Школи
Альтернативна школа «MainSchool»

Альтернативна школа «MainSchool»vip


Про школу

Main School - ліцензований альтернативний ліцей гармонійного розвитку дитини

Main School - ліцензований альтернативний ліцей гармонійного розвитку дитини з використанням IT у навчальному процесі. Ми надаємо дітям сучасні знання та навички, які знадобляться їм у майбутньому.В нашому ліцеї кожен учень особистість, яка здатна зробити цей світ кращим. А наше головне завдання - допомогти в цьому та розкрити їхні таланти.

Переваги навчання в Main School:

 • Сучасні індивідуальні методики створені на базі багаторічного досвіду та найкращих світових практик. Уроки побудовані таким чином, щоб враховувати потреби дитини, сприяти розкриттю потенціалу та зробити процес навчання ефективним.
 • Класи до 14 осіб. Діти навчаються в класах невеликими групами, що сприяє більш продуктивному навчанню і емоціональному спокою.
 • Освітня ліцензія Міністерства освіти України. Ліцей діє згідно ліцензії МОН з використанням програми НУШ та сучасних методик, визнаних світом.
 • IT школа. На базі ліцею діє IT-школа із заняттями у вечірні години й вихідні. Програми постійно оновлюються до потреб сьогодення і це надає дітям можливість паралельно зі школою опанувати свою першу професію.
 • Онлайн- школа. Всі уроки відбуваються в режимі реального часу. Висококваліфіковані вчителі, куратори, психологи та ментори постійно на зв’язку, аби допомогти, підтримати та забезпечити реальні знання. Учні мають змогу спілкуватися з однокласниками, створювати проекти, брати участь у подіях та дискусіях, знаходячись вдома.
 • Електронний щоденник. Для зручності батьків і дітей ми використовуємо лише електронні щоденники, в які вчителі вносять інформацію про успіхи дітей, можливі зауваження, рекомендації та надають інформацію щодо прогресу навчання учня. Для комфортного використання у батьків і дітей є свої персональні доступи.
 • Гуртки, секції та шкільний парламент. В ліцеї окрім основних блоків навчання діти можуть відвідувати різні гуртки та секції (танці, арт, шахи, тхеквондо, програмування тощо). Окрім цього в нас діє шкільний парламент, завдяки якому діти приймають активну участь в житті ліцею і пропонують своє бачення тих чи інших речей.
 • Світлі та просторі класи, обладнані за останнім словом техніки.
 • Професійні педагоги, доброзичливі та чуйні до дітей
 • Безпека пропускна система, закрита територія, охорона, система відеонагляду у кожному приміщенні
 • 3-х разове харчування. Школа має індивідуальний план харчування для дітей. Меню розроблене з дотриманням правил здорового харчування нашими дієтологами.
 • Екологічно чистий район, поряд з озером і парком. Ліцей зручно розташований в 3-х хвилинах ходьби від м. Голосіївська
 • Якісна підготовка до ЗНО. Для випускних класів розроблена спеціальна програма, що включає лише необхідні предмети, завдяки чому старшокласники ефективно готуються до ЗНО. З Main School вам не доведеться шукати й оплачувати додаткові курси чи репетиторів.
 • Мова навчання: українська та англійська. З 1 класу надається на вибір 2 іноземна мова.

Наш підхід до навчання:

 • Використання IT в навчальному процесі (Hard Skills). В рамках освітнього процесу, на базі школи, діти вивчають програмування (за авторськими програмами), дизайн, створення ігор та перших роботів. Це допомагає учням дізнатись про професії майбутнього і спробувати себе в якості спеціаліста в обраній галузі. Всі знання підтверджуються сертифікатами.
 • Індивідуальне навчання. На уроках з дітьми знаходяться завжди 2 педагоги (тьютор та вчитель-предметник). Тьютор постійно супроводжує дітей і надає необхідну інформацію батькам про навчання та шкільне життя дитини. Для учнів тьютор це людина, що може допомогти в будь-якій ситуації. Це дає змогу педагогам зосередитись на навчальному процесі та надати більше знань учням, не відволікаючись на виховні моменти.
 • Розвиток Soft Skills. В ліцеї діти розвивають і на практиці застосовують психологію комунікації, роботу в команді, ораторське мистецтво, критичне та креативне мислення, емоційний інтелект. На практиці застосовують творче мислення інтегруючи свої навички в навчальний процес. На сьогодні soft skills це перше, що вимагають від спеціалістів в будь-якій сфері. Після закінчення ліцею діти будуть володіти необхідними навичками і зможуть бути успішними в обраній професії.
 • Мультиграмотність. В ліцеї враховують не лише академічні потреби учня, але й індивідуальні, що сприяє підтримці інтересу до навчання. За допомогою спеціально розроблених програм, діти здобувають знання з фінансової, економічної та підприємницької грамотності. Вже в юному віці починається формування правової і громадської обізнаності.
 • Профорієнтація. Діти не просто вивчають теорію, але в рамках майстер-класів та екскурсій будуть відвідувати різні професійні середовища і ближче познайомляться з рядом сучасних спеціальностей.
 • Немає домашніх завдань. Всі завдання виконуються в ліцеї. Ми розуміємо наскільки корисніше аби діти проводили більше часу з батьками це позитивно відображається на їх розвитку і сприйнятті світу. Домашні роботи можуть бути лише в рамках проектів, які діти створюють разом з батьками.
 • Дрес-код. Учень це вільна, творча особистість, яка виглядає так, як бажає. В ліцеї відсутня шкільна форма, акцент робиться на акуратний зовнішній вигляд. Перед початком занять учні знімають в гардеробі верхній одяг та змінюють взуття. Спортивна форма під час занять з Асtivity є обов’язковою.

