Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка

Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

430
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчатися в коледжі мені цікаво. Я знайшла собі нових друзів. Дуже сподобалося на практиці.

,

Добрий день. Дякую коледжу за тепло, викладачам за знання, які вони дали. Це місце, де тебе дійсно навчають, а не просто приходять на роботу. Три роки промайнуло дуже швидко, але вони закарбувалися в пім’яті на все життя. Рекомендую всім батькам та майбутнім вступникам Коледж Грінченка, за два роки, які б Ви ходили в школу, в Коледжі Ви здобуваєте професію. Коли ваші однокласники лише закінчили 1 курс університету, Ви вже можете працювати і продовжувати навчання. Тому сміливо вступайте до Коледжу, це те місце де вас навчать, допоможуть та підтримають.

,

Добрий день. Маю надію, що мій відгук буде корисним іншим студентам та їхнім батькам. В коледжі працюють чудові педагоги, які люблять свою роботу. На заняттях використовують сучасні засоби, аудиторії в коледжі обладнані смарт дошками. На старших курсах особливо цікаві профільні дисципліни та можливість проходити практику. Також постійно організовують різні зустрічі, заходи, запрошують цікавих людей. Важливо, що в коледжі є обладнане укриття.

,

я студентка спеціальності "012 Дошкільна освіта". Прекрасні викладачі - розумні, толерантні, чуйні, завжди пояснять, завжди прийдуть на допомогу. Зараз старші курси більшою частиною на онлайн-навчанні, пари проводяться в гугл-міт, якісно, на совість. Молодші курси - ходять до коледжу (є комфортне сховище, яке вміщує потрібну кількість осіб); працює їдальня. Освітній процес організований максимально доцільно, враховуючи всі особливості сьогодення. Раджу всім вступати на навчання в Фаховий коледж "Універсум" - не пожалкуєте!!!

,

У коледжі чудовий колектив професіоналів, який дбає про те, щоб студенти отримали знання, а не "корочку" від диплому. Дякую коледжу за гарний старт у кар'єрі юриста.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві