Технический колледж Национального университета «Львовская политехника»


  • Львов · ул. Пимоненко, 17, 79035
  • (0322) 70-20-50
    (032) 270-20-79
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Жахливий коледж! Так, є дуже круті викладачі,але більша половина викладачів це просто….Попри відгуки 2015 про холод так і нічого не змінилось… Саме обідне це система оцінювання, не думав шо буду мати з елементарних шкільних предметів по 4-5бали. Якщо поступати сюди можна зрозуміти,що навчатись прийдеться самому без допомоги викладачів.

,

Я не можу повірити що таке говорять про мій рідний коледж. Це все якась нісенітниця. Всім дякую за найкращі роки навчання

,

Перший раз бачу цей сайт. Читаю відгуки і не вірю своїм очам. Я закінчив колеледж і можу сказати наступне, хочеш вчитись то ти навчишся! Якщо не виходило щось у мене, то я підходив до викладача після пари і перепитував, щоб пояснив. І викладач пояснював і показував мої помилки. Поступав у коледж я за рекомендаціями знайомих. Тому не вірте негативним відгукам. Не завжди усі правдиві.

,

Шановний Студенте. Станом на 2 грудня, коли Ви залишили свій коментар, навчання в коледжі відбувалося дистанційно, тож про який холод може йти мова? Вам було холодно вчитися з дому? Також смішно читати про жахливий стан коледжу. Є великі сумніви, що Ви наш студент. Тож передаємо привіт нашим "друзям" з іншого коледжу.

,

Навчаюся в коледжі на 3 курсі , викладачі 20/80 , 20 нормальних , 80 ні , корупція є , стан коледжу жахливий є тільки декілька нормальних кабінетів , дуже холодно , на парах сидимо просто в куртках , дали б зможу то сиділи б в шапках і рукавицях, є нормальні викладачі , такі як викладач історії, укр мови, англ мови

,

В цьому закладі беруть хабарі.

,

лучший репетітор - Мохонько !!!

,

Таке відчуття що я в сільській бурсі. Корупція неймовірна, не рекомендую сюда поступати

,

Люблю свій ВСП - ТКНУ «ЛП». Золота середина між школою та університетом. Завжди з теплотою та великою любов’ю згадую про свій рідний коледж. Щодо навчання та викладачів, то вони різні, так як і студенти. Більшість - класні, йдуть на зустріч, досить доступно подають матеріал. Головне бажання та натхнення вчитись. І отой внутрішній стержень, який веде тебе, до твоєї мети. А от якщо ваш син/дочка тупий/тупа, дивиться, як не піти на пару і лиш би «відсидіти» ті півтори години, то я перепрошую, вам ніякий вищий навчальний заклад не допоможе) Не дивіться через призму рожевих окулярів, а реально оцініть ситуацію. І до речі, ніхто у вас грошей не вимагатиме за оцінки. Реально оцінюють знання студента. Не можете здати предмет з першого разу, йдіть другий раз, а не шукайте «альтернативне вирішення проблеми». Особисто я отримувала підвищену стипендію. І знаю, що це цілком реально! А після закінчення коледжу, поступила в Політехніку на третій курс та ще й пішла на роботу по спеціальності)

,

Я колишній студент коледжу,КІ,пішов після 2 курсу і поступив у Львівську політехніку,лишився тільки з хорошими спогадами про коледж ,особливо хотів подякувати за високий рівень математики Людмилі Степанівні,яка вернула в мене любов до математики,рекомендую цей коледж всім моїм знайомим адже з вчителями такого рівня надзвичайно приємно було працювати.

,

Коледж загалом класний, вчать ніби непогано. Особливо подобається підхід деяких викладачів ІТ технологій. Але хватить вже того дистанційного навчання....Хочу в коледж ))))

,

Мій син навчається на 4 курсі . Задоволена викладачами і успішністю сина.Син вчиться сам нічого не платимо.

