Одеський ліцей №3 Одеської міської ради



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Учні/освітяни 13:1
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Профілі: іноземної філології, інформаційно-технологічний, історико-філологічний, математичний, філологічний
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


1680
учнів
1452
загальна кількість місць
67
класів
127
осіб персоналу
77
приміщень
29
інклюзивних класів
41
учень в інклюзивних класах
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

46
14
по місту
78
45
по області
1665
933
по Україні
145,12
2,07
Середній бал
64
7
учні складали НМТ
248
28
тестів НМТ

62 по місту
138 по області
2804 по Україні

39 по місту
65 по області
1115 по Україні

46 по місту
73 по області
1263 по Україні

60 по місту
146 по області
2940 по Україні

10 по місту
15 по області
377 по Україні

Хімія 154,00

Німецька мова 150,00

Фізика 151,67

5 по місту
38 по області
1164 по Україні

Українська література 158,33

Останнє оновлення 9 жовтня 2023


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Сергей Ткаченко, 05.12.2025, 22:30

Школа прекрасная, она мне подарила очень крутое детство отдельный привет Юлие Юривне, однокласники хорошие, еда вкусная, я уже в 5- классе и считаю что без школы я ьыл бы не своим, особенно в этом году она пролетает очень быстро, уже декабрь короче школу советую, она лучше чем в шгш, я там тоже учился в первое время

Наталья, 31.03.2025, 11:42

Нормальна школа. Слідкують за чистотою. Є спеціальсти для дітей з інвалідністю: реабілітолог, логопед, психолог та дефектології, а також помічники вчителя.

Людмила, 01.02.2024, 11:45

Вчитель фізкультури не вміє спілкуватися з дітьми. Висловлюється некоректно і образливо до дитини(не лише до моєї дочки). Така ж його поведінка була і в минулі роки, коли в цьому навчальному закладі навчалася старша донька. Коли буде заміна нашого вчителя, моя дитина на уроці фізкультури займатися не буде.

Лариса, 29.01.2024, 13:45

Отвратительная школа, ужасный преподавательский состав

Даша, 30.11.2023, 09:21

Отличная школа, и учителя очень хорошие


Дивіться також усі школи в Одесі, ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, дитячі садки в Одесі.