Середня загальноосвітня школа №86
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 4 жовтня 2024
Відгуки
98Дуже хотілось би почути нові відгуки стосовно школи. Бо щось все мінулорічних років, а все ж змінюється. Особисто бачила басейн, гарний, трохи замалі роздягальні. Вхід до басейну тільки з головного входу у школу, наскільки я зрозуміла. Охоронці нормальні, можливо я не потрапила на певну зміну, про яку нижче писали. Або то були не охоронці, бо були без форми.
І до мого коментаря про охоронця . Він звісно не зобов'язаний мені двері відчиняти але думаю в його роботу входить не лише не дозволяти нікому заходити в головний хол але як людина яка перша кого зустрічають в школі має бути привітнішим. . Також великий мінус що не має пандусу для підйому . Це не 2 сходинки. А 6 доволі великих сходинок . Думаю в такий час цивілізований в школі в якій є басейн зробити пандус для того щоб мами з візочком очікуючи дитину могли зручно заїхати це не великий фін затрати. . З + Басейн красивий , заняттям з тренером дитина задоволена. За рівень навчання в школі інформацією ще не володію.
Вперше прийшли до школи на урок плавання. Я була з немовлям у візку тож зайшла у хол щоб спитати куди пройти та відвести доньку 6 р. Охоронець на моє привітання та прохання підказати куди пройти почав говорити "з візком неможна, треба виїхати..." . Я кажу ще раз йому добре але я вперше і незнаю куди йти. На що знову отримала відповідь " ви туда візком не поїдете треба вийти..." , і якесь нечітке пояснення та мах рукою куди йти. Залишивши спячу дитину на одну з мам яка була в коридорчику побігла повезти дитину на заняття та не знала куди йти ,піднялись не туди і хтось хто видався схожим на вчителя на моє прохання допомогти сказав що не знає де басейн. Далі одна дитина нас завела куди потрібно після блукань. Висновок : той хто зустрічає має бути не лише "буквоїдом" тобто заходити з візком не можна і він виконує. А також мати привітність до жінки з 2 дітьми і допомогти пройти туди куди людині потрібно . Виховані люди ще встають та відчиняють двері щоб допогти .
Якщо ви маєте питання до адміністрації школи, ви можете прийти і всі запитання вирішити у школі! Щодо професійності вчителів ви помиляєтесь однозначно!!! Якщо вам та вашій дитині не комфортно у цій школі, ви сміло можете обрати собі іншу, а виливати стільки бруду на школу не потрібно. Школа чудова. У мене навчаються двоє дітей, повністю задоволена і вчителями і адміністрацією !!!
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.
Дуже багато моментів школа перекладає на батьків - ремонт і прибирання класів, залу перед виступами 🫣; організація поїздок, екскурсій для дітей (повністю все на батьках!). Постійний збір коштів на все - папір, вода, принтер, клас. Діти навіть початкової школи в телефонах, ніхто не контролює цього( В перших класах вчитель фізичної культури, як і можливість займатися в спортзалі - відсутні. В спортзалах (які ви можете бачити на сторінках у ФБ дітки початкової школи не займаються). Харчування - часто їжа холодна, одноманітна, з меню (того, що вказано на сайті) половина страв відсутня. Дуже багато солодкого продається в школі в їдальні! І це, щоб ви розуміли не шоколад чи цукерки, а хімія хімозна( Попри те, що питання піднімалося батьками - жодного вирішення. Тому, якщо є можливість обрати школу з іншими цінностями і підходом- шукайте.