Колледж Луганской государственной академии культуры и искусств

Колледж Луганской государственной академии культуры и искусств
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

О колледже

Фаховий мистецький коледж Луганської державної академії культури і мистецтв — заклад фахової передвищої освіти.

Фаховий мистецький коледж Луганської державної академії культури і мистецтв здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Історія мистецького фахового коледжу, що почалася на Луганщині, становить понад дев’яносто років діяльності у сфері культури й мистецтва.

Зараз науково-педагогічний колектив Фахового мистецького коледжу продовжує мистецькі традиції у Києві.

Діяльність Фахового мистецького коледжу, згідно з основними пріоритетами розвитку професійної освіти в Україні, спрямована на підготовку фахівців у сфері культури й мистецтва. Концепція діяльності Фахового мистецького коледжу зорієнтована на створення, впровадження і підтримку системи якісної вищої освіти.

Навчально-методична, наукова, творча й організаційна робота Фахового мистецького коледжу спрямована на удосконалення освітнього процесу. Постійно ведеться робота з оптимізації методів, форм і засобів навчання.

Колектив студентів й викладачів Фахового мистецького коледжу зберігає найкращі надбання світової та вітчизняної мистецьких шкіл, а також прагне до створення нових моделей і технологій навчання.

Візитною карткою Фахового мистецького коледжу став принцип єдності теоретичного та практичного навчання. Такий «зв’язок з життям» дозволяє максимально наповнювати навчально-виховний процес багатим творчим досвідом, розвивати навички майбутнього митця.

У Фаховому мистецькому коледжі Академії студенти навчаються хореографії, акторській майстерності, грі на музичних інструментах, співу та станковому живопису.

Студенти Фахового мистецького коледжу беруть участь у міжнародних та всеукраїнських освітніх й мистецьких програмах, всеукраїнських заходах, конкурсах та фестивалях.

У Фаховому мистецькому коледжі створені та успішно працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», де вступник може пройти відповідну атестацію та отримати документ про повну загальну середню освіту.


Отзывы

Руководство этого учебного заведения приняло решение не разрешать оценки и комментарии.


Все колледжи в Киеве, а также вузы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве