Ліцей «Ангстрем»



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 10–12 класи
  • Учні/освітяни 27:1
  • Ліцей
  • Профілі: біологічний, іноземної філології, історичний, математичний
  • Дистанційна

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


2657
учнів
34
класи
97
осіб персоналу

Дистанційна школа «Ангстрем»

Набір учнів триває невпинно круглий рік!!!

«Ангстрем» — одна з перших та найбільших дистанційних середніх онлайн шкіл в Україні!

Навчаємо дітей 1-11 класів з 2015 року.
10 років ми доводимо, що дистанційна освіта може бути якісною.
Це можуть підтвердити вже понад 17 тисяч учнів, що проживають в 37 країнах світу та навчались у нас.
В «Ангстрем» працюють:

Вчимо, як і у звичайній “живій” школі, за навчальними програмами, затвердженими МОН України. 

  • У нас немає парт, шкільної дошки та герані на підвіконні, але у нас є авторська навчальна платформа. Вона одна з перших затверджена МОН України для використання у загальноосвітніх школах. Для детального знайомства замовляйте демодоступ на нашому сайті.

Платформа – це справжня школа, в якій є все для комфортного та безпечного навчання в зручному режимі в зручному місці в зручний час:

    • онлайн-уроки, 
    • індивідуальні консультації, 
    • інтерактивні лабораторні роботи та тренажери, 
    • безкоштовні підручники, 
    • технічна та психологічна підтримка дітей та батьків
    • активна позакласна робота. Олімпіади, масштабні міжпредметні колаборації, деякі факультативні курси – це все безкоштовно!
  • Наші вчителі та методисти розробили унікальні матеріали та доповнення до стандартної програми, які дозволяють ефективно засвоювати матеріал та формувати всі необхідні навички дистанційно.
  • Так само як і у звичайній школі, ми видаємо всі необхідні документи: табелі, свідоцтва про середню та повну освіту. Медалі... золоті та срібні... якщо ви, звичайно, робили все як треба.
  • «Ангстрем» –це Ліцей. Тому ми маємо старші 10-11 класи з поглибленим вивченням предметів: математики, історії, англійської та біології. Це означає, що ми серйозно готуємо до ЗНО/НМТ. А ви знаєте, що звичайна шкільна програма на це не розрахована. Більше того, поглиблене вивчення предметів у нашому Ліцеї допомагає не лише набрати високі бали під час тестування, а й легко навчатися вже після вступу у ВНЗ.

Отримати консультацію: [відкрити контакти]+380 (95) 678 9003 (дзвінки, Viber, Telegram)

Ангстрем у соцмережах: FacebookInstagramYouTube


Останнє оновлення 16 серпня 2022


Відгуки

39
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Robert, 08.02.2026, 11:20

Зараз я навчаюся в 11 класі для дорослих. Як іноземець, школа чудово організована, платформа дуже зрозуміла та інтуїтивно зрозуміла. Персонал школи дуже допомагає в усіх відношеннях. Мені дуже подобається навчатися, користуватися платформою та навчатися.

Ольга Кияшко, 14.11.2025, 13:28

Щиро вдячна Вам за школу, за навчання, за олімпіади, за можливість брати участь у наукових проєктах та за призи! Дякую за можливість висипатися, виконувати завдання в зручний для мене час, витрачати більше часу на предмети до душі! Я щаслива, що п’ять років тому, батьки знайшли саме вашу школу! Дякую «Ангстрем»!!!

мама Марія, 23.02.2025, 19:31

Дякую! Всім знайомим за кордоном я вас рекомендую. Ми дуже задоволені підходом до організації дистанційного навчання, кваліфіковані кадри, мотивація до навчання, діти з захопленням виконують ваші домашні завдання, консультації, вебінари, це все на дуже високому рівні. Ви приклад для інших. Я пишаюсь тим, що моя донька в цьому році отримає атестат про повну загальну середню освіту в ліцеї Ангстрем.

Ксенія, 21.11.2024, 07:45

Навчаємось в «Ангстремі» перший рік , але вже зараз можемо з впевненістю сказати, що перейти в ліцей "Ангстрем" було правильним рішенням. Це навчання без стресу! Приємним відкриттям для нас стали вебінари. Дякуємо команді "Ангстрем" за можливість навчатися у ліцеї! Бажаємо Вам успіхів і процвітання!

Ira, 17.10.2024, 12:44

Син в 11 класі. Вчора була на батьківських зборах. Велика подяка!!! Презентація 30 хвилин: все зрозуміло, все по суті, швидко, чітко. Директор та завуч відповіли на всі питання, розібрали всі можливі випадки. Класний керівник на зв'язу мабуть цілодобово. У ці складні часи ми відчуваємо дуже велику підтримку! Дякуємо!!! Дуже рекомендую! Ліцей дає впевненість і у сьогоднішньому і у завтрашньому дні.


  • (063) 248-27-36
  • II-III ступенів
  • Ліцей з гімназією
Приватна

  • (050)966-15-60
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • (067) 260-55-09
  • I-III ступенів
  • Ліцей з початковою школою та гімназією