Київський ліцей «KEY SCHOOL»

Київський ліцей «KEY SCHOOL»



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 1–12 класи
  • Ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією
  • Денна, дистанційна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


200
загальна кількість місць
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

9
13
по місту
9
13
по області
15
27
по Україні
170,46
4,05
Середній бал
6
2
учнів складали НМТ
24
8
тести НМТ

26 по місту
28 по області
59 по Україні

6 по місту
6 по області
7 по Україні

22 по місту
22 по області
36 по Україні

3 по місту
3 по області
9 по Україні

Останнє оновлення 20 листопада 2025


Відгуки

11
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Іван, 22.04.2026, 13:53

Випускник одного з минулих років, чим дуже тішуся. Так само в різні роки тут навчалися сестри, яким школа також дуже багато дала. При достатній кількості мотивації та зацікавленості, є дуже великий потенціал для розвитку. Тут можуть дати високий академічний рівень, якщо бути відкритими до цього. Дуже позитивно ставлюся до відносно нещодавньої зміни керівництва і чекаю на більше позитивного розвитку.

Оксана, 14.04.2026, 12:43

Як мама двох дітей, дуже задоволена школою. Особливо подобається сучасний підхід до навчання, уважне ставлення до дітей і комфортна атмосфера. Діти із задоволенням ходять до школи, розвиваються не лише академічно, а й особистісно. Відчувається турбота та професіоналізм педагогів. Рекомендую!

Наталія, 10.04.2026, 18:42

Давно шукали школу, у якій поєднуються академічні знання, затишно та сімейна атмосфера, де діти відчувають турботу та підтримку вчителів. Однозначно рекомендую!!!

Valeria, 30.09.2025, 16:10

Ми дуже раді, що обрали саме Key School для наших дітей. Тут відчувається справжня турбота: уважні та доброзичливі вчителі й вихователі завжди знаходять підхід до кожної дитини, створюють атмосферу довіри та підтримки. Окрема вдячність за смачне і збалансоване харчування — діти їдять із задоволенням. У школі й садочку панує затишок, любов і сучасний підхід до навчання, завдяки чому діти ходять сюди з радістю та щодня відкривають для себе щось нове. Key School для нас — це місце, де дитина щаслива, захищена і має всі умови для розвитку. ❤️

Ольга, 29.04.2025, 16:22

Дуже класна школа, рекомендую! Двоє дітей ходять в школу. Класні вчителі, атмосфера, знання


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.