесь, мало вчителів які гарно можуть навчити. Мед. працівників нема, тому небезпечно. Нерви вам не вернуть, а нервувати будете часто.

,

учился в школе на 9-11, тут же максимальный балл который я получаю прикладывая все свои усилия - 6-7. преподаватели слишком требовательные и цепляются к мелочам, могут снизить балл буквально ни за что. тут не научат, все что я успел тут получить - расшатанные нервы, убитое ментальное и физическое здоровье. лучше не тратьте свое время и идите в 11 класс либо же в другое учебное заведение, конкретно это не советую никому.

,

успішність погана, хоча матеріал добре знаю і в школі вчився/лась на 9-11. більшість викладачів не вміють поважливо розмовляти зі студентами, хамлять, принижують. адміністрація не виняток. матеріал мало хто може нормально розказати, загалом сильно багато води і мало суті, а потребують від нас більшого. поставила дві зірки лише тому що в столовій продають паніні і через улюблених викладачів математики і білогії, не вступайте, краще знайдіть інший коледж або йдіть до 11 навчатися.

,

хорошие преподаватели - большая редкость, они заслуживают гораздо лучшего места работы, чем это заведение. ни о чем никогда не предупреждают. у вас по плану практика? подробности о том, что где когда, вам сообщат после 23, если вообще сообщат. Могут поменять расписание средь бела дня. не умеете рационально планировать время? скорее всего вы из тех, кто составляет расписание студентам. бесполезные предметы, куча ненужных заданий, знания, которые невозможно применить на практике. "студентське самоврядування"? никто так и не понял, какая от него польза. студенты получают только спам "проголосуйте за президента!! голосуйте за очередной проэкт, у которого нет будущего!!". на студентов всем наплевать, но не дай боже вы курите!!!!!!! вам прочитают лекцию на 100500 часов и будут запугивать полицией. лучше бы так про качество знаний волновались. театр лицемерия, все хорошие только на словах.

,

Дякуємо шановній адміністрації за складений розклад. Де ставлять пари з самого ранку, до пізнього вечора. Можливо, студенти для них є лише пустим звуком що платять за навчання. Відношення викладачів жахливе, заставляють писати хороші відгуки за жахливе відношення. Гарні викладачі у цьому коледжі на вагу золота. батьки, не віддавайте сюди дітей ні в якому разі. Бо якщо ваша дитина не успіє поїсти та сходити до туалету за 10 хвилин, викладаючи зроблять їй всі нерви, які тільки можливо.

,

У літній період не працювали кондинціонери. Або банально не працюють або їх вимикали і не дозволяли ними користуватися. Є викладачі хами. Смарт-дошки не працюють. Немає медсестри. У фейсбуці видаляли негативні коментарі. Та не вміють правильно створювати список уроків - постійно щось відпрацьовуваємо, та використовуєм для цього свої вихідні. Дуже дратує. Будь ласка, створюйте список пар так, щоб від цього не страждали мої вихідні.

,

Жахливий коледж, більшість вчителів не вміють розмовляти з студентами, принижують їх та постійно погрожують тим, що відрахують з коледжу. Навчити нічому не можуть, ставлять погані оцінки( якщо для вас нормально у школі навчатися на 10-11, а тут на 6-7, то вам сюди… Не раджу!!!!

,

У цьому закладі занадто токсичний викладацький колектив (адекватних викладачів лиш одиниці). Адміністрація має нарцисичні риси. Тим, хто тут навчається хочеться просто побажати здоров'я та більше психічних ресурсів вистояти емоційне насилля та приниження, через яке доводиться проходити майже щодня. Хто ще думає, чи варто сюди вступати - робіть висновки самі.

,

Найбільша проблема цього коледжу це їх корумпованість. Я не кажу, що у інших навчальних закладах ви 100% такого не зустрінете, та тут це дуже помітно. Діти, які мають значно нижчий рівень знать і відповідають гірше отримують гарні оцінки. А не "свої" у цьому коледжі будуть пахати і отримувати такі бали, що ледь витягнуть на стипендію. При тому, що у школі були хорошистами і отримували 10 по більшості предметів. Я не раджу вам сюди вступати, якщо у вас немає тут гарних зв'язків.

,

Присоединяюсь к многочисленным негативным отзывам о пед колледже Гринченка. Подавала сюда документы и остался сильно неприятный осадок. Начну с того, что приёмная комиссия работает не по графику. Закрылись гораздо раньше времени и отказались принимать документы в своё рабочее время. На вопросы не отвечают, в лучшем случае - игнорируют, хамят - в худшем. Все абитуриенты ждали экзамены на улице, в здание никого не пустили (при том, что погода испортилась и ливень был как из ведра). Пустили только за 3 минуты до экзамена, когда мы уже все промокли, замёрзли и заболели (по крайней мере я заболела после этого). А родителей вообще оставили ожидать на улице. Их пустили внутрь только когда они начали сильно возмущаться. Коротко говоря отношение к абитуриентам было максимально пренебрежительным и наплевательским. Ни капли понимания и уважения к поступающим и их родителям.

,

Ещё, думаю, стоит рассказать и о самих экзаменах. Средний балл в атестате за 9-й класс у меня 10.2 Мне попался билет средней сложности и я достойно ответила. Вопросов ко мне никаких не возникло, но при этом мой ответ оценили на 8. И как потом оказалось ни одному человеку с отличными знаниями не поставили больше 8. На счет диктанта, ДПА я написала на 11, в другом колледже диктант на 10 сдала. Тут же мне поставили 7. Нашлись люди, которым поставили 9-10 за экзамены и я заметила, что у них был низкий средний балл атестата. Никогда не сталкивалась раньше с такой совковщиной и была в шоке, когда столкнулась. Я искренне думала, что менталитет "по блату" уже вымер вместе с динозаврами. Хоть я и прошла на бюджет в этот колледж, даже получив такие баллы, но я выбрала учиться в другом месте. В общем, не могу сказать, что в колледже нет плюсов, наверняка есть. Но эти плюсы просто очень сложно разглядеть на фоне огромных минусов.

,

Ще не встиг розпочатися навчальний рік як дитина вже жаліється на неадекватну поведінку викладачів цього навчального закладу. Я не маю змоги приїхати в Київ, щоб особисто розібратися в ситуації. Дитина каже, що деякі викладачі обзивають дітей і цькують їх!!! Що за сором відбувається у стінах цього колледжа?? Особисто розмовляти з викладачами і адміністрацією я не збираюся. Про що тут говорити взагалі? Хіба це не зрозуміло, що ніхто не давав їм право так розмовляти ​з дітьми??? Якщо так і далі продовжиться, то наступного разу доведеться писати вже не відгук, а заяву у поліцію. Я віддала дитину на навчання, щоб її вчили, а не психічно травмували. Пишу тут, щоб люди читали і робили висновки про цей заклад. Дякую за увагу. З повагою, мама студентки.

,

Продолжение: и последние несколько вещей, про котрые хочется написать: постоянно меняется расписание - могут добавить пары утром и нам об этом поздно сообщают (прям в тот же день, за несколько часов до этой же пары). Учёба по субботам это огромный минус, как по мне. Не хватает аудиторий. Пары у нас проходят в самых странных местах как столовка, библиотека, актовый зал и тд. Если учесть все эти минусы, то выходит, что больше одной звезды этому колледжу нельзя поставить. В целом это очень странное место. Поэтому если нашлись люди, котрые решились тут учиться, то вам понадобится очень крепкая психика. И все свое время вы будете уделять учебе так как учиться будете сами. На парах тут учить вас никто не будет. Да, были хорошие моменты. Но в целом я не могу рекомендовать этот колледж. Лучше бы я осталась в школе. Но уйти тоже не могу - жаль времени, которое уже потратила на получение специальности тут. Поэтому придётся продолжать учёбу в этом месте(((

,

Дальше. Продолжение: ещё хочется написать о том, как в этом колледже постоянно угрожают отчислением или что заберут стипендию. У меня уже, наверное, тревожное расстройство из-за этого. Вам не дадут нормально вылечиться, если вы вдруг заболеете. Либо ваша кураторша либо кто-то из администрации будет названивать постоянно и надоедать, что выгонят или отчислят, заберут стипендию. Даже, если у вас есть справка или очень уважительная причина. Поэтому минус одна звезда за постоянные угрозы. Минус ещё звезда за хамство и неуважительное отношение к студентам, как я раньше писала. Минус одна звезда за помешанность на бирюзовом цвете. Это вообще отдельная тема. Но постараюсь вместить тут. Вас заставят надевать всё бирюзовое по праздникам и ещё вас заставят купить у них бирюзовые шарфики (не дешёвые) и вам нужно будет всегда их носить. Если забудете свой шарфик - готовьтесь к тому, что вас будут ругать за это. И при этом не забудут оскарбить и унизить.

,

Постараюсь написать объективный отзыв: как о плюсах, так и о минусах. Начну с хорошего. В этом колледже всё-таки есть несколько хороших преподавателей. Ремонт в колледже тоже есть. Хорошая спортивная площадка. На этом, пожалуй, все хорошее заканчивается. Потому что хороших преподавателей в этом пед колледже можно посчитать на пальцах. Учителя по всем остальным предметам это без комментариев. Хамят, обзывают, орут, оскорбляют, унижают. Большинство преподавателей тут не выполняют свою работу должным образом. Не учат. Целую пару могут рассказывать о себе или своей семье, о своей молодости. Либо целую пару будут рассказывать всякую ерунду по типу какое наше поколение прогнившее, как хорошо все было в их молодости и как наше поколение далеко не уйдёт со своими телефонами и компьютерами. И эти "нравоучения" мы может выслушивать целую пару. А потом нам зададут домашку + то что мы должны были пройти на паре (это будет тоже часть домашки). Смысла приходить на пары вообще нет.

,

В этом колледже двойки вам обеспечены. Если вы не подлизываетесь максимум, на что можете рассчитывать это 6. Я не была отличница в школе, только хорошистка, но шестерки у меня было только по двум предметам (и то связанных с математикой). У меня была школа с уклоном на англ. язык и как раз английский в колледже на плохом уровне. У меня после первого курса стоит 11 за англ, но не могу понять, почему не 12. Мы проходили програму уровеня А1-А2 в колледже на первом курсе, а мой уровень англ В1. Я давала правильные ответы на все вопросы на всех тестах и устно и програму уровня А2 я знаю на 100%. Моя мама даже заходила в колледж спросить, почему у меня стоит не 12, но внятный ответ нам так и не смогли дать. Их аргумент - мы не ставим 12 никому. Остальные школьные предметы у них тоже на очень низком уровне. После моей школы (я жила и училась в маленьком городе), где давали хорошие знания и было легко и интересно учиться - колледж выглядит полным дном, извините.

,

Ужасное место, категорически не рекомендую сюда поступать. Не тратьте свои силы и нервы. Тут вас ничему не научат. Расписание постоянно меняется, вторая смена, учёба по субботам и ещё много много чего другого. Не хватит места, чтобы это всё описать в одном отзыве. Просто. Не. Надо.

,

Біда вимучть, біда й виучить. Та в часи коли придумали це прислів'я люди й гадки не мали про цей коледж. У випадку з пед коледжем Грінченка, ця біда вас тільки вимучить.

,

Шкодую, що вступила в цей коледж. Однозначно не рекомендую. Просто найгірший вибір. Якщо хочете, щоб вас навчали, а не принижували, то вам не сюди. Знань дають мало, але принижують тут багато і постійно. Безсоромні викладачі. Одна викладачка дозволила собі назвати цілу групу розумовими інвалідами. Ну як вам?

,

Дуже мало гарного і цікавого у цьому педагогічному "коледжі" Не добросовісні викладачі За 4 роки було багато всього і на жаль чимало неприємних спогадів пов'язаних з навчанням в педагогічному коледжі Грінченка Не раджу сюди вступати

,

Образование в колледже Гринченка это кошмар!! Они решили,если стипендию получаем- мы обязаны образовывать себя сами, они ни чему учить вас не будут и не собираются. Страшно представить, что кто-то ещё и платить деньги за это недообразование. Большая половина преподавателей не предоставляют нужные материалы, часто отсутствуют на парах, ставят замены постоянно. Некоторые преподаватели пришли с улицы вообще, свой же предмет не знают. С нас требуют знания, но эти знания мы где должны были получить?? Дома? Чем тогда мы все в колледже занимаемся? Пришли просто посидеть и послушать лекцию с листика, в лучшем случае??? Надоело уже одно и тоже: прочитайте параграф такой-то на странице сякойто Когда уже преподаватели этого колледжа начнут нормально объяснять материал прямо на парах?? Дайте знания!!!

,

Постараюся написать коротко. У коледжі дійсно є багато проблем. Найголовніші проблеми для мене це неповага багатьох викладачів до студентів, неякісне викладання шкільного матеріалу, вечірня зміна, навчання по суботам. Ми не маємо вільного часу навчаючись у коледжі. Все інше терпимо. Хотілось би, щоб викладачі, особливо старшого віку, поважали студентів і утримувались від недоречних "жартів" та коментарів щодо інтелектуальних здібностей студентів, зовнішнього вигляду (особливо те що не залежить від людини, наприклад вага, зовнішність) та інше. Не усім викладачам цього коледжа відомі норми цивілізованого спілкування..

,

Ужасный колледж и ужасное преподавание!!!! Особенно на специальности ПО. К студентам ПОшникам отношение вообще сверх не уважительное почему-то. Большинство преподавателей как будто специально профессионально натренированы унижать и оскорблять. Хотя студентов унижают и валят специально, чтоб приносили взятки. В колледже учили, но с минимальным затратом усилий и большим одолжением, знаний дают мало. А вот требуют по полной и даже больше и очень злятся, когда мы чего-то не знаем. Некоторые преподаватели отлично знают свои права, а про свои обязанности учить нас хоть чему то забывают (может быть причина в их возрасте тоже). Конечно было несколько хороших преподавателей, но это не спасает этот колледж и в целом тут царит мрачная атмосфера. Желание учиться вам точно отобьют. А ещё учась тут есть риск стать депрессивным и демотивированным человеком. Лучше обходите стороной это "Учебное заведение"!!!

,

Поступали в колледж вместе с подругой и вместе же забирали документы после первого курса))) Есть мнение, что колледжем недовольны исключительно двоечники, но не забывайте, что именно преподаватели колледжа решают быть вам двоечником или нет :) ваш статус "двоечник" или "отличник" зависит не от ваших знаний, а от, скажем, немного "других" вещей. Например, в колледже у меня были плохие оценки, но в школе хорошо училась. Я сдала зно на высокие баллы и получаю хорошие оценки в универе, там есть у кого учиться. А забрали документы потому, что было много угроз, запугиваний и даже оскорблений со стороны многих преподавателей. Это было в группе у меня и у подруги. Хотя ей больше "повезло", у меня были хоть некоторые хорошие преподаватели. Но все равно была только имитация того, что нас учат. По факту ничему там не учат. За хорошие знания я благодарна себе, родителям и другим учебным заведениям, где меня учили и учат. Колледжу ставлю 1 звезду, так как нельзя поставить 0.

,

закінчила коледж у 2018р. Початкова освіта. Бюджет. У мене викладачі були вимогливі. В групі не всім це подобалося. Але як мені знадобилися знання на практиці в школі. Нюансів багато є, я розумію - що ще будуть. В коледжі вчать дуже важливому аспекту - жити в колективі, а не у вакуумі. Про коледж спогади хороші.

