Школа-дитячий садок «Софі-Емілі»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 4 травня 2026
Відгуки
9Софі - Емілі - ви КРУТІ ! ДЯКУЄМО !
Хочемо поділитися щирими враженнями від свята Останнього дзвоника в Монтессорі школі - садочку. Навіть проливний дощ не зміг зіпсувати цю подію - навпаки,він створив особливу атмосферу затишку під шатром. Свято з зірками Н.Кармою та Андрієм Джеджулою було справжнім сюрпризом як для дітей так і для батьків! Діти отримали заслужені відзнаки, а найкращих учнів відзначили , як лідерів у навчанні - фінансовою підтримкою. Це надзвичайно мотивує та надихає на подальший розвиток. Особлива подяка адміністрації школи за відповідальність,турботу та щиру любов до дітей. Ви створюєте простір,де хочеться зростати.
Мій син ходить в школу " Софі -Емілі ". Це чудова школа, пані Наталія,вчитель,який і навчає і виховує наших діток. Читає дитина дуже гарно, пише диктанти, діти дружні в класі. В хороші руки віддали свою дитину.
Дуже дякуємо " Софі - Емілі " за чудове свято 1 вересня. За чудові класи в школі ,які збагачені великим компютерним класом, інтерактивними дошками та інтерактивними панелями . Радує те,що школа та садочок облаштовані генераторами , мають своє власне укриття. Діти в безпеці. Пишу від усього батьківського колективу. Ви прекрасні. Тяжко батькам,але легко дітям. ДЯКУЄМО.
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Довго обирала літній дитячий табір для своєї дитини. В інстаграм підтягнувся садок та школа " Софі -Емілі". Не довго думаючи, подзвонила, дуже приємно зі мною спілкувались і запросили в табір . Сказать шикарно - це нічого не сказати . Марк ходить з задоволенням, цікава програма , смачна їжа , як не дивно ( тому що він у мене такий....).Дякуємо за чудовий літній табір. Ви даруєте дітям незабутні враження. Літо з Софі -Емілі - це справжня пригода.