Середня загальноосвітня школа №86
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 4 жовтня 2024
Відгуки
100Молодша школа краща як в інших школах, плюс є басейн,безліч гуртків,класи нормальні по 25 учнів ,а не по 40 як в спеціалізованих. Школа відновлена повністю,красива.А от до старшої школи багато запитань -навчання на низькому рівні
Дуже багато моментів школа перекладає на батьків - ремонт і прибирання класів, залу перед виступами 🫣; організація поїздок, екскурсій для дітей (повністю все на батьках!). Постійний збір коштів на все - папір, вода, принтер, клас. Діти навіть початкової школи в телефонах, ніхто не контролює цього( В перших класах вчитель фізичної культури, як і можливість займатися в спортзалі - відсутні. В спортзалах (які ви можете бачити на сторінках у ФБ дітки початкової школи не займаються). Харчування - часто їжа холодна, одноманітна, з меню (того, що вказано на сайті) половина страв відсутня. Дуже багато солодкого продається в школі в їдальні! І це, щоб ви розуміли не шоколад чи цукерки, а хімія хімозна( Попри те, що питання піднімалося батьками - жодного вирішення. Тому, якщо є можливість обрати школу з іншими цінностями і підходом- шукайте.
Дуже хотілось би почути нові відгуки стосовно школи. Бо щось все мінулорічних років, а все ж змінюється. Особисто бачила басейн, гарний, трохи замалі роздягальні. Вхід до басейну тільки з головного входу у школу, наскільки я зрозуміла. Охоронці нормальні, можливо я не потрапила на певну зміну, про яку нижче писали. Або то були не охоронці, бо були без форми.
І до мого коментаря про охоронця . Він звісно не зобов'язаний мені двері відчиняти але думаю в його роботу входить не лише не дозволяти нікому заходити в головний хол але як людина яка перша кого зустрічають в школі має бути привітнішим. . Також великий мінус що не має пандусу для підйому . Це не 2 сходинки. А 6 доволі великих сходинок . Думаю в такий час цивілізований в школі в якій є басейн зробити пандус для того щоб мами з візочком очікуючи дитину могли зручно заїхати це не великий фін затрати. . З + Басейн красивий , заняттям з тренером дитина задоволена. За рівень навчання в школі інформацією ще не володію.
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.
Якщо записуєте дитину до першого класу - обирайте Федорчак Анну Василівну,вріноважену,розумну , спокійну учительку