,

Закончила этот колледж несколько лет назад. Очень благодарна этому месту за друзей на всю жизнь, за хороших учителей, за возможность показать себя на большом количестве концертов. Большой привет кафедре музыки и хореографии: с теплотой и благодарностью вспоминаю наши занятия, репетиции, разговоры во время перемен. Благодаря полученным знаниям без проблем поступила в высшее учебное заведение на желанную специальность, а так же нашла работу по душе. Сейчас, во время учёбы в ВУЗе, часто замечаю, как пригождаются знания, полученные в колледже.

,

Я закончила этот колледж в 2019 году. Училась я на специальности ДО, я мечтала стать воспитателем наверное с лет 13 потом нашла этот колледж , знаете у меня смешанные чувства на счет него, но хочу отметить таких преподавателей как Пиндюра, Плугатар, Пинчук, Петрова, это те учителя ради которых я ходила на пары , именно они не давали моей мечте потухнуть , но при этом да многие пишут правду есть некоторые учителя которых нужно заменить потому что они забывают о том кто они и могут себе позволить оскарбить и унизить студента, я не говорю о том что и студенты не виноваты , но все таки они преподаватели и должны быть умнее. Но этот коледж запал однако в мою душу поэтому советую поступать только если вы уверенны что у вас сильная психика только тогда вы пройдете это испытание ))))

,

One love) Люблю це місце, людей та атмосферу!

,

Читаючи деякі коментарі - просто шокована. Всі негативні коментарі написані в один час. Що це, замовлення чи лебедина пісня двіюшників? Я закінчила коледж рік тому. Спеціальність ПО. Завдяки якісній підготовці викладачів здала ЗНО на високі бали. Продовжила навчання в університеті за омріяним фахом. Коледж - це якісна освіта, доброзичливе ставлення викладачів та адміністрації (можливість поєднувати навчання та роботу за фахом), прекрасні ремонти, бібліотека, комп'ютерні класи, актова та спортивні зали. Все, що необхідно для навчання. Дякую, Маріє Василівно, за організацію навчального процесу, уміле керівництво, за все, що Ви робите для нас - студентів!

,

Учусь в колледже на специальности ПО. Что сказать, в целом всё норм. Знания у меня есть. Но 5 звёзд колледжу поставить не могу за это. За мои знания 5 звёзд я должна поставить себе, так как за время учёбы здесь все знания я добывала сама. Тут раньше писали, что тут абсолютно ничему не учат, так вот если учиться, то что-то вы всё-таки знать будете. Но опять же все знания вам придётся добывать самим. Учёба тут - это 99.9% самообразование. У вас будет ОЧЕНЬ мало свободного времени. Если вы на это готовы, то вам тут будет нормально. Оценить колледж могу на 2 звезды (с натяжкой даже) за слабую организацию, хамство преподавателей и админов (тут об этом раньше писали и это чистая правда), принудительное посещение мероприятий, угрозы, что стипендию заберут ПОСТОЯННО - это неприятно. Аудитории тоже мы убираем на перемене, когда хочется отдохнуть, поесть или просто в туалет сходить, простите. А из-за уборок на перемене ничего не успеваешь. В общем не рекомендую. Лучше в школе оставайтесь))

,

Смішно дивитись, як у Грінч-ботів сталася істерика і вони атакували секцію відгуків на сайті. Завдання поставити 5 зірок коледжу та написати гарні відгуки фразами-кліше було виконано успішно ????? Пишу відгук як екс студентка коледжу. Хочу наголосити, що мене не відрахували з коледжу. Я забрала документи і успішно продовжила навчання в іншому закладі, де зустріла просто кращих викладачів. А в цьому коледжі навчатися неможливо. І я напишу чому: - тут нічому не вчать - тут студентів принижують , дозволяють собі хамство і образи Цього вже достатньо. Але є ще багато чого іншого. Хочете самостійно переконатися? Вступайте до них)) В секції відгуків є немало правдивих коментарів. Але у адміністрації коледжу сталася істерика, бо тут студенти правду матку з плеча рублять. От вони і нахваляють себе, пишуть по 10 брехливих коментарів від імені якоїсь Анастасії після одного правдивого. Запам'ятайте, вони в цьому коледжі, крім красивої картинки, більше ні про що не дбають.

,

Судячи з коментарів-якесь змагання Хтось дуже ображений на життя вперто намагається сказати якомога більше поганого про коледж і методично пише й пише одне і те ж... Так само той,хто не розділяє цих звинувачень пише хороше Хто переможе?)

,

Студентов заставляют писать хорошие отзывы. Но я напишу правду.При поступлении, мне поставили 4 бала за диктант, учитывая то, что украинский язык я знаю очень хорошо и ДПА написала на 11.Уверена что там было намного больше. Вот вам и коррупция в этом заведении.Очень пожалела что поступила сюда, и очень рада что ушла после 2 курса в другое Место. С облегчением выдохнула, что теперь никто не будет мне трепать нервы.Это были худшие два года, особенно те что на дистанционном.

,

"Освітня діяльність Коледжу спрямова на забезпечення підготовки висококваліфікованих .... фахівців ... шляхом створення інноваційного простору для розвитку кожного учасника освітнього процесу" Як екс студентка цього коледжу скажу вам, що їх діяльність спрямована на забезпечення підготовки психологічно травмованих, хронічно втомлених та емоційно нестабільних зомбі з комплексом неповноцінності. І за це подякувати можно адміністрації, котра плювати хотіла на студентів і на правду ❤️

,

Коледж дуже класний. Всі викладачі, які у нас викладають дуже гарні та компетентні. Майже всі йдуть на зустріч у складних ситуаціях та старатися увійти в положення. Дуже подобатися корпоративний стиль - дуже згуртовує. Якщо не прогулювати та відноситись з повагою до викладачів - проблем з навчанням не буде.

,

Я знаю, адміністрація коледжу регулярно читає коментарі та відгуки до їх коханого "Універсуму" Тому звернуся до них тут, адже у коледжі мене не почули Будь ласка, замість того, щоб страждати фігнею, як ви висловилися у коментарі під ім'ям "Ріта", краще займіться питанням хабарів у вашому коледжі. Інакше у вас будуть проблеми значно більш серйозні за ваше обличчя у соц мережах та інтернет сайтах. І припиніть вже, нарешті, знущатися над дітьми. Покращіть якість викладання предметів. Зробіть, щоб дітям було цікаво вчитися. Тоді діти і батьки самі будут писати про вас тільки хороше. І вам не доведеться витрачати час на підняття собі рейтингу в інтернеті. З нетерпінням чекаю відповіді від адміністрації вище, у наступних 20-30 позитивних відгукам про коледж, які будуть написані з інтервалом в 2-3 години)))

,

Звичайно, що розумні люди і так все зрозуміють, але у 10:04, 10:18 і 10:37 одразу три позитивні відгуки від начебто "дуже задоволених" навчанням у коледжі. Ага, так, звичайно, одразу всі троє майже в один і той самий час різко вирішили написати позитивні відгуки. Одразу ж після правдивих, але негативних відгуків... Це просто огидно. Одна зірка за лицемірство і брехню. Якщо б у коледжі дійсно все було так чудово, повірте, то тут би було достатньо дійсно чудових РЕАЛЬНИХ відгуків. Для цього коледжа єдиний вихід тримати своє обличчя - це брехати у соц мережах та в ІНТЕРНЕТІ про те, які вони класні. Але, повірте, крім брехні про те, які вони класні, вони більше ні на що не здатні. Вони не здатні навчати, не здатні по людських спілкуватися і ще багато чого іншого. Сподіваюся, що розумні люди зроблять висновки. А розумні студенти скоріше заберуть документи з цього коледжа і не стануть травмувати свою психіку. Бо те, що відбувається у них - це НЕНОРМАЛЬНО!!

,

Чудесное место Особенно после школы) Бывшие однокласники жалеют, что остались а я уже второй год буду учиться

,

Коли прийшов час обирати навчальний заклад для вступу, зупинилася на коледжі «Універсум»,і ні разу не пошкодувала. Тому що вважаю, що цей навчальний заклад перспективний, прогресивний, сучасний. Враження про навчання: цікаво, викладачі-професіонали. Є багато наукових гуртків, проводиться багато цікавих заходів: від зустрічей з професіоналами в нашій майбутній професії до конкурсу красоти! Коледж - це велика сім’я, де тебе люблять і поважають, за це окрема подяка адміністрації ❤️

,

Не розумію всіх тих, що таке пишуть !!! Хабарі?! Ви серйозно, цікаво хто Пройшла на бюджет, вчитись цікаво, всі з повагою відносяться, але якщо страждаєте фігньою, а не навчаєтесь , то не жалійтесь сюди. Тут треба навчатись

,

В коледжі дружня атмосфера, привітні та професійні викладачі, які мають індивідуальний підхід до студентів. Під час навчання відбувається розвиток здібностей не лише у сфері вибраної професії, а й в соціальній та культурній. Фаховий коледж "Універсум" є чудовим початком професійної діяльності. Надаються бази практики, проводяться цікаві конференції та культурні заходи. Студенти залучаються до заходів різних рівнів, зокрема міських (соціальні проекти).

,

Прекрасний коледж, високопрофесійні викладачі, які завжди йдуть на зустріч студенту. В закладі простежується політика студентоцентризму, - тобто думку студентів завжди враховують. Провчилась 3 роки на спеціальності Дошкільна освіта, отримала всю необхідну базу знань для подальшої роботи. Зараз працюю в приватному ЗДО, веду свій гурток англійської для дітей. Щиро вдячна за все коледжу! Раджу вступати!!!

,

Люблю цей коледж неймовірно! Якісна освіта, приємна атмосфера, дружний колектив викладачів і студентів

,

Я ушла после первого курса ещё лет 8 назад. Вспомнаю колледж с болью. Не могу говорить за 2-4 курс, но за первый напишу: 1. Преподаватели не выполняли свою работу и не учили нас. Отсиживали пары. В лучшем случае читали что-то с листика. В худшем - вычитывали нас целую пару. Тогда я не понимала, за что. Сейчас понимаю - им было просто влом работать, не хотели напрягаться. Не все, но, увы, многие.

,

2. Слишком часто ставили замены, например, вместо математики была этика. И так было много раз. Судите сами. Преподавание было на низком уровне, но с нас требовали всё по полной программе. 3. Нормальная оценка для них - 6. Если для вас за ваши старания в учёбе 6 - тоже нормальная, высокая оценка, то вам сюда. 4. Совок из этого колледжа ещё не до конца вывонялся, у работников колледжа лица как у продавщиц из СССР. Хамство и цинизм тут норма общения. 5. У сотрудников колледжа низкий уровень культуры. Некоторые преподаватели и или администрация пили алкоголь на переменах, от них несло перегаром, позволяли себе нецензурную лексику. 6. Было холодно в аудиториях. 7. Вонь их столовки такая, что прям до рвотных рефлексов. 8. В гардероб, чтобы сдать куртки не достояться. Нужно ждать в очереди по 15 минут.

,

10. Аудитории в этом колледже убирают студенты. У них нет денег на уборщиц. 11. Всё в колледже делается ради красивой картинки, фоточек в Фейсбук, на показуху. По факту у них такие скелеты в шкафу, что лучше с ними не связываться. 12. Также у преподавателей этого колледжа есть менталитет, что ВСЕ их студенты ленивые, не хотят работать и учиться. Придётся из кожи вон лезть и доказывать обратное, если не хотите, чтобы вас смешали с грязью. Они думают, что заставлять студентов учиться - это круто и просто вау. А про прививать любовь к предмету, заинтересовать, мотивировать - не, не слышали они про такое никогда. 13. Помешаны на бирюзовом цвете. Заставляли носить всё бирюзовое по праздникам, корпоративные бирюзовые шарфики, бейджи, посещение мероприятий, посвященных ГринчЕнку (а иначе выгонят). Сборы денег со студентов. Самые неприятные и болючие воспоминания у меня связанны именно с этим местом. Не рекомендую поступать в этот колледж, если хотите сохранить здоровую психику

,

Навчалась у Коледжі на спеціальності "Соціальна педагогіка". Здобула необхідні мені професійні компетентності, навчатись було цікаво – багато пар проходило у різних формах: тренінги, командна робота, дискусії і диспути. Підхід сучасний! Викладачі, адміністрація відкриті до діалогу! Студентів підтримують у їх починаннях! На нашій спеціальності – було багато корисної практики і у школах, і у соціальних центрах, і у літніх таборах, і у громадських організаціях. Після випуску звідси мені вдалося легко вступити в університет, створити власний проєкт та влаштуватися на цікаву мені роботу за фахом – отже, за фундамент, даний мені тут, я вдячна!

,

Мой ребенок поступил в колледж год назад. Пока не было никаких нареканий, все отлично. Некоторые преподаватели не только преподают свои дисциплины, но и помогают решить вопросы личного характера, если к ним обратиться. Сын с удовольствием посещает занятия и пока доволен. Потому благодарна всем и каждому, кто принял участие в выборе учебного заведения и помог определиться сыну. Рекомендую колледж!

,

Ух, скільки неадеквату і бруду! Мені подобається вчитися, бо є у кого Оцінки справедливі-якщо готуєшся та вчишся, то отримуєш гарні оцінки і знання. Якщо не хочеш адаптуватися, то всі навколо не такі

,

Щоо??? Ахахах Ви серйозно чи що? Три зірки то забагато для цієї шараги навіть одної буде багато Їх цікавлять тільки гроші і нічого крім грошей А працювати не хочуть нормально. Чи не можуть? Просто жахливе місце

,

Не советую этот колледж. Только если у вас вообще безвыходная ситуация и в другом месте никак не выйдет учиться, как у меня :( Но я заберу документы отсюда скоро

,

Хочу оставить самый правдивый отзыв о колледже. Анонимно. Я поступал на ПО, так как хочу работать учителем младших классов. Во время приёмной комиссии мне сильно занизили оценки на экзаменах. Почему? Какая может быть причина? Есть сомнения в объективности оценки абитуриентов. У меня была очень хорошая школа и прекрасные учителя - строгие и требовательные, но оценки ставили честно. Поступил на бюджет. Колледж отбил всё желание быть учителем и учиться. Учёба в этом колледже - настоящая пытка, мука, ад. Преподаватели думают, что они заставляют нас учиться и это хорошо Хотя на самом деле они просто оскорбляют, хамят и угрожают студентам. Это не норма. И тем, кто считает это нормой просто не повезло. Администрация и преподаватели колледжа пытаются прикрыть свою некомпетентность и низкий уровень преподавания, и поэтому "переводят стрелки" на студентов. Открыто общаться на тему их хамства не выйдет, в ответ прольётся ещё больше хамства. Это мой опыт. И я рад, что могу поделиться им тут.

,

Погане харчування

,

Разом з донькою відвідали День відкритих дверей цього коледжу. Доньці сподобалося і вона вступила на початкову освіту. Я сама навчалася в цьому коледжі і мала тільки позитивні враження від навчання там. Але, на жаль, коледж дуже змінився за 25 років. Якість викладання значно погіршилася. Викладачі дозволять собі хамство і неповагу до студентів. Я була здивована бачити корупцію у коледжі, де я раніше обожнювала вчитися. Дуже прикро.

,

Примушують писати про них гарні відгуки в інтернеті :( Неповага до студентів, хамське відношення.

,

Поступила на бюджет на ПО. Просто ужас. Преподаватели хамили и унижали. Угрожали, что отчислят (без повода). Ничему не учили, но с нас много требовали. Не стала тратить нервы на это все, ушла после 1-го курса. Не портьте свою психику, не поступайте на ПО в этот колледж.

,

Отвратительное место. Очень жалею что поступил сюда год назад. Преподаватели не профессиональные, свои предметы не знают. Отношение к ученикам ужасное и постоянно угрозы в их сторону. В общем, тем кто хочет поступать сюда - не советую. Колледж отобьет всё желание учиться и вообще приходить в его стены.

,

Я в предвкушении учебы) Приёмка оказалась классная Жду)

,

Навчаюся в коледжі на 4 курсі. Хочу відзначити професіоналізм викладачів, їх вміння передавати любов до дітей. Це місце, де реально готують до життя. Після проведення пробних уроків постійно отримувала запрошення на роботу у престижні школи м. Києва, у тому числі й приватні. Також тішить те, що коледж не горить ідеєю корупції, а натомість просуває ідеї лідерства, духовності, якості освіти. Усім раджу! Учитися завжди складно, але в цьому випадку це того варте!

,

Никому не советую. Ужасный колледж. Учителя неуважительно относятся к студентам, позволяют себе хамить и большинство даже не знают свой Предмет.Студентов могли предупредить утром, что у них не 2 пары, а 5. Никого не волнует что у вас уже есть свои планы. Если не приходите на пары - зав.кафедры грозится что вас ОТЧИСЛЯТ.Даже когда дети отпрашивались к врачу - их не отпускали, говорили что они обманывают администрацию и просто хотят прогулять.Этот колледж считает что им все должны, в то же время они ничего не дают студентам кроме испорченной нервной системы. Очень рада что ухожу после 2 курса из этого места. ПОЗОРИЩЕ

,

Ошибка юности. Уже с самого начала 1-го курса чувствовалось отношение как к врагам, будь я в том возрасте взрослее-умнее, забрала бы документы.

,

Найжахливіший колледж який я бачила, навіть пів поку не протрималась.Неповага з боку викладачів,просять хабарі і ще дуже багато всього..

,

Прикрий вибір. Абсолютна неповага до молоді. Факультет був поч. освіти

,

Майже всі викладачі хороші. Чудове ставлення до студентів і комфортні умови для навчання вцілому. Дуже дружній колектив.

,

Ну, начнем с хорошего. Есть прекрасные преподаватели такие как : Мащакевич, Колоскова, Перевертун, Калашник ( очень милая женщина, и мудрая). На этом всё. Большинство преподавателей некомпетентные, разрешают себе кричать, оскорблять и портить детям психику. Вас научат профессионально подлизывать, уничтожат ваше личное мнение. За правду вы будете отчитаны. Весь контроль происходит через родителей, что так же давит на психику и разрушает ваши с родителями отношения. Впринципе, я не жалею о поступлении, но хотелось бы увидеть лучшие показатели от этого учебного заведения. Абитуриентам могу сказать одно, если вы отличник и владеете ПаверПоинтом - вам сюда. Но если вы человек со своим личным мнением, и не на все готовы идти ради оценки - выбирайте другое учреждение. В некоторых спектрах врут, намекают на взятку. Родители, подумайте очень хорошо прежде чем отдать ребенка сюда.

,

Жахливий коледж поганий ремонт. Не рекомендую багато поганих викладачів і це просто жах один гірше іншого

,

Навчаюсь у коледжі з 2020 року на спеціальності Дошкільна освіта. Коледж чудовий! Викладачі привітні, завжди допоможуть, відкриті до спілкування зі студентами. Студентів поважають, враховують їх думку. Навчальна програма потужна і цікава. В аудиторіях затишно, є все необхідне для проведення пар. Загалом панує дружня, сімейна атмосфера. У фаховому коледжі «Універсум» вам дадуть чудову професійну базу!!!

,

Дуже хороший колледж тим що і студенти і викладачі адекватні і розуміючи. Після школи де всі вчителя злі і агресивні (як буває у більшості шкіл) цей колледж просто супер. Так, є свої труднощі так, як це вже не школа, але викладачі в цьому колледжі навчають цікавіше, з ними приємно спілкуватися і матеріал стає доступнішим. Є круті спілки студентів такі як студентська рада, яка часто влаштовує різні івенти та заходи , які розбавляють навчання. Я б рекомендувала цей колледж всім, так як він приємний і сучасний.

,

Ремонти є, аудиторії є, нормальних викладачів лише 60%,інші взгалі з вулиці, ще й постійно погроджують, а не навчають, дякую за втрачені сили.

,

Внучка у цьому році буде пробувати поступити в коледж Грінченка на дизайнерський факультет. Для себе я багато дізналася про коледж з останнього негативного відгука: заставляють навчатися (Зараз Це рідкість), хоч аудиторії і маленькі але мабуть цікаво- бо в них є багато студентів, аудиторії не пусті. В коледжі зацікавлені надати знання студентам. Дякую за відгук. Вплинув на вибір коледжа.

,

Я задоволена, що навчалась саме в цьому навчальному закладі. Має гарний викладацький колектив, який завжди відкритий до студентів. У своїх здобутках має потужну матеріально - технічну базу. Знання, які отримала  завжди стають у пригоді! На лекціях викладачі дуже цікаво доносять матеріал, завжди цікаво слухати розумних і досвідчених людей. Тому, якщо у вас є бажання стати професійним працівником, - я рекомендую вступати до  Фахового коледжу «Універсум».

,

Жахливий коледж! Нікому не раджу, якщо не хочете зіпсувати собі нервову систему: 1. Викладачам та керівництву абсолютно байдуже на потреби студентів. Потрібно здавати ЗНО? Тримайте шестиденку з 5 парами кожен день! Хочете відпочити? Сьогодні ввечері обов'язкова конференція про Грінченка, усім потрібно бути, або відрахують. 2. Викладачі постійно переносять свої емоції на студентів: кричать, називають дурними і постійно погрожують вигнанням із коледжу. 3. Навчання по шкільним дисциплінам на дуже низькому рівні, тому що викладач української мови навіть не знає її! 4. Про фахові дисципліни я взагалі мовчу. Це такий жах. Навчання по ціні вищого, але умов ніяких немає. Художникам доводиться великою групою штовхатися ліктями в маленькому кабінеті і намагатися виконати завдання, фізрукам доводиться ділити зал з іншими спеціальностями, а хореографи навіть не поміщаються у той зал! Сто раз подумайте перед вибором місця навчання!

,

Коледж співпрацює з Педагогічним інститутом. Нас водили на екскурсію, ще до закінчення навчання ми знали куди далі будемо вступати. На екскурсії познайомилися з викладачами, нас радо зустрічали і запрошували на навчання. Далі вступили без ЗНО, складали лише тести по спеціальності, конкурс був не великий, бюджетні місця були. Навчання в коледжі проходили цікаво, в ігровій формі вивчали, все відпрацьовували практично. Викладачі звісно різні, були "злі на життя", але таких одиниці. Загалом якщо є бажання то навчатися можна.

,

Чудова освіта для подальшого навчання в університеті, знання дають дійсно корисні і на теоретичному рівні, і на практичному. Також хочеться відмітити позитивну і творчу атмосферу закладу.

,

Гарний ремонт, гарний стадіон. Відношення як у школі, різниці не відчувається. Їдальня бажає бажати кращого, хто її зробив у підвалі досі не зрозуміло, місця мало, вибір продуктів обмежений.

,

Сучасний ремонт, сучасні викладачі. Після закінчення коледжу легко знайдете роботу як у школі так і в дитсадку., найкращих студентів ще під час навчання працевлаштовують.

,

Чи гарний коледж? Так. Чи навчать і виховають тут вашу дитину? Так. Коли дитина випуститься, вона буде мати гарну освіту, індивідуальний розвиток та буде дякувати цьому місцю? Безумовно

,

Фаховий коледж «Універсум» - один з найкращих коледжів в Україні. Не розумію, чому є негативні коментарі, адже ремонт зроблений, викладачі завжди привітні та йдуть на зустіч. Також є багато гуртків, в яких дуже цікаво. Викладачі мотивують та надихають. Викладачі влаштовують додаткові консультації щодо підготовки до ЗНО. Всім рекомендую вступати саме в цей коледж!

,

Знаете что скажу вам, дорогие читатели, искатели интересных и познавательных комментариев.. Никогда не было такого, чтобы что-то одно нравилось абсолютно всем, согласны? Было много у меня за время учёбы моментов и положительных, и негативных. Но когда знакомые рассказывают о своих учебных заведениях, каждый раз радуюсь, что пришла именно сюда. Преподавателей всех не знаю, но тем, с кем знакома, хочу сказать спасибо.К тебе относятся как к Человеку, как к тому, кому должны и хотят дать знания. Так же многое зависит от вас!Колледж же даёт вам все или практически все для реализации того, за чем вы сюда явились. Столовая, туалеты, кабинеты, удобства для людей с ограничеными возможностями, прекрасные специалисты, уйма активностей, толерантность и контроль любых неполадок, конфликтов вас тут ждут. Психика, характер, интересы, видение сего мира у каждого разное.Под прекрасную оценку каждого подстроиться невозможно. Но этот колледж делает все, для того чтобы достичь этого невозможного.

,

Навчалася у коледжі, потім легко вступила до університету без ЗНО, складала лише фахові іспити по спеціальності. Навчання дуже допомогло, в інституті вже більше теорії, дякую коледжу за практичну підготовку. Майбутнім студентам раджу вивчати все у Мальцевої, вона дуже вимоглива, мабуть одна з наскладніших викладачів, що були. Дякую за все Людмилі Олександрівні, Наталії Вікторівні, Дані Олегівні та Альоні Олесандрівні.

,

Чудовий коледж. Викладі - гарні, завжди йдуть назустріч. Також зробили у коледжі зробили ремонт. Навчаюся на другому курсі і взагалі не жалкую, що вступила саме в цей навчальний заклад.

,

Чудовий заклад з ремонтом, на практиці вже відразу пропонують роботу, є можливість поєднувати навчання з роботою. Гарних викладачів багато, але є винятки серед них. Замість методики сунуть шкільну програму і потрібно все знати від зубів.

,

Гарний коледж з доволі непоганим педагогічним складом, більшість викладачів закохані в свою професію та долучають студентів до обраної професії. Круті студенти, багато друзів та активне життя в коледжі.

,

Неймовірно крутий коледж, що постійно розвивається в усіх напрямках: - новий ремонт; - якість навчання; - якість проведення заходів; - рівень комунікації зі студентами; Хотів би виділити викладачів циклової комісії суспільних дисциплін і права, вони дають величезний багаж знань,а від вас же залежить як багато корисного ви зможете та захочете засвоїти, наприклад, якщо в школі не я любив історію, то з молодими викладачами від неї неможливо відірватись, особливо, якщо це профільні предмети з права, що пов'язані з історією, ще в коледжі працює наукове товариство студентів, студентське самоврядування та КВК команда, нудно мені ніколи не буває

,

Коледж гарний, з новим ремонтом та сучасним обладнанням. Більшість викладачів сучасні, добре орієнтуються в моїх предметах та вміють пояснити матеріал. Дуже багато різноманітних кружків по інтересах, від танців до обговорення нового фільму. Дуже активна студентська рада, яка постійно робить життя студентів цікавішим. Коледж більш спрямовані на педагогічну сферу, але це надає студентам більше цікавої інформації. Добре організована практика та навчання в цілому. Можливо є свої недоліки, але вони є повсюди.

,

Один з небагатьох коледжів в Києві, який має крутих викладачів, дає глибокі знання та робить навчання цікавим

,

Найкращий коледж серед усіх в Києві. Має класний ремонт, їдальню, яка працює навіть на 2 зміні, приємних викладачів, які йдуть на зустріч у всьому. Адміністрація коледжу націлена на те, щоб студенти отримували якісну освіту та всіляко допомагають їм у цьому. Коледж оснащений сучасною технікою, має нову спортивну та хореографічну залу. Єдиним мінусом є наявність другої зміни в коледжі, але мінус перестає бути мінусом, коли правильно до нього ставишся. В цілому, гарний навчальний заклад. Я не пожалкувала, що вступила саме сюди.

,

Класний коледж, для тих, хто хоче якнайшвидше зануритися у студентські будні)

,

Один з найкращих навчальних закладів Києва! Рекомендую!

,

В кожному навчальному закладі є свої плюси та, звісно, свої мінуси. Але тут принаймні студенти та адміністрація працюють для розвитку коледжу та його вдосконалення. Навчання поділено на дві зміни, щоб всім вистачило аудиторій. Приміщення обладнані проєкторами та смарт-дошками. У розпорядженні студентів завжди є бібліотека з комп'ютерами, а також сучасна спортивна зала. Активно працює студентське самоврядування для більш комфортного існування всіх у коледжі. До вступу рекомендую.

,

Місце з дуже крутою атмосферою. Саме тут можна отримати гідну освіту, адже всі викладачі націлені на те, щоб максимально передати студентам свої знання. Неодмінним плюсом є те, що в коледжі сучасний ремонт, майже в кожній авдиторії є комп'ютери та проектори. Також в коледжі є бібліотека, куди кожен студент може в будь-яку хвилину прийти, попрацювати. Рекомендую!

,

Чудове місце з чудовими людьми)

,

Дуже крутий коледж !!! Рекомендую )

,

Коледж реально крутий ?, дуже багато змін за останній рік . Дуже хороші викладачі , добре пояснюють . Всі відносяться до тебе з повагою . Просто найкращий коледж дуже рада що вступила саме сюди .

,

Учбовий заклад зі своїми плюсами і мінусами. Ремонт з яким можна жити, людська їдальня, хоч і без великого асортименту. Багато гарних, кваліфікованих вчителів, що можуть допомогти в разі потреби. Є деякі кадри, пари котрих відвудувати максимально не хотілось. Адміністрація йде на контакт та намається робити все, щоб студентам тут було комфортно. Багато цікавих заходів, але хотілось би з них мати не тільки гарний настрій, а й якісь плюсики в навчанні.

,

Люблю свій коледж!

,

Самый шикарный. Есть практические занятия, очень наближенные к жизни, а не простое заучивание что очень радует. Так же эксурсии в Верховную Раду и суды, одни шикарные эмоции. Тот кто ругает, привык ничего не делать и даже им натягивают оценки. Тут все доброжелательны и легко идут на контакт. Отдельное спасибо Мусияченко, кто с ней знаком поймут, человек солнце.

,

Столовка в подвале как в бункере, выбр еды незначительный, аудиторий нехватает, нужной специализации нету, несколько смен. Почему бы не отдать крыло под столоввую на первом этаже или сделать пристройку со стороны стадиона и второй выход с центрального входа??? Нужно другое здание для колледжа, мы здесь не помещаемся.

,

Я ни разу не заплатила никому и ничего! Единственный был взнос 1000 гривен на первом курсе. Никто никаких взяток не берет! Это прекрасное место! Там действительно учат. У меня лишь позитивные воспоминания, я очень скучаю! Ответственные педагоги, и если тогда это воспринималось враждебно, то сейчас ты понимаешь почему так! Потому что должна быть дисциплина! У нас был прекрасный куратор Кирюшина К. Тебе всегда идут на встречу, если ты адекватный и к чему-то стремишься. А не просто шаландаешься. Короче, ребята поступайте, будет непросто , потому что если ты вообще хочешь чего-то достичь, то просто не бывает, это место где тебя реально научат. Но суть в том что ты тоже должен много заниматься.