,

Поступав сюди зі своїми двома друзями, після 9-ого класу. В школі вчився добре, середній бал 10,7, й всі ДПА 11+. На вступних екзаменах з укр мови написав всі завдання і получив 4. Друзі, які в школі мали атестати з 7,9 і 6,7 обидва написали вступні на 9/9. Оскільки наші батьки також дружать, розказали, що за 2 дні до екзаменів вкинули більше 1000$. Вони поступили на бюджет майже на перших місцях, а я ледве-ледве попав. Тепер про викладачів. Майже всі викладачі мають свою, 10-ти бальну систему, й дивну систему оцінювання, щоб получити 4 бали, треба зробити більшість завданнь правильно. На 2-му курсі деякі викладачі спеціально валять на контрольних і сесіях, щоб получити бабки, при тому, що весь семестр майже нічого не розказували. Також це стосується тих предметів, які закінчуються за 1 семестр. Коледж в жахливому стані, отоплення взимку немає, стільцям й партам по 40+ років. Єдине що тут подобається, це викладачі з математики і англійської. Все інше тут просто жахливе.

,

Перед тим як прийняти рішення про вступ сина до цього коледжу, перечитував відгуки і знав, що негативних - маса. Проте, подумав, що все "суб'єктивно"... На жаль, синові прийшлось все відчути особисто. Оцінювання успішності абсолютно неадекватне. Викладання - пусте, лише вимоги. Це підтверджується тим, що син перевівся у коледж з гімназії, де успішність була достатньо висока, і, "дотягнувши" до кінця навчального року, з вересня перевівся у ліцей, де зараз він - один з найкращих учнів з високою успішністю. Коли забирали документи з коледжу, "персонал" просив, щоб не вказували причини переведення "неадекватне оцінювання". Розповісти можна більше, але заклад і керівництво від цього не зміниться, на жаль. Структура гнила.

,

Закінчується перший семестр навчання сина у коледжі. Спеціальність Комп'ютерна інженерія. Йдучу зі школи після 9-го класу, ми дійсно переживали і думали чи варто. ВАРТО. Якщо порівнювати з дистанційним навчанням у школі, то це просто величезна різниця. Син вчився! Кожного дня пари у зумі. Я задоволена. І малий також.

,

Дитині, і не одній їй, знизили бал атестату ( з 10 за 9 клас до 8 ). Є вузи де ще враховують середній бал.... тому туди і не подавали документів. При тому чим менш важливий предмет тим більші вимоги....

,

Діти, поступаючи в Технічний коледж, вже визначилися з професією. То для чого їх грузити географією, біологією, екологією, зарубіжною літературою і т.д. , свідомо занижуючи оцінки з цих предметів, вимагати якийсь нереальний рівень знань. Досить сильні викладачі з математики і укр. мови, готують до ЗНО. Інформатика - дуже слабо ( студенти знають більше ніж викладач). Чому у коледжі лише 40% студентів отримують стипендію ( про підвищену на 1-2 курсі взагалі мова не йде) В інших коледжах стипендію отримують 45% ( декілька з них мають підвищену), і це при тому, що до них прийшли діти зі значно нижчими атестатами, а відповідно і знаннями. Поважайте своїх студентів. Вони у вас одні з найкращих. То ж дорожіть ними. А вони, у свою чергу, піднімуть рейтинг коледжу. Адже технічний коледж свого часу був одним з найкращих технічних вузів у Львові.

,

Повністю провалили вступну кампанію 2020, при цьому маючи такі популярні сьогодні спеціальності як Програмне забезпечення, Комп'ютерна інженерія, Маркетинг... і дешевшу вартість навчання на платному. Технічний коледж ПЗ 35( бюджет) + 16 ( контракт, 10500 грн) КІ 20( бюджет)+ 2 ( контракт, 10500 грн) Технологічний коледж КН. 35 ( бюджет) + 12 ( контракт, 12500 грн) КІ. 50 ( бюджет) + 17 ( контракт, 12500 грн) Ваші студенти є вашою найкращою рекламою! Але зараз, на жаль, нема чого рекламувати, нема нічого, що можна порадити своїм друзям. У ваш коледж поступають діти з досить високим середнім балом атестату (9-11), атестат 7-8 мають одиниці, причому це міські школи. Після двох років навчання в коледжі середній бал атестату стає 4-6. Невже всі перестали

,

Жах

,

Що ж, якщо б у коледжі не було корупції про неї ніхто б не згадував, а оскільки таке явище присутнє тут, люди не витримують і пишуть про це. Я один з тих, хто про це напише ще один раз, тому що студентів, викладачі заставляють писати позитивні коментарі, щоб перекрити негативні. Корупція в коледжі присутня, це незаперечний факт, і вона починається з самих вершин і до самого низу у цьому коледжі, всі беруть. Є звичайно хороші викладачі, але їх одиниці, можна вчитися і самому, але не у всіх, тому що жага деяких викладачів, спонукає їх валити дітей спеціально! Програма навчання відстає у коледжі на років 20, можливо це не їхня проблема, але ентузіазму з боку викладачів також не видно. Особливо, коли викладач просто перексерює, щось з вікіпедії і читає всю пару, а діти тупо переписують те, що він диктує. Не рекомендую!

