Вечірня (змінна) школа №20
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 19 червня 2026
Відгуки
11Это очень хорошая школа. Как и преподаватели так и директор. Мы переехали в Киев. детей в школы не берут. пошли в вечернюю школу, довольные закончили. Теперь старшая учиться в академии, младшая поступила на юридический.. Школа отличная
Школа створена для дітей, які не змогли вжитися в звичайній школі. Чесно кажучи, це був найкращий вихід з положення, коли дитина просто не схотіла відвідувати свою школу. З приводу викладацького складу - нам пощастило отримати лише гарних вчителів. Дитина закінчила заклад і навіть отримала не погані оцінки, але найголовніше і знання для того, щоб потрапити до ВУЗу.
Нормальная школа. Денег не собирают. У кого есть желание - знания получат. Учителя - разные. Хотя в нашем мире, в любом коллективе есть адекватные люди и неадекватные. Но решение проблемы всегда модно найти.
Кращого місця на цій Землі немає.Випускники цієї Школи не тільки розумні ,але і володіють айкідо.
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Дуже класна школа. Я в цьому році закінчила школу. В школі дуже добрі вчителі, директор, завуч. Советую поступать туди.