,

Я учился в этом колледже 25 лет назад! И судя по отзывам ничего кардинально не изменилось! Не тратьте свое время - поступайте лучше после школы сразу в институт! Берегите нервы и время, не отдавайте ни в коем случае своих детей в это бывшее пед. училище! Совок как был так и остался только сейчас с уклоном на патриотизм!

,

Закончила коледж ещё в 2017 году. Чувства двуякие. На самом деле коледж даёт неплохую базу для работы по специальности. Но есть очень много нерниятных воспоминаний...например учёба по субботам, хамское отношение многих преподавателей, не идут на встречу студенту, не выслшают..Хоть и училась я хорошо, но психологически было тяжело учиться. Из хорошего, до сих пор с теплотой вспоминаю преподавателя Король Н.В и её пары литературы, она професионал своего дела и просто хороший человек. Увы, о многих других преподавателях такого сказать немогу.

,

Часть I. МУЗ ПЕД! Много текста, набомбило. Прошу прочитать тех, кто поступает на эту специальность, а также уважаемую (нет) АДминистрацию колледжа! С каждым годом хотелось выпуститься отсюда всё быстрее. За время обучения было СТОЛЬКО отвратительных ситуаций, СТОЛЬКО неуважения от администрации!Судите сами: 1) Инструменты. Настройте их наконец! Играть на ф-но с западающими клавишами и сломанной педалью - так себе удовольствие. Особенно сдавать на них зачёты очень весело! 2) Концерты. Предупреждайте о них заранее! Была ситуация, когда про участие в концерте сказали В ЭТОТ ЖЕ ДЕНЬ, и людям, которые были ещё дома, пришлось тащить костюмы и обувь на всех участников! А также, отменять номер участника за пол часа до концерта - верх неуважения. Человек переоделся, отрепетировал, его концертмейстер приехал специально на концерт, а номер отменили!!! Спасибо, очень приятно! А ещё, хватит издеваться над исполнителями и ставить их петь/играть на входе в колледж.

,

Ч. ІІ Была ситуация, когда ансамбль пел в холодное время года возле входа, люди входили/выходили из колледжа ---> сквозняк, жуть. В итоге несколько человек после этого заболело, а одной девочке совсем не повезло - пошло осложнение, и она слегла в больницу в пневмонией!!! А потом ещё не могла нормально сдать зачёт, потому что препод сказал: "Ну надо же было на пары ходить!". Ага, прям с больницы. 3) Физра на улице в холодную погоду. Люди ходят на улице в пальто и в шапке, а нас шлют бегать по нОвОмУ стадиону на улицу. А это значит - дышать холодным воздухом, что опасно для здоровья, в частности для голосового аппарата. Администрация слышать наши жалобы на это не хотела, советовала купить шерстяные носки и штаны. Они-то спасут ситуацию, да! 4) ХВАТИТ ДЕЛАТЬ ВСЁ ТОЛЬКО ДЛЯ КРАСИВОЙ КАРТИНКИ! Петь/играть в коридоре - весело конечно, но чувствуешь себя, как в переходе - люди ходят мимо с каменным лицом и не понимают, что ты тут делаешь. Сидишь только место занимаешь.

,

Ч. V Было и такое, что играешь себе на фно свою программу (возле кабинета с администрацией), заходит женщина и говорит: "Ну дайте уже в тишине посидеть, голова от вас болит!". Короче, музыканты для них - шуты, которые по первому их щелчку должны придумать номер, сделать концерт и так далее. И не волнует, что сделать номер качественно за несколько дней - нереально. Они совершенно не знают нашей специфики. Но считают себя пупами земли, и все должны плясать под их дудку. Главное - выложить на Фейсбук и на сайт фотки, типа всё так красиво. А самое главное! Просят нас делать кучу концертов, мероприятий, а сами на них НЕ ХОДЯТ! Сколько раз замечали - как какое-то мероприятие от другой кафедры или празднование, допустим, Нового года, - так там и директор (не всегда, но бывало), и зав. отделениями, полный зал. А как наш отчетный концерт, то половина зала - наши преподы-музыканты и хор, половина - хореографы. Сами для себя делали концерт, супер. И это было обидно.

,

Ч. VI Абсурдных ситуаций было ещё много! Если из администрации это кто-то прочитал, то, пожалуйста, сделайте жизнь музыкантов лучше, уважайте их, не шутите тупые шутки, не заставляйте петь на улице для красивой картинки, ходите на концерты! Безусловно, были и хорошие моменты. Я пишу этот отзыв, чтобы администрация услышала этот тут (на что я надеюсь?), если не хочет слышать это в колледже. Я ставлю две звезды за нескольких прекрасных преподавателей, которые ПОКА ЕЩЁ там работают или работали.

,

Якщо поряд живеш і не хочеш витрачати час на дорогу то тоді сюди. Звичайний собі коледж, відношення як у школі, все контролюють і вирішують через батьків. Вічно чому запізнився, потрібно забирати студак після цього у начальника частини і пояснювати як школяр. Гарний стадіон. Гарних викладачів мало. Із гарних викладачів Романова, Мусіяченко, Мащакевич.

,

Колледж откровенно не очень. Поступить сюда не сложно, если немного постараться, можно и на стипендию выйти. Есть прекрасные преподаватели, но их можно сосчитать на пальцах одной руки.. Мащакевич О.М., Головчанская О.В., Мусияченко О.С., Митринська Г. Л. - профессионалы своего дела. Кравец С.Г. просто невыносимая, ничему не учит, ещё и с неуважением относиться к студентам и своим обязанностям. У неё даже невозможно узнать оценки, так как она даже не ведёт журнал. За доклад она ставит +, вместо оценок, которые потом обещает перевести в нормальный бал, а в конце семестра «нормальная бал» это 6. Преподаватели могут позволить себе оскорбить вас, назвать группу болотом. Если что-то произойдёт и вы пропустите хотя бы одну пару, то знайте- « семейных обстоятельств у вас не может быть, так как у вас нет семьи». Вдруг вы ни с кем не подружились, то можете подружиться с огромными тараканами, которые бегают по всему колледжу. Решайте сами, дорога ли вам ваша психика;)

,

З плюсів лише те що заклад розвивається і це помітно, ректор вкладає багато зусиль в базу, робить усе щоб студентам було комфортно. Заклад фахово-орієнтований це відчутно. Є гарні викладачі, але їх мало, можна перелічити на пальцях рук. Мусіяченко справжній лідер, яка збирає навколо себе, до неї на пари хоч зараз, згадую з приємністю. Про погане - мінуси! Є "любимчики" Хто йде на червоний диплом обирають на початку другого курсу, і куратор з старостою кажуть йде на червоний диплом, не можна ставити погану оцінку, хоч ще курси попереду. Є обмеження на гарні оцінки, викладач каже, що не можна більше ставити, із-за цих хто йде на червоний диплом з другого курсу, занижують оцінки іншим.

,

Просто ад. Уже выпустилась,но вспоминаю со страхом. Аудиторий правда не хватает,куратор лучший (Мащакевич) Дуднык,Розинкевич,Головчанская супер классные, хотят вкладывать и учить. На бюджет поступила без взяток,речи о них никогда не шло Материала много,много заданий,учиться сложно,но можно. Слишком много корпоративных запар-шалики/бейджи. Очень бесило что нужно отчитываться за пропуски. Один раз отравилась, на что мне какая-то дама с ПО говорит «на мусорке ела?» Знания получила,но психика пострадала :) Сравнивая универ и колледж-небо и земля. В универе все намного проще.

,

Поступив після 9 класу, класно, що не ставляться як до дітей викладачі, а як уже до студентів. Завжди йдуть на допомогу і дають класні практичні знання! Не шкодую, що пішов після 9 класу.

,

Коледж - колиска української освіти. Тут, дійсно, можна здобути знання, "зацементувати" їх на все життя. Навчальний заклад має свою історію та традиції, його із вдячністю згадує багато випускників. Корупції не було ніколи, і великий гріх тим, хто обманює, виправдовуючись у такий спосіб.Хочеш учитися - знайдеш можливість, а якщо ні - то завжди можна знайти причину.От і шукають деякі абітурієнти та студенти порошинку в оці викладача, а у своєму й колоди не помічають. Дякую усім, хто доклав зусиль і причетний до формування і становлення української інтелігенції. Земний уклін моїм наставникам. Я згадуватиму Вас із вдячністю все життя.

,

Не более двух звёзд. Плюсов мало, в колледже чисто и наверное это все. Да есть столовая, но там очень дорого. Нехватка аудиторий, нет медсестры. Растянутая программа с кучей не нужных предметов, не знаю как на других специальностях но на ПО точно. Большинство преподавателей пациенты псих больницы, унижают и обливают грязью только так, а их чсв достигает небес. Хорошо тут только "любимчикам". Моя самооценка с поступлением улетела в низ. Очень много показушничества и лицемерия со стороны администрации и учителей. Многие хорошие преподаватели уволились, а тех хороших что остались по пальцам пересчитать. У студентов к учителям отношения не лучше. Все очень строго, без заявления тебе не дадут дыхнуть спокойно. За все нужно оправдаться. Администрация слишком много себе позволяет по отношению к студентам и учителям.

,

Коледж сравнительно нормальный,но студенты там просто ничтожество. Есть такие скучные преподаватели, старые, которым давно пора на пенсию. Из-за таких не хочется ходить в коледж. Кроме того,очень строго с пропусками, лично я не прогуливаю,но все равно, нельзя остаться дома даже если умираешь. Студрада пляшет под дудку, а не говорит от имени студентов

,

Як і в будь-якому навч. закладі наш коледж має свої - та +. З плюсів: це немає сесії на 1 та 2 курсі, більшість кабінетів обладнані смарт-дошками, вчителі задовольняють потреби учнів, працює студ рада, в якій ви можете активно приймати участь, доступна подача інформації, є курси як для абітурієнтів та для студентів, що складають ЗНО. З -: друга зміна та короткі зимові канікули. Звичайно, комусь не подобається в коледжі і це нормально, але якщо ви йдете на спеціальність своєї мрії, то в нашому коледжі вас підготують на всі 100%

,

Да, в колледже есть минусы, глупо это отрицать, но администрация и студенты стараются их истребить. Преподаватели относятся ко всем с уважением, иного можно ожидать лишь в том случае, если ты не посещаешь занятия и требуешь оценки. Плюсы колледжа в том, что тебе дают время свыкнуться со статусом "студента", первый год ты не сдаешь сессию, к тебе относятся с понимаем и всегда стараются помочь, поддержать. Что не поймёшь с радостью объяснят. Минусами можно назвать лишь 2 смену со 2 курса (для тех специальностей, где не важен дневной свет), и маленький гардероб.

,

Я учусь здесь 2 года. В колледже обучают хорошо,есть мотивация учится. В целом,практически,жаловаться не на что. Плюс в том,что 1-2 курсе не сдаёте сессию. Но также есть и минусы,а именно: убирать на большой перемене,вместо того,чтобы поесть например;маленький гардероб,очень сложно ее забрать,ибо очередь;также учеба по субботам на 1 курсе; 2 смена на 2 курсе- это уже чересчур,ведь не все студенты с Киева. В общем,от части рекомендую.

,

Мой сын в данный момент обучается в этом колледже на специальности физическая культура, и хочу сказать, давно он не был так увлечён чем-то. Мотивацию в колледже дают суперскую. Профильные предметы дают возможности погрузится в специальность, практика проходит на уровне. Советую всем! Детей не только научат,но и воспитают

,

Я студент, не буду говорить, какого курса и какой специальности. Скажу кратко: мне нравится здесь учиться. Преподаватели милые и очень мудрые :) что мне больше всего здесь нравится: очень много экскурсий устраивают! И по Украине, по разным городам, и по музеям просто. Это круто. За все время в школе нас столько не возили как за то время что я тут. Спасибо.

,

Всё чётко! Преподы зачётные, особенно по профильным предметам. У меня преподавали спортсмены, которых я уважал. Колоскова Надежда Алексеевна - best of the best. А вообще видно, что тут для студентов стараются создать хорошие условия. По моей специальности все было классно. Ещё и стадион тупо бомбезный недавно построили! В физкультурном зале было все что необходимо: козлы чтобы прыгать, маты чтобы гимнастикой заниматься, шведская стенка, сетка для волейбола и много прочих ништяков. Да, бывали иногда конфликты. Но сейчас спустя время, я как выпускник понимаю что я благодарен, потому что сам в некоторых моментах часто бывал не прав. А меня там многому научили, и это сейчас мне пригождается в работе. Спасибо ещё Пиндюре, умеет найти подход и доступно изложить информацию. Директор золотая женщина. Бывало она просто ходила по колледжу общалась со студентами спрашивала их что тревожит и о их настроении о проблемах. Директор всегда был на стороне студентов, насколько я помню.

,

Я є майже вчорашньою вупискницею цього закладу. Що хочеться сказати - так це тільки велике "дякую" ! Викладачі - цікаві багатогранні особистості, з якими було приємно взаємодіяти не просто як із професіоналами своєї справи, а ще й як з просто класними людьми. Тому людське ДЯКУЮ! ЗНО склала класно, вступила на бакалаврат у ВУЗ, у який планувала. Освіта, що я отримала у коледжі, стала гарним підгруням для нашаровування наступних знань вже в Університеті. На відміну від коментарів, написаних нижче, хочу сказати, що я, слава Богу, такого на собі не відчувала. З боку куратора і викладачів була тільки підтримка. Коледж став теплою і легкою адаптацією під школи до Університету плавним переходом, так би мовити. Ще з моїм дитячим сприйняттям світу тоді, на перших курсах, мені дали класне бачення себе, показали мої сильні якості. Практика була цікава. ДЯКУЮ! Директор коледжу - дуже чуйна талановита людина, відчувається, що знаходиться на своїй посаді.

,

Дорога Братко Маріє Василівно, бажаю Вам знайти причину, і звільнити двох викладачів, ніхто так не принижує людей, як вони. Самооцінка настільки завищена, я таке вперше бачив. Президент і той не такої думки про себе, як ті дамочки. Не професіонали. А Братко прекрасна) Також звільнити викладача (агресивна, не вихована, жахлива) і називає себе психологом. Жах, соромно, принизливо. На них потрібно повісити табличку " Найгірші люди світу".(звичайно по відношенню до студентів) Маріє Василівно, ніхто вам в очі цього не скаже, а студенти страждають та бояться.

,

Улюблений навчальний заклад, ще раз дякую всім викладачам, які справді чудово виконують свою роботу! Особливо дякую Шкуленді Любомирі Петрівні , яка завжди мала час на допомогу та добре слово!

,

Колледж не такой как я себе раньше представляла половина учителей такие грубые что просто ужас! Мне такое отношение к студентам совсем не нравится особенно если это касается професии и неважна какая она, если им что-то не нравиться, так сразу снижение оценки это так не справедливо!

,

Остались хорошие впечатления Люблю учится, узнать новое, пробовать себя в разных сферах Если бы снова думала учится в школе или поступать в колледж-однозначно колледж Время пролетело очень и очень быстро И,в основном,приятно)))

,

Хуже этого заведения еще видел! Отношение к людям хамское!

,

Провчилася 4 роки в цьому коледжі, ці роки пролетіли не помітно, як один день, і шкода що цей час пролетів. Під час навчання здобула не тільки фах, але й навчилась організаторським здібностям. В коледжі існує різноманітні заняття для всіх студентів це і студентське самоврядування, наукове товариство, різноманітні конференції, екскурсії в інші місця. Також тут працюють тільки ті педагоги, які живуть своєю професією і дійсно передають все що вміють і знають студентам, основне це щоб студенти хотіли здобувати знання. Також в коледжі постійно відбуваються різні дійства, заходи, тематичні вечори, флешмоби, наукові пікніки і ще багато чого цікавого, тому крім навчання в коледжі можна розвиватися. Обожнюю цей навчальний заклад і бажаю всім бажаючим вступити в Університетський коледж

,

Это далеко не идеальный колледж. Есть группы, у которых и правда всё прекрасно - преподавательский состав, график и т.д. Но есть группы, которых вообще лишили всего этого)) Учебный процесс сильно растянут и это доставляет неудобство.

,

Закінчую вже третій курс коледжу, і ще жодного разу не виникало претензій ні до організації навчального процесу, ні до коледжу в цілому. Почитала коментарі та просто здивавулася. Здається навіть, що деякі особи пишуть не про цей заклад, а поо свій уявний... Коледж це місце, де можна повною мірою розвиватися! Я не кажу, що мінусів немає, але те що пишуть - щира брехня!

,

Навчаюся у коледжі на ІІІ курсі. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Викладачі професійні, привітна атмосфера, мільярд можливостей для реалізації. Демократично ставляться до усіх, максимально об'єктивна оцінка знань. Рекомендую:)

,

Категорично не згодна з усіма, хто ставить вкрай негативні оцінки. Так, є певні недоліки, як навчання в суботу на першому курсі або друга зміна на старших (але це не у всіх спеціальностей, і мені в другу навіть більше подобається). Їдальню закрили лише цього року, можливо, наступного щось вирішать. Побудували новий класний стадіон, аудиторії охайні, щороку щось оновлюють. Дуже подобається, що в коридорах є де присісти, усюди висять роботи наших студентів. Так, це не якась бурса, куди можна прийти і нічого не робити. Прогульщикам і ледарям, зрозуміло, працювати не хочеться. Але знання дають якісні, за винятком декількох викладачів. Хочеться відмітити Т. В. Ловейко й О. С. Мусіяченко - кращих викладачів у мене не було. Окрім навчання, є купа позакласних заходів. Я, наприклад, член Наукового товариства. Постійно проводим якісь класні засідання, їздим у поїздки. Загалом коледж подобається

,

Из минусов-летом жарко,туалетов мало и девочкам приходится постоять в очереди Снимаю за это звезду Из плюсов-повезло с куратором и большинством предподователей, инфраструктура хорошая, близко от метро и занимаемся не только на парах,а часто куда-то ездим

,

Люди! Припиніть писати жахіття! Коледж дійсно найкращий. Якщо ви не тягнули навчання то й полетіли з нього. Тут потрібно навчатися, а не байдикувати. Да! Стадіон крутий! Майже в кожному кабінеті мультимедійні дошки та проектор. Працюють реально хороші викладачі, професіонали-практики (логопед, соціальний педагог). Повно виїзних занять цікавих, гуртів! А якщо ви не ходили....Або просто прийшли отримати атестат, стипендію... То пишіть правду. Вступили з користі. Доречі, в цьому коледжі вчилася моя мама, тепер вчуся я. Моя сусідка у 8 класі, а вже бігає до коледжу аби все знати про вступну компанію і не прогавити.

,

Читаю відгуки. Складається враження, що когось відрахували або лишили на другий рік. І ось "помста". Підговорюються "друзі". Сідають до компа , і пишуть "відгуки". 9 відгуків з інтервалом у декілька хвилин кожний. В житті так не буває. За свої дії потрібно відповідати. Мій син навчається в цьому коледжі 2 роки. Не чув я від нього про коледж щось погане. Викладачі нормальні, говорить, що вимогливі. А якщо вимогливі - то будуть і знання. А йдуть в коледж за знаннями.

,

Прочитала комментарии и в ужасе! Наверное и правда, у каждого свое мнение Моя дочь заканчивает в этом году колледж и в целом довольна и она и я Не было особых проблем с предподавателями и с подготовкой ЗНО в прошлом году Все на уровне нюансов,которые легко было выяснить,если интересоваться как,а не думать,что все тебе должны

,

Колледж ужасный. Половину пар нету, учителя хамло. Если что-то спрашиваешь, то орут как ненормальные. Оценки занижают. Ведители отличники любимчики им поставлю 10, а худшим и 4 сойдёт, стараешся, стараешся изо всех сил... Ремонт хороший, новый, приятно чисто, новый стадион, классный. Медсестры нету, столовой нету, тараканы лазят. Спорт зал маленький, приходится в коридоре заниматься. Учителя через раз новые. Учебный процесс растянут. Получается один месяц каникул ток, в августе. Не рекомендую поступать. Если ты отлично учишься, то тебе понравится тут, тип все норм, а простым - делать нечего. Некоторые учителя вообще говорят чё ты сюда поступал, тип с таким недовольством, как будто мы им что-то должны. Постоянно заставляют носить бейджи, угрожают что отчислят. Нехватка аудиторий. Есть учителя отличные, приятные по общению, умеют рассказать и подсказать, но их мало(. Книг не хватает, если не получил во время, то не увидишь их целый год.

,

Уважаемая Мария Васильевна! Прошу обратить внимание на психологическое здоровье многих преподователей это основные «лидеры» на которых жалуется ни одна группа. Огромную благодарность хотеться отдать действительно адекватным и самым лучшим - Томилина, Пиндюра, Король, Груздьова, Бурдина, Романова, Голян, Нос, Мусияченко. Им реально нужны повышенные зарплаты и уважение.

,

Шановні абітурієнти та їх батьки! Не раджу вступати в Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка. Я звільнилася через дуже хамське відношення з боку адміністрації. Викладачів як і студентів принижують. Особливо зав.відділення. Вони взагалі не знають, що таке солідарність та повага і спілкуються на рівні базару, дозволяючи собі обізвати та образити. Графік справді залишає бажати кращого. Більшість викладачів незадоволені. Підсумовуючи, хочу сказати наступне: щоб тут працювати/навчатися потрібно володіти стальною психікою

,

Ні в якому разі не вступайте! Аргументую це жахливим графіком і непрофесіоналізмом. Я йду з коледжу

,

Забираю документы!!! Администрация ужасная, чувствовала себя в тюрьме

,

Справді все так, як написали нижче. Дуже жалкую, що вступила. забираю документи.

,

К ЗНО готовят ужасно. Приходиться нанимать репетиторов. Учеба по субботам и ничего нельзя успеть

,

Ребята, у вас не будет времени на себя! Ни в коем случае! С 11 до 19 начиная с 2 курса у вас будет учеба! Плюс субботы рабочие! Готовьтесь к тому, что придётся угождать учителям, чтобы всё успеть сдать! Столовки нет, медсестры нет, преподы неадекватные (не все конечно) Пожалуйста, одумайтесь!

,

Продолжаю свой отзыв ниже - я забираю документы из колледжа (2 курс) и больше никогда не вернусь. Хочу забыть этот период. А по поводу взяток забыла - в колледже их то нет, но вот универе есть. Взятки берет руководство. Спасибо всем нормальным преподам за 2 года. Спасибо за ваш труд и терпение. В основном преподавательский состав ужасный, но несколько хороших есть. Кстати, ещё нет столовой. Кому интересно, ещё могу сказать, что пешком от метро Черниговская 15 минут. АТБ недалёко (3 минуты). Итог: не советую поступать ни в коем случае, но раз уж так сложилась судьба - желаю терпения вам ребята. Будьте готовы к тому, что в ближайшие 3-4 года вам придётся обитать в неадекватной среде. Этот колледж для людей с крепкой психикой, слабые просто будут рыдать. У меня всё. Ухожу и больше не вспоминаю)

,

Сейчас вы прочтёте самый честный и конструктивный отзыв. Здесь будут как "+", так и "-". Я долго думала над тем, какую оценку мне все-таки поставить. 3 - это слишком с натяжкой и пришла к выводу, что здесь будет стоять 2 (твёрдая).ПЛЮСЫ: одеваешь любую одежду, красишь волосы в любой цвет, даже таттухи - всем всё-равно. В колледже достаточно чисто, ремонт хороший, спортивный майданчик новый и отличный. Есть по-настоящему крутые преподы.(Романова, Груздьова, Бурдина, Лаптева, Голян, Король и многие другие)взяток нет! МИНУСЫ: График на первом курсе с 8 до 12, все остальные с 11-19. Учеба по субботам, несколько преподов вовсе не преподы, а пациенты больницы Павлова, администрация самовлюбленная. Принимают на работу лишь бы кого. В основном работают непрофессионалы. Они не хотят нас понимать, делают так, как им удобно. Русскоязычных унижают. Часто позволяют себе обзывать студентов, медсестры НЕТ!

,

Когда вспомню-содрогнусь, до сих пор недоумеваю о свершившемся.

,

Зря я там был.

,

нема за що тобі сказать спасибі моє життя було в твоїх руках ти не взлеліяло в мені нічого лиш на останок є відраза.

,

Шкодую, що вступала в свій час.

,

Правильно кто-то ниже написал - гестапо. Отношение как к заключенным.

,

Не раджу!

,

ваша оцінка

,

Нравились лишь кабинеты искусства и учителя там были приятные, но я по незрелости ума выбрала фак-тет начального образования, там действительно готовят элементы системы. p.s и одной звездочки многовато!

,

Жалею, что однажды (10 лет назад) толкнула свою телегу жизни в направлении этого колледжа с их факультетом ПО. Худшее, что было на выходе - это результат. Отчаяние и апатия к своей жизни.

,

Ужасный колледж, мой ребенок учиться на 3 курсе и до сих пор не понимает что он там делает. Уровень развития некоторых преподавателей продолжает желать лучшего. Оценки ставят с потолка. Не рекомендую туда поступать не за какие деньги, даже бесплатно.

,

Коледж не відповідає законам України. Я дуже сильно жалкую, що поступила у це місце.

,

Дуже рада що вступила в цей коледж. Пари проходять цікаво, викладачі круті. Постійно проходять цікаві заходи та зустрічі Не помітила як промайнуло півроку

,

Закінчила Університетський коледж влітку 2018 р. Можу впевнено сказати, що це найкращий навчальний заклад. Тут не тільки формують компетентного фахівця, але й створюють усі умови для особистісного розвитку. Справжній колектив професіоналів, які не тільки навчають, але й допомагають навчитися, здійснюють постійну допомогу. Лояльні та відкрита адміністрація коледжу, яка йде на зустріч студентам. Пітримує цікаві ідеї студентства, допомагає у їх реалізації. Коледж йде сучасним, адже окрім СУЧАСНИХ знань, вмінь та навичок нас сформували як особистей та навчили вчитися. Щиро дякую колективу Університетського коледжу за впевнений старт у професійне майбутнє!

,

Навчаюся зараз на третьому курсі і жодного разу не жалкувала, що вступила саме у цей коледж! Викладачі чудові, саме навчання не складне, а також величезним плюсом є те, що студентів всіляко залучають до позанавчальної діяльності! У коледжі постійно щось відбувається і це дає можливість всебічно розвиватися та пробувати свої сили у чомусь новому!

,

Ни капли не пожалела,что ушла со школы Что там делать ещё 2 года? Только штаны протирать)) А в колледже уже спецпредметы есть, больше самостоятельности,учимся решать трудности по типу найти предподавателя для перездачи или успеть сбегать в АТБ за перемену)) Не со всеми преподами легко,но в целом нормально, общий язык находится)) Советую

,

На самом деле колледж отличный Сессия сдается легко Учителя приятные, понимающие Если вы адекватный студент - проблем не будет Поступайте, не пожалеете

,

Все на самом деле очень отзывчивые Много преподов, которые любят пошутить и от этого пары становятся любимыми Экзамены и зачёты сдаются легко Если вы адекватный студент, то вам будет легко А недостатки можно найти и в лучшем университете мира Колледж хороший, рекомендую Кто захочет - получит образование, ведь не зря саморазвитие идёт первее образования от педагогов

,

Читаючи попередні коментарі, засмучуюсь, адже ніхто не казав, що в коледжі буде легко і просто, якщо є бажання, то можна встигнути все. На особистому прикладі можу сказати що навчання, роботу і своє захоплення можна встигати. Вступивши до цього коледжу, я не жалкую про свій вибір, адже крім професійних знань, я розвиваюсь і в інших галузях Викладачі на парах використовують нові технології, щоб зацікавити студентів і по-сучасному пояснити матеріал. Крім навчального процесу в коледжі проходять різноманітні цікаві заходи, в яких можна взяти участь не як глядач, а й як організатор. Одним словом я дійсно відчуваю студентське життя)

,

Крута адміністрація, завжди підтримають, зрозуміють. Коледж показує, що може існувати освіта без хабарів. Дякую

,

Хороший коледж)) Більшість пар проходять цікаво, є багато прикольних заходів окрім пар Складно вийти на стипендію, для цього доводиться "попітніти", але якщо є бажання, то все вдасться!

,

Продолжение. Для студентов ПО очень важно, чтобы были нормальные методисты. НО!!! Не в этом колледже. 1. Методисты страдают склерозом, склонны к самолюбию, никого не хотят слышать, кроме себя, им плевать на студентов. Ты придёшь к методисту, покажешь конспект, она его забракует, отправит переделывать. Но ты можешь на следующий раз принести тот же конспект, без изменений и в ответ услышишь "вот молодец! Почему нельзя было сразу написать такой хороший конспект" 2. У методистов этого колледжа есть правило "чем лучше у тебя прошел урок, чем больше он понравился детям, тем ниже оценку нужно ставить". Если вы и правда хотите стать в будущем преподавателем, то не идите в этот колледж! Он окончательно уничтожает это желание! Как и вообще любое желание учиться и что-то делать! Не советую!!! Не поступайте сюда!!!!!!!!!!!!!!!!! Поверьте тем, кто на личном опыте испытал это!!!!

,

Сейчас учусь на 3 курсе. До того, как поступила в колледж, удивлялась почему студенты старших курсов всегда говорили "не поступайте в этот колледж, валите, пока не поздно". Первые два года было интересно, но сейчас - ужас. Из-за второй смены ты ничего не успеваешь: нет времени на какие-нибудь дополнительные курсы, работу. Не спорю, есть и хорошие преподаватели, но это только одна половина, а вторая - не компетентны. Читала в комментариях ниже о том, что учителя "дорисовывают" оценку. Подтверждаю!!! Сама столкнулась с этим. По предмету калиграфия преподаватель поставила мне ту оценку, которую я заработала (с этим все нормально), НО паре других студентов она просто доставила оценки. Одной за то, что она левша и ей, видите ли, сложно. А другой, потому что она сказала, что хотела бы оценку выше. Зачем после этого работать, тратить свое время, если потом кому-то просто доставят баллы. Если так, то давайте всем уже повышать оценки.