,

Минулого року, коли вступав син , дуже хвилювалася,бо наслухалася різних розмов про корупцію. Щоб перестрахуватися , син складав іспити на дві спеціальності. Пройшов на бюджетну форму навчання на обидві спеціальності, довелося обирати. За перший навчальний рік не платили нікому нічого. Син отримує стипендію,.навчанням задоволений, викладачі прекрасні. Паралельно готують дітей до ЗНО. Цього року вступати в цей коледж вирішила донька .Я хвилювалася значно менше, бо розуміла, що все залежить лише від самої дитини і від того рівня знань, які вона покаже на іспитах. Проте документи здали на дві спеціальності. Ситуація склалася аналогічна торішній. Донька пройшла на бюджетну форму навчання на обидві спеціальності. І знову вибирали. Всім скептикам, які вважають, що вступити без грошей неможливо, хочу сказати, що ця думка помилкова. Перевірено на моїх дітях. Двічі!

,

Я дякую всім викладачам за ці прекрасні 4 роки, особливо мені запам'яталися пари у Сак Ольги Михайлівна, Васіна Людмила Степанівна а також, мій улюблений викладач з зарубіжної літератури, такої чіткості і якості подання інформації студентам я бачив вперше, вона завжди йшла на зустріч студенту. Чудовий коледж! Я буду сумувати за цими роками

,

коледж хороший, я вже закінчую навчання при тому як тут розповідають про корупцію... Особисто я жодного разу не платив. Так, потрібно вчитись, можливо когось це лякає, особливо тих кому в школі оцінки ставили "за красиві очі". Зарубіжна література хороший предмет, який веде прекрасний викладач. Завдяки тому що програма з цього предмету досить цікава, читати одне задоволення і оцінки виставляються справедливо відповідно до знань студента. Коледж всім рекомендую, жодного разу не пожалів що пішов сюди зі школи.

,

Колледж дуже хороший, викладачі завжди раді пояснити якщо щось не зрозуміло, більше ніж ти можеш вивчити не вимагають, особливо на 1 курсі сподобалися пари зарубіжньої літератури.

,

Перший курс. Зарубіжна література. 20 тестових завдань, кожне по 1 балу. Система оцінювання: 0 - 10 балів. -- оцінка 0; 11 балів -- оцінка 1; ... 15 балів -- оцінка 5; ... 17 балів -- оцінка 7; ... 20 балів -- оцінка 10. Тобто, якщо ви відповіли правильно на половину запитань. ( це 10 запитань), ви отримуєте оцінку 0 ( не здав); якщо ви відповіли правильно на 75% запитань ( це 15 запитань з 20), ви отримуєте УВАГА оцінку 5 по 12-ти бальній системі. Діти отримають атестати, в яких з зарубіжної літератури буде стояти 4 чи 5, при цьому відповідаючи правильно на 15 запитань із 20. Робіть висновки!

,

жах ні в якому разі не рекомендую там йти.гроші здавали не знаю за шо.

,

ЖАХ!!!!! За три місяці з вашої дитини зроблять "повного ідіота". Середній бал з математики в школі 8-9, в цьому коледжі 1. Вчити викладач з математики нічого не хоче,розказує 15 річним студентам. Корупція процвітає!!!!

,

Обіцяли одне а на ділі зовсім інше!! Обіцяли джаву і пайтон а вчать фотошоп на 4 курсі. Шарлатани і хабарники!

,

Дякую за диплом програміста. Дякую за класні чотири роки навчання. Було класно!