Виховний процес:

Ліцей працює з 8.00 до 19.00 з понеділка по п’ятницю. На вихідних діє ІТ-школа для школярів.

Навчання починається з ранкового кола, на якому дітки діляться своїми емоціями, враженнями та готуються психологічно до здобування знань протягом дня.

Режим дня побудований таким чином, щоб охопити як інтелектуальний розвиток, так і обов’язковий фізичний. Діти вивчають основні науки та додаткові предмети, які потрібні в сучасному світі. Окрім основного блоку предметів діти можуть відвідувати гуртки з танців, єдиноборств, шахи, ментальну арифметику, програмування, арт та багато інших цікавих напрямків. В перервах учні мають вільний час на спілкування поза межами класів, але обов'язковою умовою є прибирання гаджетів на час навчання. Всі мобільні телефони здаються адміністрації. Отримати свої гаджети діти можуть лише в кінці навчального дня.

Обов’язковий блок навчання для діток початкових класів закінчується о 14.00. Діти старших класів закінчують о 16.00. Далі починаються додаткові гуртки та секції, а також робота над домашнім завданням разом із тьюторами.

Зв’язок з батьками:

В Main School немає звичних батьківських зборів. Натомість ми обрали сучасні та ефективні методи комунікації:

 • Батьківський клуб. Зустрічі проходять за тематичними напрямками з психологами школи.
 • Електронний щоденник. Педагоги вказують всю інформацію про досягнення учня, цікаві моменти з життя школи та інформацію про інші заходи. Також в щоденнику вказують труднощі, які, можливо, виникли під час навчання, особливості поведінки чи інші зауваження.
 • Майстер-класи та семінари. Батьки можуть взяти участь в житті школи і разом з дітьми відвідувати тематичні заходи.
 • Сторінки в соціальних мережах та блог. Ми постійно інформуємо про життя школи та освітній процес за допомогою сторінки на Facebook, Instagram та блогу на сайті.
 • Дні відкритих дверей. Ми завжди раді надати інформацію та показати школу для батьків, які планують віддати дитину до нас на навчання.

Окрім перелічених заходів ми завжди відкриті для батьків, які хочуть поспілкуватись особисто та мають питання, тож запрошуємо в гості.

Як нас знайти:

м. Київ, вул. Голосіївська, 17, 7-й поверх

mainschool.ua/lyceum


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Администрация школы много обещает но мало делает. Большая текучка преподавателей что сказывается на образовании.

,

Це школа забезпечить вашій дитині 100%-вий психологічний комфорт!!! А ще розкриє таланти,про які ви й не здогадуєтесь. Неймовірна вчителька з Біології,пані Оксана просто закохала в свій предмет! Викладач Олексій з Активіті(фіз.вих), мегатренер!! Викладач з Арту неймовірна,креативна, сучасна й під її керівництвом син вперше почав творити(родина була в шоці). Викладач Історії,пан Віталій завжди цікаві уроки!Пані Наталі,що викладає Українську мову? Й звісно, тьютор нашого класу, дуже дбайлива й уважна пані Софія???. Школа,що дарує радість й турботу! Дякуюємо,всім викладачам й директрині пані Лілії, за два щасливих навчальних роки в вашій школі! Нажаль, за особистими обставинами ми змушені були змінити навчальний заклад..

,

Рекомендую школу по собственному опыту. Ребенок ходит с удовольствием. Хоть и далеко ездить, но мы решили что лучше ездить раз есть результат. ребенок не из простых и понимали , что возможно будеn тяжело. Но результаты в первом полугодии уже приятно удивили. Ко всем детям такой хороший подход, что самому хочется в школу. Если бы в мое время были такие педагоги и школы я бы точно был самым счастливым ребенком. Вообщем мы всем довольны.

,

Main School найкраща школа. Професійне викладання, чудова атмосфера.

,

Самая лучшая альтернативная школа! Прекрасные преподаватели, необычный подход к обучению. Ребенок всегда ходит в школу с удовольствием)

,

Очень хорошая школа, жаль нет на левом берегу, ездим на правый. Но она того стоит:)

,

Это лучшая из всех альтернативных школ в городе!


Залишити відгук

Усі школи в Києві, а також дитячі садки в Києві, робота в Києві