,

Вчуся вже на 4 курсі й жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Більшість викладачів - досвідчені майстри своєї справи. Скаржитися на пари по суботах та носіння бейджиків просто нісенітниця. Головне знання, які тут отримуєш. Заплановано багато годин практики, навіть одразу можуть запропонувати роботу. Тому в подальшому проблем з працевлаштуванням не виникає. За 4 роки ні разу не помічала навіть натяків на корупцію. Хабарів тут не беруть! Потрібно відповідально ставитися до навчання, не пропускати без причин заняття і червоний диплом вам гарантований!) Всім успіхів :)

,

Учусь на втором курсе колледже. Согласна, что проблема с аудиториями есть (например нашу группу в 30 человек иногда запихивают в этот сраный 10 кабинет, а все мы вкурсе что там мест человек на 15). Но всё же знания дают здесь РЕАЛЬНЫЕ, конечно если забить на учёбу, то потом тебе все будут плохие и злые. Преподаватели разные, но я с уверенностью могу сказать что каждый, без преувеличений, каждый, пойдет на встречу студенту, если тот в свою очередь проявляет интерес и серьезное отношение к учёбе. На счёт денег это вообще полный бред, я поступила сюда с хорошим средним баллом в аттестате и вступительными экзаменами на троечку слабую. Тем не менее бюджетник и вышла на стипендию. Хочу сказать отдельнное спасибо таким преподавателям как Пиндюра, Дерманец, Мишенкова, Кошиль, Сопова, Кирюшина. Действительно люди заслуживающие уважения

,

Ужасное заведение. В первую очередь хотелось бы отметить отношение преподавателей к студентам. Очень много хамства и унижение, нарушение личных прав свобод и пространства. Помимо этого еще и не справедливо ставят оценки. Ужасно просто ужасно. Не рекомендую!!

,

Токсичный колледж. Преподователи консерваторы, а руководство хамят. Студентов унижают и морально давят, не забывая ещё и поёрничать. Просто отбивают всё желание находиться в этом колледже. Обязывают носить совершенно ненужные бейджи. Есть очень хорошие преподователи, но их чертовски мало. Преподователь по защите отечества помешанный на религии и патреотизме. Читал нам молитву на паре. Отвратительное место

,

Для дорослих цього закладу діти-підітки (студенти) -- не люди.

,

Колледж просто ужасный, дети нахалы, учителя гнобят, орут и всё в том де духе. Прошу заметить что по субботам в колледже нету медсёстры, которая обязана быть на месте. Постоянно запугивают отчислением, а что бы получить нормальную оценку нужно вылезат одно место! Из жизне радостного, общительного и мечтательного ребёнка, я стала очень депрессивной, постоянно хочу плакать, и с каждым днём всё больше и больше отбивает желание идти в это заведение. Вернусь опять таки к учителям, хамства очень много, просто на каждом шагу и на каждом предмете, очень много дз, и вся инфа с википедии которую ты сам же и пишешь, все плевать хотели нп твоё мнение, а этот "патриотизм " уже достал!!!!!

,

пары по субботам, пары которые проводяться в библиотеке и в столовке на грязных. жирных столах из-за нехватки аудиторий, на 2 курсе учеба во вторую смену, много себе позволяющие заведующие отделений, постоянное унижение, очень сложно пропустить пары даже если по уважительной причине например как день рождения( это бред почему в свой день рождение, или день рождение близких я не могу отдохнуть...) вообщем не советую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Не советую никому поступать сюда. Отучилась 4 года и поняла что потратила их впустую. Отношение преподавателей ужасное и не корректное,мало кабинетов,из за этого пары проходили и в библиотеке и в столовой,где угодно вообщем. На поступлении мне как бы намекнули что за деньги я точно поступлю. Ужасное место и самые негативные воспоминания

,

Тільки вступила до коледжу, все подобається, окрім викладача що виде Захист вітчизни!

,

Теж тільки поступила у цей коледж на бюджет. Щодо екзаменів,я б хотіла сказати,що не все так погано. В мене 6 з математики,але весь червень я готувалась до цього екзамену. Дуже допоміг матеріал з сайту.Якщо йти по цим пунктам,то ви можете навіть і не сумніватися,що ви зможете поступити. Отримала 9 балів з математики.А ось диктант був проблемним,бо попався вчитель,який диктував не дуже гарно. Тому тут треба бути дуже уважним. Це не онлайн диктанти з Авраменко))) А щодо корупції,я нічого не помітила. Ще весною ми заходили до цього коледжу,щоб спитати деталі. Нам декілька раз повторили,що гроші вони не беруть та самі не знають який саме диктант буде саме у нашої групи. Вже подивимось с 1 вересня,що нас чекає у цьому коледжі)

,

Этот колледж -- самый настоящий рассадник коррупции!

,

Я даже представить не мог себе, что чтобы сдать экзамены для поступления нужен мешок денег. Тут действительно валят на экзаменах: диктантом(я позже нашёл этот текст) был реферат с какого-то сайта, читали отвратно, 2 предложения слепили в одно дикция тоже оставляет желать лучшего... На математике попалался один из самых сложных билетов, ведь одна девочка перед мной рассказывала азы этой науки.. Думаю, что поступлю на бюджет, хотя я не сильно расстроюсь, если вернусь в школу. Вообщем, желаю всем поступающим поступить на бюджет и получать повышенную стипендию, всем добра!

,

Мы сейчас поступаем в это коледж. Раньше была лучшего мнения. Сейчас поняла что поступить можно на бюджет только по взятке. Рейтинги открытия и студенты с очень низкими атестат сдают экзамены на отлично- это смешно, а отличников валят и занижают оценки. Я разочарован.

,

Хочу вас попередити. Ні в якому разі не вступайте в цей «коледж»! Більшість викдачів не компетентні по відношенню до студентів, вони вимагають занадто багато і оцінюють несправедливо. Аудиторій постійно не вистачає і навчання по СУБОТАМ! Розклад змінюють без попередження, кожного дня! Деякі Викладачі не мають бажання допогати студентам. В гардеробі постійний безлад! Він дуже малий і таке відчуття наче ти в метро в час пік.. В колледжі є таракани і це стосується навіть їдальні. А Їдальня дуже мала, страви жахливі і не відповідають своїй справжній ціні. Не витрачайте своїх сил і грошей на цей «коледж».

,

Учусь на 1 курсе ДО, читала то что пишут ниже, это просто ужас... Колледж идеальный. Обращение к студентам хорошо, поддержка, понимание, это не единственный + у преподавателей... Есть конечно свои - но их очень мало. Рекомендую , не пожалеете..

,

Закончила колледж год назад, и меня даже удивляют некоторые отзывы о нем. Да, есть дисциплина, но если бы её не было, то и не было и знаний. В колледжк отличный ремонт, на даный момент учусь в НАУ и это просто небо и земля. Почти все аудитории со смарт техникой. Есть вай-фай, директор все делает для своих студентов. Преподаватели требовательные, но в первую очередь мы учимся для себя, нам это надо, и подают информацию интересно и доступно, используют новые онлайн ресурсы, презентации. Ни разу не пожалела, что в свое время училась именно в этом колледже. А пишут плохие отзывы те, кто не хочет учиться и просто ищут “лафу”, другого объяснения не найду, и те, кто просто не готов еще был покинуть школу. Деньги сдавала только 1 раз, и то это был благотворительный взнос для ремонта. И оно того стоит, даже с учетом того, какой шикарный сделали стадион. Так что, если хотите получить знания, а не просто просидеть 3-4, то определенно это колледже Бориса Гринченко

,

Нічого говорити про якість знань. В коледжі вимагають. Потрійно, постійно. Бо хочуть, щоби ми шось знали. Чесно, вступила сюди, бо хочу в цей університет по закінченню. Ото дійсно топ. Є моменти різні. Ніхто не ідеальний. Спеціифічних викладачів ніхто не відміняв. І одногрупники напрягають. Але то пусте. В цілому, я дуже раджу

,

Пустая трата 4 лет на получение низкооплачиваемой специальности. Категорически не рекомендуется поступать. Куча минусов, лень писать.

,

Пуступила в 2017 году на специальность ПО. Просто ужас, желею что поступила в колледж имени Б.Гринченка. Преподаватели есть не плохие, но таких очень мало. Минусы колледжа: 1.Маленький гардероб с вечными пробками 2.Студенты убырают в аудиториях. (Прчему студенты должны убирать ?) 3По зарубежной литературы много задает из-за нее не хватает времени чтобы учить другие предметы 4На 1 курсе учеба по субботом (это сложно и очень дорогое удовольствие),начиная с 2 курса учеба во вторую смену. Причина- недостаточное количество аудиторий ( так зачем так много специальностей в колледже, если маленькое здание). 5Пары проводяться в подсобках,столовой и в библиотеке.

,

Хороший колледж Закончила в прошлом году,никто взяток не требовал-учись если есть желание А заставить тех,кто не хочет невозможно) Сейчас учусь в университете и знаний вполне хватает,на парах пока делать нечего по сравнению с колледжем В общем,довольна своим выбором,4 года прожиты не зря

,

1. Взнос 1 тыс. грн. на первом курсе для каждого студента. 2. Маленький гардероб с вечными "пробками". 3. Из-за широкого количества специальностей колледж не может обеспечить их качественное преподавание. На многих курсах по 3-4 ПРОФИЛЬНЫХ преподавателя. Сложно от одного человека воспринимать около 10 предметов за всё время обучения, если не больше. 4. Большой уклон на корпоративную культуру. 5. Много внеурочных мероприятий, что не всегда к месту. 6. Знакома с ситуациями когда определённым студентам по необъяснимым причинам втихаря "дорисовывали" оценки. 7. В коридорах колледжа отсутствуют пуфики, диванчики, лавочки. 8. Большая академ. разница при поступлении в университет. 9. Начиная со 2 курса учёба во вторую смену, на 1 курсе учёба по субботах. Причина - недостаточное количество аудиторий.Пары проводились и в подсобках, и в столовой, и в библиотеке... 10. Нету мусорных ведёр в коридорах. 11. В личное время отдыха студентам приходиться убирать аудитории - дежурство.

,

Первый курс. Не жалел,не жалею и не буду жалеть что поступил в " Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка" ! Строго,четко,весело и по делу. Преподаватели классные,добрые,отзывчивые и очень четко дают инфу. Куратор мега МЕГААА хорошая. Даже то что учимся по субботам не испортит впечатление ,на учебу только с улыбкой. Удивило то что в школе неохотно учился ,а как только началась учеба в колледже,пошло-поехало делаю все и даже читаю, достаточно много ( учтем то что факультет физ. вых.). Поступайте,учитесь и радуйтесь жизни. З Грінч у серці,з Грінч по життю!

,

Я закончила колледж 16 лет назад. Судя по комментариям, почти ничего не изменилось, а причина проста- человеческий фактор. Правда, было несколько хороших преподавателей, но в основном отстой... Короче, вопреки прогнозам я живу в одной из лучших стран мира и имею высокооплачиваемую работу, но это явно не является заслугой руководства данного заведения. Рекомендуется к поступлению подлизам, заучкам и "всебiчно розвиненим особистостям".

,

Дуже рада, що моя дитина в минулому році не поступила в цей "коледж". Після вступних іспитів залишилося море негативу. Ректор запрошував на навчання дітей з інвалідністю. А насправді - нетолерантне, грубе і неделікатне відношення до таких дітей. Дитина з вадами слуху з губ писала диктант при вступі на образотворче мистецтво. Хоча за законом в інших коледжах існують тести для таких дітей. А після екзамену вчителі, які перевіряли диктант, читали його учням, які поступили, і сміялися з слухових помилок.... І моїй дитині про це розповіли учні, що поступили. Уявіть, яку психологічну травму отримала дитина, що не чує.. Жаль, що я про це дізналася не одразу - мене моя донька пожаліла і розповіла тільки нещодавно. Вже після іспитів спілкувалася з випускницею, яка сказала, що вона протрималась тільки за рахунок художньої школи, а коледж їй нічого не дав.

,

Колледж неплохой,но многие педагоги к студентам относятся как к мусору.Прежде чем поступать хорошо подумайте.И хочу напомнить педагогам-Вы готовите педагогов,воспитателей и т.д.!Им работать после Вас с детьми!Как они могут быть хорошими учителями и воспитателями после вашего отношения к ним? И вместо того,что бы валить хотя бы оценивайте по заслугам,а не личным симпатиям,ведь они ваши будущие коллеги и им учить и воспитывать ваших детей и внуков.Задумайтесь!

,

Колледж неплохой. А вот преподаватель физкультуры слишком много себе позволяет. Она неадекватна в своих действиях и несправедливо ставит оценки. И стоит обратить особое внимание на ее психологическое здоровье.

,

Колледж хороший.Ниже кто то пишет,что для поступления знания не нужны,нужны деньги-это неправда.При поступлении играют роль знания и балл аттестата,никто на деньги даже не намекал.Учиться тяжело первые пол года,нагрузки естественно отличаются от школьных,но есть много педагогов поддерживающих студентов.Поступайте,не пожалеете!А работать много везде надо.

,

Навчаюся вже на 2 курсі, спеціальність - початкова освіта. Дуже задоволена коледжом. Мені радили багато моїх вчителів зі школи. Випускаючись, отримуєш сильну базу, з якою можна одразу піти працювати. Стосовно грошей, може сказати лише, те, що здавала лише 1 раз 1000грн(студенти на контракті здавали по 300грн) як і всі першокурсники. Ніхто грошей не вимагає. Різні привітання викладачів лише за власним бажанням. Викладачі хабарі не беруть, тому варто розраховувати лише на власні знання. Дружній колектив, приймають як рідних. Старші курси допомагають всім, чим можуть. Тяжко після школи було перелаштуватися під вимоги коледжу та по суботам вчитися. На 2 курсі набагато легше. Всі, хто хочуть вчитися, будуть гарними спеціалістами. Халяви тут нема. З задоволенням провжую навчання. І взагалі кожного дня приходжу в коледж, як на свято!

,

Сумуємо, що Радей С.П. звільнилася з коледжу. Інтелігентна, доброзичлива і дуже чуйна жінка. Вона вміє вислухати, ніколи не осудить. Зараз такі риси характеру абсолютно не цінуються, навіть в педагогічному колективі. Тепер, коли на її місце призначили Руденко Н.М., багатьом стало зрозуміло, яку людину втратили. отримавши владу, людина покаже, якою вона є насправді. Атмосфера в коледжі з кожним роком стає все більш гнітючою і депресивнішою. Люди йдуть.... Колектива немає... Адміністрації коледжу необхідно не просто схаменуться, а покаяться перед Богом.

,

Щоб поступити в цей коледж, знання не потрібні. Потрібні гроші!!! Вони вирішують все! Тож чи варто подавати сюди документи?.. Вибір за вами.

,

Нечего наговаривать, колледж просто супер, преподы отличные, немного тесновато, но скажите спасибо и за это, сотрудники и так стараются создать уют своими силами, а сейчас вообще стоит вопрос о закрытии, ведь такая территория "гуляет", такое впечатление, что скоро детям вообще после 9 классов поступать некуда будет.

,

Початкова освіта спец. Дуже пожалкувала, що взагалі вступала сюди.Навчання в моїй школі (звичайна СЗШ) було набагато сильнішим. Мене за все життя так не ганьбили як в цьому коледжі. З щасливого підлітка зі своїми мріями і захопленнями, я перетворилась на жирну дівку , що жила від вихідного до вихідного, полишивши взагалі будь-яке планування свого майбутнього(коледж-розчарування~депресія).