,

Як же ш я хочу в школу, система 10 бальна(вигадана викладачами) Гроші гроші гроші, не пояснюють але вимагають море, ходити і трошки витись тут не вистачає, тут 4 це шкільних 8, найбільша помилка мого життя. Ладно так, але і студенське життя тут відсутнє, любові викладачів немає. Не поступайте ні в якому разі( хороші коментарі це підкрутка) . Ця бурса підходить для ботанів яких сенс життя вчитись 24/7 або для міліонерів.

,

Син поступив на Програмну інженерію. Сам. Без репетиторів. Просто подзвонили з приймальної комісії і вічливо запропонували подати оригінали на бюджетну форму навчння. Дякую працівникам приймальної комісії.

,

Це була найбільша помилка: дати дитину в цей коледж. Поступили діти які на першому уроці не знали відмінків в укр. мові, при вступі математику написали на найвищі бали а на зрізі знань 0 і 1.

,

Читаю всі ці коментарі про мій рідний коледж, а наче й не про мій. Стільки негативних відгуків... Цікаво звідки вони? Зазвичай такі відгуки дають студенти, які не відвідують пар і не мають бажання вчитись. Все їм тоді здається несправедливим і вони винуватять усіх крім себе. Правда в тому, що дуже хороший коледж, прекрасні викладачі. В цьому коледжі я отримую не тільки достатній рівень знань, а й велику мотивацію до навчання. Про те що вступ за гроші це брехня. Я поступала сюди 2 роки назад на програмну інженерію без будь-яких фінансових махінацій.Також є брехнею те, що без грошей не будеш мати добрих оцінок. Вчитися добре тут можливо, було б лише бажання вчитись, а не виписувати дурниці про коледж

,

Коли я приїхала з Польщі мене дуже добре прийняли. В коледжі дуже хороша столова, а їхні булочки з шоколадом..мм.. Коледж дуже хороший, я провчилась 4 роки і поїхала в Канаду класти плитку.

,

Читаючи такі відгуки про корупцію, складається враження, що цей студент не націлений вчитись. Бо я закінчую вже 2 курс, отримую підвищену стипендію, викладачі йдуть назустріч, підкажуть, допоможуть. Нічого поганого сказати не можу. Хто хоче вчитись, той буде вчитись. Раджу всім поступати, бо в нашому коледжі всі як одна велика сім'я.

,

Вчуся на другому курсі... Все класно... Викладачі допомагають, можна підійти з додатковими запитаннями... Всім раджу поступати.

,

Я закінчив цей коледж 5 років тому, коли я навчався мені все подобалося. Викладачі дали мені дуже чудові знання, які знадобилися мені у моїй майбутній професії. До речі, я працюю у компанії у якій всі задоволені моєю роботою. Я дуже дякую дирекції і викладачам цього прекрасного навчального закладу.

,

Якщо ходити на пари і трохи вчитись, то все у вас буде добре.... корупція? мені не приходилось платити...а от ті які ні разу не були на парах...можливо....

,

Враження жахливі!Корупція жахлива-починаючи від директора і заучки.Марно втрачені роки.

,

Закінчив цей коледж в 2017 році, вчився у другому корпусі на спец. "Радіотехніка". Що можу сказати: навчання в мене було не важке, вчителі йдуть на зустріч, більшість толкових, які можуть чогось навчити. Звісно, корупція присутня, ну а де її нема? Навчанням задоволений і це при тому, що не дуже шарю в цій спеціальності, але були кілька класних предметів, які дуже подобались - все завдяки викладачам! Словом, якщо в тебе є голова на плечах і/або вмієш "викручуватися", то навчання не буде складним і навіть може бути в кайф :) Один з мінусів - це те, що в цьому корпусі практично немає дівчат-студенток, вони всі в корпусі №1 :( Правда раз в тиждень приїжджають.

,

Коледж норм такий може бути знаня такі собі.

,

Якщо ставишся норм до корупції - Ласкаво Просимо

,

Файний коледж. Викладачі ніби хороші (більшість). Вимогливі. На парах цікаво. Не совок, як в школі. А найкраще це студентський колектив ;) Тут ВЕСЕЛО вчитись...

,

Закінчив коледж у 2016 році, коледж просто відмінний, викладачі супер. Вимоги до студентів досить високі, так що прийдеться вчитись. Хабарів за 4 роки навчання не давав, тільки один раз пачку паперу на кафедру купив.

,

В коледжі навчається мій син (3-ий курс) . Він задоволений, що поступив на ту спеціальність, яка йому подобається (електроенергетика). А я задоволена, бо він дійсно отримує знання, які б не одержав ні в одній середній школі. Не задумуйтесь, поступайте у Технічний коледж.

,

Коледж супер. Я провчилась там 3 роки і ні разу не пожаліла про те, що поступила сюди

,

Навчаюся в коледжі на спеціальності Фінанси і банківська справа. Дуже подобається рівень викладання. Викладачі тут класні і є фахівцями. Особисто я намагаюсь вчитись. Ніби виходить. І я не згодна щодо корупції: за оцінки платять (деяким викладачам) ті, хто на пари навіть не думав з'являтись.

,

Закінчив коледж у 2016 році. Вчитись було важкувато. Але цікаво. Після закінчення коледжу я поступив на третій курс у Львівську політехніку. Щиро дякую коледжу за роки, які я у Вас провів. А головне подяка за знання.

,

А мені подобається ;)) Я тут вже другий рік і все дуже класно

,

Сестра вивчилась в коледжі на бухгалтера і порекомендувала і мені поступати сюди. Тепер я вчусь на четвертому курсі і вже працюю у конторі, яка займається сайтами. Я радий, що послухав сестру і поступив сюди. Правда вчитись трохи важко ;))

,

Поступив сам на програмну інженерію на бюджет без будь-яких домовленостей.Як написав вступні екзамени, так і поставили оцінку. Сподіваюсь на якісне навчання.

,

Коледж просто жахливий , провчилася лише рік, та тепер шкодую,що взагалі в школі не сиділося. Вчися - не вчися, всеодно за все плати , інакше оцінок нормальних не матимеш. Суми захмарні,сесію без хабарів не здасиш. Загалом не раджу зовсім!!!

,

Вчусь на другому курсі. На мою думку коледж хороший. Викладачі правда вимогливі.......але поки не довелось платити за жодну оцінку. А ще я маю стипендію )))

,

Особливих знань ви тут не отримаєте + складайте гроші(деякі викладачі спец. всіх завалюють).Такий собі коледж

,

Коледж супер. Дуже задоволений.

,

Одним словом поступати в цей коледж я не раджу нікому,бо коледж поганий.Корупція cтрашна,знань ніяких.Кожен вчитель витягує з тебе все до копійки.Вчишся,не вчишся всеодно прийдеться платити.За 3-4 роки тебе нічого не навчать.

,

Викладачі гроші деруть ужасно. Підвищити оцінку самому не можливо(тільки грішми),також є і хороші викладачі но таке рідкість,дуже жалію,що поступив імено у цей коледж,виводи робіть самі!

,

Закінчила ЛТК в 2000 р., вже тоді він був корумпований. З жахом згадую викладача еконоімки, в якої до оної задачі могли бути різні варіанти відповіді в залежності від її настрою напевно, сьогодні така відповідь правильна, завтра інша, надіюсь, вона скоро пішла на пенсію, бо їй вже тоді було 100 років.

,

Коледж дуже добрий. Після тупої школи вчитись у ньому було за щастя. Шкодую, що вже його закінчую. Вчителі чудові (найкращі - з математики), хоча всюди є виключення (з інформатики на І курсі був жах, а ще тут є такий "викладач", бідні його дипломники). Корупція тут є. Вона всюди зараз є. Ті, хто прогулюють всі пари, можуть потім спокійно заплатити і мати свою 3 ;). Але я от грошей жодного разу не платила, вчилася і мала стипендію. Єдиною проблемою був фізрук - ось там найбільша корупція. Та навіть він врешті решт здався і поставив мені в останньому семестрі чесно зароблену четвірку. Часто нам повторюють, що ми повинні в першу чергу навчитися вчитися. Не розумію тих, хто ображається на ці слова. Програміст завжди повинен вчитися сам - адже у ІТ сфері постійно з'являється щось нове, що потребує освоєння.

,

Коледж класний. Мені подобається. Я навчаюсь на ІІІ курсі. Маю стипендію без корупції)))

,

Коледж хороший! Навчаюсь на III курсі. Нікому нічого не платив! Маю стипендію. Вчитись нормально.

,

Коледж жахливий, карупція на рівні директора, хочеш бути грамотним даєш 200 грн. і ти грамотний, я вже мовчу за інших!!!!

