Середня загальноосвітня школа №86



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 55:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


881
учень
33
класи
16
осіб персоналу
18
інклюзивних класів
25
учнів в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

92
23
по місту
229
90
по області
1364
633
по Україні
146,81
4,83
Середній бал
29
15
учнів складали НМТ
116
56
тестів НМТ

77 по місту
194 по області
1180 по Україні

93 по місту
231 по області
1453 по Україні

96 по місту
222 по області
1797 по Україні

89 по місту
254 по області
1302 по Україні

Біологія 145,67

Географія 157,00

Українська література 159,00

Останнє оновлення 4 жовтня 2024


Відгуки

98
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Ольга, 20.05.2026, 16:08

Дуже багато моментів школа перекладає на батьків - ремонт і прибирання класів, залу перед виступами 🫣; організація поїздок, екскурсій для дітей (повністю все на батьках!). Постійний збір коштів на все - папір, вода, принтер, клас. Діти навіть початкової школи в телефонах, ніхто не контролює цього( В перших класах вчитель фізичної культури, як і можливість займатися в спортзалі - відсутні. В спортзалах (які ви можете бачити на сторінках у ФБ дітки початкової школи не займаються). Харчування - часто їжа холодна, одноманітна, з меню (того, що вказано на сайті) половина страв відсутня. Дуже багато солодкого продається в школі в їдальні! І це, щоб ви розуміли не шоколад чи цукерки, а хімія хімозна( Попри те, що питання піднімалося батьками - жодного вирішення. Тому, якщо є можливість обрати школу з іншими цінностями і підходом- шукайте.

Анастасія, 23.01.2025, 12:31

Дуже хотілось би почути нові відгуки стосовно школи. Бо щось все мінулорічних років, а все ж змінюється. Особисто бачила басейн, гарний, трохи замалі роздягальні. Вхід до басейну тільки з головного входу у школу, наскільки я зрозуміла. Охоронці нормальні, можливо я не потрапила на певну зміну, про яку нижче писали. Або то були не охоронці, бо були без форми.

Ольга, 11.10.2024, 15:45

І до мого коментаря про охоронця . Він звісно не зобов'язаний мені двері відчиняти але думаю в його роботу входить не лише не дозволяти нікому заходити в головний хол але як людина яка перша кого зустрічають в школі має бути привітнішим. . Також великий мінус що не має пандусу для підйому . Це не 2 сходинки. А 6 доволі великих сходинок . Думаю в такий час цивілізований в школі в якій є басейн зробити пандус для того щоб мами з візочком очікуючи дитину могли зручно заїхати це не великий фін затрати. . З + Басейн красивий , заняттям з тренером дитина задоволена. За рівень навчання в школі інформацією ще не володію.

Ольга, 11.10.2024, 15:33

Вперше прийшли до школи на урок плавання. Я була з немовлям у візку тож зайшла у хол щоб спитати куди пройти та відвести доньку 6 р. Охоронець на моє привітання та прохання підказати куди пройти почав говорити "з візком неможна, треба виїхати..." . Я кажу ще раз йому добре але я вперше і незнаю куди йти. На що знову отримала відповідь " ви туда візком не поїдете треба вийти..." , і якесь нечітке пояснення та мах рукою куди йти. Залишивши спячу дитину на одну з мам яка була в коридорчику побігла повезти дитину на заняття та не знала куди йти ,піднялись не туди і хтось хто видався схожим на вчителя на моє прохання допомогти сказав що не знає де басейн. Далі одна дитина нас завела куди потрібно після блукань. Висновок : той хто зустрічає має бути не лише "буквоїдом" тобто заходити з візком не можна і він виконує. А також мати привітність до жінки з 2 дітьми і допомогти пройти туди куди людині потрібно . Виховані люди ще встають та відчиняють двері щоб допогти .

Ліля, 21.03.2022, 13:16

Якщо ви маєте питання до адміністрації школи, ви можете прийти і всі запитання вирішити у школі! Щодо професійності вчителів ви помиляєтесь однозначно!!! Якщо вам та вашій дитині не комфортно у цій школі, ви сміло можете обрати собі іншу, а виливати стільки бруду на школу не потрібно. Школа чудова. У мене навчаються двоє дітей, повністю задоволена і вчителями і адміністрацією !!!


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.