,

Я дуже вдячна цьому коледжу та його викладачам , особливо Любомирі Петрівні , Ніні Борисівні , Вікторії Василівні - вони допомагали нам як рідним дітям!!!!

,

Коледж насправді непоганий. Навчаючись на вчителя молодших класів можу сказати, що ті знання, які мені дали викладачі, дали змогу мені і багатьом моїм одногрупницям піти працювати по спеціальності ще не закінчивши коледж. Всі викладачі до єдиного знають свій предмет, але не всі подають його хоча б з якимсь бажанням. Хочеш - зрозумієш. Багато студенів писали погані коментарі, але це лише тому, що вони не докладають дастатньо зусиль для навчання чи вибрали спеціальність, яка їм не до вподоби. Звичайно є і погані сторони. В ваші 18 років зав.відділення буде телефонувати вашим батькам, аби вас відпустили додому. Це занадто, і так вважає не один студент. Кожного року беруть гроші на ремонт, хоча він не дуже то помітний. Багато викладачів з почутям гумору, що є +.

,

Що ви оце тут понаписували цю гидоту про коледж? Чи маємо ми моральне право змішувати свою альма матер з багнюкою? Чи самі, атлічніки, які тут пишуть є ними в реальному житті, чи вони можуть відповісти самі собі "А чи є я гарним студентом". Знаєте, панове, все залежить від вашого відношення до Грінчевкіського центру отримання знань, що у вас на душі, що маєте в голові те і виливаєте на коледж. Дисципліни непотрібні, ано мнє нє надо, якщо ви вже знаєте, що вам потрібно, а що ні, то вам і коледж науку не дасть. Хто хоче чогось бо досягнути в житті, то має сам працювати, а не кричати на всі сторони "Це школа, це коледж мене не научіл". Самі ви нічого не навчились, задайте собі питання, а я стараюсь у навчанні? А про коледж, в якому я навчався, можу одне сказати- чудовий, неперевершений та прекрасний, хоч і були деякі незначні негативні моменти Хто хоче- тут всі можливості! Викладачі- в більшості своїй є фахівцями. Не жалкую, що провів тут роки!) Рекомендую вступати)

,

Навчаюсь, уже не перший рік, тому є багато чого розповісти. Здавалося наче б то все добре, але є свої недоліки, наприклад, щоб скласти іспити дійсно треба гроші ( це для тих хто дійсно 0), також при вступі занижують оцінки. Педагоги є добрі, а є і погані. Серед добрих педагогів дійсно можна виділити Пиндюру, Хитру, Плугатар, Рябоконь,Артюх,Радей,Заєць, Бацук- завдяки таким педагогам можна зрозуміти предмет дуже добре. А ось серед поганих,тих хто судить не за знання,а за відношення виділю: Костюченко (вч.зарубіжної), Рожко та Прокопову- про таких можна говорити довго та нудно.. Домашнього задають дійсно багато, але якщо є бажання вчитись, то це вже не суттєво.. Тема гардеропу дійсно погана, він досить маленький і коли закінчуються пари неможливо забрати свої речі. Іноді заходи в коледжі бувають незапланованими і нас (студентів) інформують в останній момент ( наприклад фіз.свято), а потім дивуються чому ми не підготовленні. Поверхневе ставлення до студентів,але не в усіх педагогів.

,

Відверто скажу, вся гидота, яку тут пишуть "аля студенти" цього закладу - повна маячня. Закінчила коледж минулого року, середній бал диплому 92 із 100. Із впевненістю можу сказати, мене тут навчили багато чому. Дуже цікаво було навчатись на 1 та 2 курсах, викладачі шкільних предметів - високий рівень. Біологія, хімія, фізика, математика викладається дуже доступно, просто, цікаво, з різноманітними прикладами і гумором. За 2 роки коледжа я одержала більше знань, ніж за 9 років школи. Звичайно, багато доводилось займатись самоопрацюванням, але це тільки +. Хто писав нижче в коментарях, що багато задають , викладачі ставляться дуже погано до студентів в тд.. Ви просто не їли ще смаленого вовка. Зараз я навчаюсь в КПІ, тому маю з чим зрівняти;)) В коледж поступала на спеціальність взагалі не відому для мене, вирішила просто спробувати. Відкрила для себе багато нового, навіть полюбила це направлення (бібліотечна справа). Особисто мені вдалось проявити себе з творчого боку! Коледж гуд, раджу

,

по предметам очень большая нагрузка , а знаний после этого 0 . Я ( почти отличница там ) помню лишь одну вещь по учебной программе и то не увена в этом . Преподаватели слишком большого о себе мнения , они относятся к тебе как к заключенным в зоне . Многоуважаемая зав педагогическим отделением считает себя суперкоролевой и если ее лакеи ей не подчиняются ( студенты ) начинаются дикие визги и истерики , подобные ребенку , которому игрушку не купили ( маразм доходит до такой степени , что даже если пропустишь одну пару в месяц и не принесешь справку тебя будут отчитывать как школьника). Хотя как на преподавателя на нее и слова криво сказать нельзя . Если ты хочешь поступать на воспитателя или учителя младших классов , тебя не предупреждают что после первого курса в главном корпусе колледжа тебя переводят как бы это помягче выразиться в женский монастырь. Ну в общем колледж фу: ни знаний, ни нормального преподавательского состава.

,

+ лише в деяких викладачах, про шановного "товариша полковника" як й про глухеньку,час їм на пенсію. бісить що є ті,хто високої думки про себе й за людей,як багаторазово казали,студентів не вважають. спеціальностей багато...але який в тому сенс,коли на всіх варінтах погане піднесення знань(так,це залежить від студента й тому подібне),а усі ці заходи, це звичайно цікаво й тому подібне,але в більшості ніхто не має інціативи й часу. час-цього поняття в цих стінах немає,багато роботи,як студент вже старших курсів кажу, в столовці хамло лишень,що було то й залишилося. а тим хто вчиться,лишень натхнення й менше пар в субботу( 1 курс зрозуміє), ходіть в шарагу,але як є можливість тікать,то зробіть це.

,

Столь печальная шарага с сектанской корпоративной замашкой. Ни знаний нормальных, ни преподавателей. Студенты тут как мусор. Отношение к ним именно такое. Не поступайте сюда, здесь вас ничему нормальному не научат.

,

Навчаюсь в Коледжі вже не перший рік і не перестаю дивуватись педагогам. Є педагоги які задають за багато по своєму предмету (хоча він є не потрібним в моїй професії) є такі що чипляються за дрібниці, бо ти їм колись не сподобався чи щось на зразок цього. Але є й хороша сторона, є багато не поганих педагогів в нашій бурсі, наприклад Пиндюра вчитель Біології на перших курсах, одна з самих ліпших педагогів,вона і пожартувати може і доступно пояснює матеріал. Ще один з мінусів коледжу є гардероб. Весь час толкучки за курточками в час пік. В коледжі зимою холодно,а літом сидиш і обтікаєш літрами поту. Фантанчик в коледжі це щось страшне, то він в тебе плюється,то взагалі не робить. Про столовку я думаю можна нічого не казати, місця мало і таракани,хіба що поворіхі веселі) кожні пів року є незаплановані внески в коледж в виді фонду,це по 250 грн з тіла,а ще є чергування в кабінетах студентами,що забирає особистий час студента. Колекутив в коледжі в принципі дружній і цікавий.

,

Тюрьма, СИЗО, Гэстапо, концлагерь, секта...и этот список можно еще долго продолжать. Знания неплохие, НО атмосфера ужасная, студентом не считают за людей, очень давят, можна сказать, что психологически издеваются. Невозможно нормально учиться.

,

Ну что же сказать. Поступила в этом году сюда. Преподаватели есть не плохие, но таких и правду не много. Очень много таких, которым пора уже на отдых. А есть такие каким просто всё равно на вас. Что касаемо предметов по специальности, то я просто в шоке. Подруга поступила на хореография (платит 10300) постоянно учится, жалуется что платит чисто за школу, хореография на слабом уровне, особенно современная. Думает уходить обратно в школу. Денег вам нужно будет много. Все эти ремонты- это всего лишь картинка. И ещё есть сектанские замашки с корпоративным цветом, но это даже весело. Если вы выбираете творческую специальность, то очень хорошо подумайте.

,

Коледж ,можливо,хороший,але викладачі забагато на себе беруть у використанні своєї влади.Якщо є проблема її вирішують просто,навіщо розбиратися у проблемі,якщо можна виключити із закладу абітурієнта,який ні в чому не винен.Постає питання ,чому так?Можливо за хабарі,а можливо це друзі за стінами коледжу?Все ,ніби,прозоро,але нічого не можливо вдіяти.Дуже прикро що самі наставники вчать нашу молодь підставляти один одного,"стукачить".Дайте абітурієнтам навчатись,а не займатись з`ясовуванням відносин.

,

Чудовий коледж, якщо є бажання вчитись, то все буде добре, а якщо з настроєм "прийти, посидіти, піти" не довго це все буде!! Все сплановано, вчителі різні, але добрі!)

,

В 2008 году закончила этот колледж, специальность - физ.воспитание и вздохнув с облегчением пошла учится дальше в Университет Гринченка. Когда выпускалась, была уверенна на 100%, что не буду работать по профессии, очень много обид и злости было на преподавателя, который вел ТМФВ(профильный предмет).могу только одно сказать-знания дают колоссальные! Здесь работает закон как в армии: не умеешь-научим,не хочешь-заставим.И поверьте, через слезы, боль и обиду, мне вселили патриотическое отношение к своей профессии и когда я училась в Универе мне было Очень легко, ведь те знания которые мне дали в колледже, мне пригодились в Университете и госы я здала на пятерки.Отдельная благодарность Колосковой Надежде Алексеевне и Лазареву Борису Федоровичу-это самые лучшие педагоги!И конечно же директору Алле Ивановне Присяжнюк(царство ей небесное)за мудрость и терпение.А сейчас работая в школе учителем физ.культуры,я понимаю всю сложность обучения детей подросткового возраста-в котором поступают в колледж

,

Майже добрий коледж, але віддавши свого сина на навчання за чималі кошти, під час проходження практики, вчитель військової підготовки дозволяє собі нецензурно виражатися у адресу мого сина, а також, деколи, використовувати фізичну силу. Я прошу керівництво даного навчального закладу звернути на це увагу, інакше я буду вимушений звернутися до міністерства освіти та науки України з вимогою звільнення цього працівника.

,

Директор, дійсно, чудова людина і відмінний керівник! За це закладу 5 зірочок! А от, щоб здати іспит треба пошукати грошенят... прикро...дуже прикро... а кажуть корупції нема.... дуже розчарована.... Не треба так чинити....

,

Крутой колледж,реально советую!

,

Хороший колледж,преподы тож норм всегда войдут в положение поймут,да конечно есть такие которые просто отбывают повинность,материально-техническая база на высшем уровне,wi-fi везде,ремонт в колледже довольно таки не плохой в сравнении с другими колледжами в которых мне приходилось побывать!Поступайте и не думайте!

,

Про колледж могу сказать преимущественно хорошее. Здесь учись себе,получай знания, оценки, сплошная экономия,особенно в сравнении со школой)) Преподаватели бывают разные,кому-то спасибо за знания,кто-то непонятно чем занимается.

,

С первого взгляда кажется, что в колледже действительно все на высшем уровне: хорошо работает охрана, качественные ремонты и хорошие преподаватели. С последним можно поспорить. Как и в другом любом учебном заведении, есть преподаватели получше, а есть похуже. Тех, что похуже, как ни странно, больше. (Или только мне так повезло). Есть учителя, у которых оценки зависят полностью от настроения. Есть, которые давно уже на пенсии и за пару забывают, что они преподают. Есть, которые приходят с перегаром и курят возле колледжа. На любой вкус. Хороших преподавателей на пальцах пересчитать. Про администрацию вообще отдельный разговор. В целом хочу сказать, что колледж уж больно разносторонний стал. Открыли много новых специальностей, хотя некоторые при этом очень слабые. Аудиторий мало, готовьтесь к парам в столовой и подвалах. Колледж за 3 года отбил желание заниматься любимым делом.

,

В этом году дочь закончила колледж ! Всем советую ! Я в восторге ! Оправдали мою надежду и преподаватели . За все четыре года денег не давала !!! Благотворительные взносы и к дню учителя - это совсем мелочи ! Это не те суммы которые трусят в других заведениях ! Мой совет поступайте!

,

тут все лучше

,

Колледж чесно говоря такой себе,учишься по суботам денег нужно ого-ого начиная с благотворительных взносов заканчивая ремонтами,преподаватели вообще молчу,думайте перед тем как поступать!!!!!!

,

Найкращий коледж у світі!! Вчителі завжди увійдуть у твоє положення, навчать, зацікавлять) Студенти дуже талановиті та не дадуть вам сумувати, також можна спробувати свої сили у різних гуртках)

,

У цьому році закінчила коледж з червоним дипломом! Грошей за весь час навчання не давала!!! Звичайно, збирали групою гроші на іспити, чи подарунки до дня народження керівництву та куратору. Але це все! Що стосується навчання, то певною мірою задоволена, хоча на Дошкільну освіту необхідно пошукати молодих спеціалістів! При вступі зі мною (а також з багатьма іншими студентами) сталася неприємна ситуація, коли викладачі зіпсували диктант! Понаставляли різних розділових знаків і поставили 1! Прийшлось подавати документи на іншу спеціальність! Тому, порада тим, хто не своєю волею потрапить в схожу ситуацію, знайте, ваші знання при Вас! Не соромтеся! Будьте певні, що Вас завалили і апелюйте! Керівництво буде пропонувати виходи із ситуації! Удачі)

,

Навчанням загалом задоволена, знання тут дають грунтовні. Хочу відмітити, що в колледжі працюють гарні викладачі,які віддані своїй справі. Заєць Юлія Миколаївна дуже гарний викладач і хороша людина!

,

Лучше пед-колледжа им.Бориса Гринченко в Киеве не найти, он самый лучший во всем, я знаю точно! Cсамые хорошие преподаватели и дружные коллективы, а также - лучший директор )))

,

просто ужас, жалею что поступила, на 1 курсе по субботам учится, на 2 и 3 курсах на 2 смену до 7 часов вечера,каждый год по 250 -300 гривен только на ремонт! а про сессии, дни рождения преподов директоров ректоров я молчу.учителей нормальных на пальцах пересчитать,екзамены по субботам и воскресеньям,организации никакой расписание по 5 раз за сутки меняют!! просто кошмар

,

скажу так - колледж медленно но уверенно катится в ОПУ , места для студентов все меньше,преподаватели все старше ,специальностей больше но опять же места меньше...если вы идете на по или до знайте,после 2го курса про вас как про участников веселой студентческой жизни забудут и переселят с чужой корпус где никому до вас дела нет и это далеко не единственный минус....