,

Хочете поступати - готуйте гроші ;) безкоштовно можуть поступити лише одиниці - це якщо у тебе багато знань. В іншому випадку отримаєш за вступні 3 бали Під час сесії також майже всім потрібно платити, викладачі майже нічого не пояснюють, їх цікавлять лише гроші. Корупція, корупція і ще раз корупція. А знань практично ніяких. Викладачі кажуть, що ми прийшли сюди щоб навчитися вчитись. В такому випадку краще сидіти вдома і вчитись самому, щоб не тратити марно 4 роки.

,

Коледж класний,вчусь в другому корпусі,група 15-РТП,вчителі класні!

,

коледж досить не поганий, треба вчитися і тоді не будеш платити, викладачі доступно пояснюють,якщо вчитися то можна стати хорошим спеціалістом

,

Коледж взагалі чудовий особливо вчитель з фіз.виховання Віталій Анатолійович хороша і весела людина!!!!!

,

Коледж поганий, вчусь тут 2 лише місяці, але вже так задовбав, що дальше нема куда! Ніфіга не пояснюють. Викладачі ввели свою 10-бальну систему. А в декого отримати 10 взагалі неможливо - найбільше 8. Викладач математики - просто невиносима людина. Більше 10 балів не може мати ніхто, але 10 балів теж ніхто не має. Пояснювати матеріал це для неї трата нервів, математики ніхто не розуміє. Викладач фізики більшу половину пари ходить у своїх справах, матеріал впринципі не пояснює, а лише вимагає дофіга. Викладач інформатики питає те, що не розповідала ніколи, чим навіть близько не пахло на парах. Викладач з фізкультури нормативи вимагає найвищого рівня. Загалом можна довго писати, але одним словом коледж не дуже, за 2 місяці вже безліч разів пожаліла, що туди пішла.

,

Корупція. Хабарі. Вчителі хороші, але важливе тількі гроші. Щоб здати сесію на степендію, при цьому вчитися не погано треба багатсько заплатити. Знань отриманих 0. Я до вступу знав все це, що вивчів на Пз за 4 роки. Не раджу. За вступ на майже всі спеціальності 1000 $ (може більше вже) сесія - 500-1500 грн. Погано..(

,

Як ви вважаєте, чи варто сюди поступати з 9 класу, на програмування для електронно-обчислювальної техніки й автоматизованих систем? Якісь знання дає і чи мож пройти надалі в інститут?

,

Знань не дає взагалі ніяких, програмування вчать за програмою 70-80 років якою ніхто і ніде не користується. А викладачі нічого нового не знають. Сесія, модулі все на хабарах. Вступ коштує шалені гроші, а знань нема. Даром витрачений час і море грошей. Бійтеся Бога шановні вчителі Бог усе бачить, усе відіб"ється як не на вас то на ваших дітях чи внуках..

,

одним словом поганий коледж,мало знань,за все плати,і деже курумпований!!!!!!!!!

,

Ну як вам сказати... для тих хто нехоче вчитись де б ти невчився ітак нічого знати небудеш... коледж дає знання, а чи ви їх сприймаєте це вже інша справа... Загалом хороший коледж, вчився на КІ.

,

Прікольний!

,

Класно!Дуже багато знань!Завдяки цьому коледжу я відкрив свій магазин!

,

коледж хороший дуже задоволена

,

в коледжі основний предмет це фізкультура, щоб здати треба великі гроші, без фізкультури ти не будеш спеціалістом в області комп"ютерної техніки, не дає ніяких знань, А за все плати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

більш менш може бути.. але великі знання не дає

,

Коледж корумпований, конкретних знань не дав,можна сказати марно потрачені роки, те що там вчать за 3 роки, студенти політеху вивчають за рік, і якісніше причому

,

Коледж дуже корумпований, знання дає слабенькі, з кожним роком ситуація погіршується, а коли відкрився, в 1991 , цей навчальний заклад був просто бомба!

,

Дуже гарний Коледж)

,

коледж просто ульот

,

Коледж класний, гарні студентські роки провела там. Викладачі дають гарну базу (бухгалтерський облік)

,

Коледж супер! викладачі клас!!!


Оставить отзыв

Все колледжи во Львове, а также вузы во Львове, курсы во Львове, репетиторы во Львове, тренинги во Львове, работа во Львове