,

цього року випускаюся, отже, можу впевнено сказати, що коледж класний. викладачі чудові, особливо Артюх Л.Л. і Плугатар Л.О. - від них можна отримати не лише знання, а й підтримку. "на лапу" за чотири роки нікому не давала і нічого такого не помічала. хто не хотів вчитися - вилетів ще з першого курсу і зараз тут пише, що знань тут не дають. брєд. подача знань тут на високому рівні, а ось рівень їх отримання залежить від студента. успіху

,

Планую вступити в коледж в цьому році. Відвідувала протягом 6 місяців курси математики. Коледжом задоволена, навіть не вчившись в ньому. Дуже хочу поступити на бюджет, але не впевнена в цьому.. Останні 2 роки школи вийшла на відмінно. Вважала, що це мені допоможе, але я помилялася.. В коледжі сказали, що не будуть звертати увагу на навчання в школі, і, що мої грамоти з відзнакою їм теж не потрібні.. Я, звичайно, була засмучена. Але я буду пробовати поступити на бюджет, розраховую на вдачу.. Зараз старанно готуюсь до вступних іспитів і надіюсь на краще.. Я рекомендую всім пробовати поступати, а не сидіти в школі!

,

В начале учиться было сложно, не совсем удобно учиться по субботам,но потом стало легче, привыкла. Колледж отличный, не жалею что поступила именно сюда. Преподаватели отличные,знания дают не плохие. Очень нравится коллектив, все дружные,готовы помочь друг друга, так сказать велика,дружня, Грінченківська родина! Поступайте сюда, не пожалеете!

,

Я навчалася в цьому коледжі- супер,знання на вищому рівні. Викладачі чудові, особливо на заочному.

,

Мой сын заканчивает 3-ий курс этого колледжа! Колледж супер!!! После школы возник вопрос: куда подавать документы? Я, начитавшись разных резюме, выписала адреса и поехала посмотреть, как визуально выглядят учебные заведения. Первым, по ходу движения, оказался именно этот колледж. Зайдя в колледж, сразу приятно удивила охрана, которая начала задавать мне миллион вопросов: "Вы куда?", Вы к кому?", "по какому вопросу?" и т.д. Просто без причины, тебя в этот колледж не пустят, еще и в журнал (по паспорту) обязательно завизируют. Это говорит об очень хорошей безопасности наших детей!!! Сын колледжем очень доволен, мы ни насекунду не пожалели о нашем выборе. Посещаемось бдительная, за успеваемостью строго следят.Взятку, кстати, если и хотел бы, нереально дать, не берут!!! Наоборот, можно себе же все испортить. Этим, преподаватели заставляют студентов, только знаниями предмета, сдавать зачеты и экзамены. Так что, поступайте в колледж им. Бориса Гринченка, действительно не пожалеете!!!!!!!

,

Хороший коледж, де дають грунтовні знання. Я на 1 курсі,але вже встигла розпізнати у викладачах людей,які боліють за свою справу,які намагаються нас навчити. Влітку був дуже якісно організований вступ абітурієнтів.А щодо самого коледжу, то він прогресує і намагається відповідати найвищим стандартам. Звичайно, є певні недоліки,але я впевнена, що з часом їх буде ліквідовано.

,

Колледж им. Гринченка ужасен! Если вздумали по 4 пары каждый день давать, то хоть субботу сделайте выходной! Так нет же, в субботу тоже пары и тоже 4! Мало того, что знаний нормальных не получить в нем, так еще и преподы...! Если хотите, чтобы вас уважали, начните относится к студентам, как к людям!

,

Выпуск далёкого 98-го. Отдельное спасибо всем педагогам педколеджа №3 на то время. Хочется отметить, что с педагогами нам повезло. Особенную роль в моей судьбе сыграли несколько человек, говорю им огромное спасибо за это: Ларисе Агеевне - за привитую силой любовь к искусству и литературе, она украинский тогда только учила, Антонине Ивановне - за Мову, колискові та "Данчика", Нине Константиновне - за её классные уроки Истории, Философии и истории Религии, ну и конечно Алле Ивановне за её душу. Зое Леонидовне и всем остальным - за поддержку, что так и не отчислили меня по многочисленным требованиям на педсоветах. Это была хорошая школа жизни, после которой 6 лет я посвятил школе и детям, преподавая английский язык.

,

моя дочь заканчивает учебу в этом колледже. Не знаю, может нам не повезло с учителями, но учиться в таком заведении не рекомендую. Некоторые учителя напивались как до, так и во время пар, Судят не по знаниям, а по внешности ("серым мышкам" плохое отношение со стороны некоторых преподавателей не грозит). Может это во всех учебных заведениях так? Смешно читать дифирамбы в адрес этого колледжа

,

самый лучший колледж в мире! поступайте, жалеть не будете! очень хороший коллектив, хорошие условия для учёбы. а то что студенты учатся по субботам, это только на 1 курсе,сначала сложно, а потом привыкаешь) все студенты очень добрые, всегда готовы помочь младшим! Директор-самая лучшая.

,

Не буду многословен, лишь скажу что разочарован (за 3 года обучения полностью)

,

Просто лучший!!!!

,

Я в цьому році вступила до Університетського коледжу, екзамени здала добре, потрапила на бюджет, всі вчителі були привітні, добрі. Весь пед. колектив просто чудовий. Так, можна подумати, про що може судити дівчина, яка вчиться тут лише трохи більше місяця, але за цей час я дійсно відчула себе частиною коледжу. Всі педагоги ставляться надзвичайно тепло до кожного студента, дійсно дають гарні знання, допомагають, є безкоштовні консультації, що також, на мою думку, дуже важливо, а що ще потрібно? Крім того всюди новий гарний ремонт, зроблений на совість, а ще багато сучасного обладнання. Я дуже щаслива, що вступила саме сюди.

,

Якщо бути об'єктивним, то потрібно говорити про навчання. Як учениця коледжу маю сказати, що тут потрібно просто подивитися на викладачів, які віддають кожному студенту часточку себе, навчають, допомагають в усьому, підтримують. Як ось Наталя Сергіївна Гаєвська, Оксана Вікторівна Бойко, Валентина Петрівна Костюшенко, Тамара Олександрівна Захарова, Хитра Зоя Михайлівна та багато інших майстрів своєї справи, які тут працюють. А чого варте почути від директора - Марії Василівни Братко - таке ніжне звертання, як: «Масіки!». =) Це дійсно підтримує та показує любов викладачів та усіх людей, що працюють у коледжі, до студентів. Ти дійсно відчуваєш себе частиною великої грінченківської родини=)

,

Тут гарно навчають, розтолкують якщо треба, ніколи не залишать у біді, так би мовити) Тут дуже гарні люди!

,

Коледж розвивається, не боїться експерементувати, та кожного разу пробує щось нове. Навчання в коледжі цікве, змістовне, викладачі доносять до студентів максимум інформації. Тут можна отримати гарну освіту. Більшість викладачів - доктори наук. В коледжі є театр, КВН, хор, та купа інших способів як себе проявити. Гарна стипендія тим, хто проявляє себе в житті коледжу, та гарно навчається, є премії.

,

Викладачі привітні та доброзичливі, водночас пояснують матеріал доступно та лаконічно, тому студенти отримують максимальні знання по предмету) Хабарів немає, адже на першому місці -людська гідність, хто хоче навчатись-той навчається на вищому рівні. Їдальня, гуртожитки, університетська бібліотека з безліччю цінних книг, корпуси з сучасним ремонтом, чудово обладнані аудиторії -все це просто вражає. Коли йду на навчання -йду з радістю, адже в коледжі мені комфортно та легко!

,

Коледж на вищому рівні: гарні вчителі, цікаві способи викладання, дуже гарний и привітний директор. Усім раджу. Навчаюся в коледжі і не жалкую про те, що поступила. Люди тут привітні, і допоможуть якщо виникають якісь проблеми. Можна показувати та проявляти себе в різних сферах. Цей коледж дійсно навчає!

,

учусь в этом колледже,на факультете физической культуры !и очень люблю его)) Директор - лучшая , учителя - отличные!) Вобщем мне очень нравится там !) Одним словом этот колледж превосходен)

,

Супер! Супер! Суууууууууууупер! Учителя добрые, понимающие, требовательные. Гаевская Н.С., Гейхман З.Л....та все нравятся! (и готовят в столовой вкусно, как дома)....

,

Подавал документы на три специальности: - право; - организация производства (менеджмент); - финансы и кредит. Поступил на право, на бюджет. Ремонт классный, в день подачи документов видел директора...приятная общительная женщина. Подошла, успокоила, помогла разобраться с правилами вступления... Очень ей благодарен, везде бы таких директоров!!! Друг учиться на соцпеде, говорит, что взяток нету, учителя все хорошые, но очень требовательны. Еще слышал, что премии тут выдают студентам, друг три раза по 1200, 1600 и 900 грн. получал (и это не можэт не радовать ;))

,

Коледж суперський! Величезний уклін директору Братко Марії Василівні! Людина з великої літери: гарна, добра, має чудовий смак...завжди вислухає, підкаже, допоможе. Наталія Сергіївна, Оксана Вікторіна, Світлана Петрівна, Людмила Олександрівна, Зоя Леонідівна, Світлана Іванівна, Лариса Огеївна, Валентина Петрівна, Ніна Костянтинівна, Леонід Володимирович Грищенко, Служинська Іванна Миколаївна......перераховувати людей, що вкладають свою душу і намагаються випустити спеціалістів можна довго, але суть від цього не зміниться - такого коледжу ніде більше не бачила! Дякую Вам!

,

Викладачі -люди сучасні та доброзичливі, навчання дається легко і невимушено. Аудиторії обладнані комфортно, мають місце інтерактивні дошки та компьютери. Персонал ввічливий та привітний. Також багато різноманітних подій та святкувань. На мою думку, кращий колледж Києва

,

норм

,

Закончила колледж в 2005году. Ни минуты не пожалела об этом! Не знаю теперешний состав преподавателей, но тогда - это были настоящие профессионалы!!! Огромнейшее спасибо Алле Ивановне Присяжнюк за мудрое управление и отношение к студентам, Валентине Петровне Пастушенко за то, что сделала нас людьми, отдав нам частичку своей души! 5 лет учебы в этом колледже были одними из лучших в моей жизни, до сих пор вспоминаю с большим удовольствием и ностальгией))) Даже тот строгий (как тогда нам казалось) режим и дисциплина в одежде, поведении и т.д. сейчас очень помогают в жизни! Еще раз огромное спасибо!!!

,

В этом коледже нет дизайна! Факультет "Дизайн" в спике специальностей всеукраинской базы трактуется, как исскуствоведение.

,

Колледж ужасный. С первого взгляда может показаться, что все отлично, но на самом деле это далеко не так. Студенты учатся по субботам и во вторую смену хотя места вполне достаточно. Старшие курсы отселили в другой корпус, где вообще нет никаких условий. Конечно есть и положительный моменты, но на фоне всего остального их не очень-то и заметно. К концу учебы желание учится пропадает.

,

Этот колледж - самое лучшее что было у меня в жизни! Еще и года не прошло как я его закончилано не прошло и дня чтобы я не вспоминала свою вторую семью! Всегда хочу обратно! С удовольствием прошла бы этот путь снова!

,

самый лучший и человечный колледж. Татьяна Вадимовна Романова - педагог с большой буквы.Я мама с 22-летним пед. стажем- преклоняю свою голову перед таким куратором. Иногда она была первой мамой,а я-второй.спасибо Вам за дочь. Сейчас она работает по специальности и администрация, и ученики, и дети не могут нахвалиться ей.И это заслуга ВСЕХ педагогов. Очень настоятельно рекомендую всем!!!!!!!

,

жахливий коледж.

,

В коледжі є такі спеціальності: -початкова освіта -дошкільна освіта -дизайн -музичне мистецтво -образотворче мистецтво -фізичне виховання -діловодство -правознавство -видавнича справа -бібліотечна справа -соцiальна педагогiка -фінанси і кредит

,

нормально

,

Качественное и интересное образование.

,

Закончила колледж восемь лет назад, и до сих пор вспоминаю своих преподавателей с теплотой и уважением. Почти все люди - просто фанаты своего дела, а это такая редкость сейчас....Спасибо вам огромное, счастья всем и здоровья!!!

,

Очень благодарна преподавательям колледжа за основательное пед.образование ,спасибо Вам,дорогие учителя!!

,

Добрі та вічливі вчителі...добре дають знання але тяжко тому що багато завдають кожен по своему предмету...

,

колледж норм но мне не очень

,

Не жалею, что поступила. Хорошее учебное заведение

,

Классный колледж, буду только туда поступать!=)

,

Найкращий коледж! Мені дуже-дуже подобається, що я навчаюсь в ньому))

,

Дуже гарний навчальний заклад) де здобуваються грунтовні знання)

,

Надзвичайно гарний навчальний заклад )))

,

чудовий коледж))

,

Колледж-прекрасный;но Оксана Викторовна; поразила всех студентов-заочников;своей непрофессиональностью в плане этики; общения со взрослыми людьми-как можно было додуматься руководству этого заведения поставить эту мегеру заведующей заочного отделения? Никто из студентов-выпускников не вспомнит о ней что-то хорошее... Учитесь Оксана Викторовна как надо работать у своих коллег- это Алла Федоровна-преподаватель психологии ;она мастер-класс !

,

Что-то было хорошо, что-то плохо... Спасибо за все Ларисе Аггеевне Соловец, Борису Федоровичу Лазареву, Костюченко Валентине Петровне, Гейхман Зое Леонидовне!!! Ну и все, в принципе...

,

Лиана Анатольевна Мащекевич самый лучший куратор) коледж супер)конечно сложно учится(но в будущем знания заработаны таким трудом ,помогут)

,

Крутой коледж.....

,

Мруто.......Лутший куратор Машакевич

,

Дуже гарний навчальний заклад. Хоча зовнішнього вигляду це не стосується, але викладання предметів на високому рівні.

,

Я випускниця 1994 року.Найкращі слова подяки викладачу фізики і нашому найкращому класному керівнику-Тамарі Федорівні,директору з великою душею Аллі Іванівні і всім викладачам,які віддали нам частинку своєї душі.

,

Колежд просто супер))))) Я в ньому навчаюся и мені дуже подобається)))))

,

Вообще колледж не плохой,педагоги хорошие.Но со сменой директора многое не устраивает.Алла Ивановна была лучше всех на этой должности.

,

Очень нравиться колледж... всё нравиться,только есть некоторые учителя с которыми мягко говоря сложно найти общий язык,всем группам,но это терпимо.. а всё остальное прост замечательно

,

колледж просто супер, проучилась всего 2 месяца, пока все нравится))

,

Отлично!!! Только отлично!!!)) Всегда вспоминаю с особой нежностью и благодарностью! Вам может показаться, что Ваших детей там мучают, что нагрузки слишком большие, но это того стоит. Выпускники колледжа отличаются высокой моральностью, чувством долга, профессионализмом! Не буду перечислять фамилии любимых преподаватей. Они все лучшие!)) Самые лучшие!))

,

хорошо

,

Очень хорошие педагоги, и конечно Оксана Викторовна, низкий вам поклон за то что вы нас учете всему.

,

Я із великою вдячністю згадую ті роки, що пройшли в цьому коледжі. Всі викладачі-професіонали,особливо люблю і пам"ятаю Валентину Петрівну Пастушенко, Ларису Огеївну Соловець, Петра Григоровича Бочека. Цей коледж-найкраща пора в моєму житті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер!!!!!!!!!мне очень понравилось!!!!!!!!!!!!

,

Добре

,

отличный колледж

,

Самое лучшее пед. образование


Оставить отзыв

Все колледжи в Киеве, а также вузы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве