Приватний ліцей «Львівський Інженерний Ліцей»

Приватний ліцей «Львівський Інженерний Ліцей»



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 10–12 класи
  • Ліцей
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 21 серпня 2024


Відгуки

12
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Мія, 05.06.2026, 17:45

Команда моєї мрії.

Катерина Уварова, 05.06.2026, 16:39

Обожнюю цей навчальний заклад всім серцем і душею! За рік моя дитина жодного разу не сказала «Не хочу іти до школи» Для мене це вагомий показник, бо Львівський інженерний ліцей не перша школа, в навіть не пʼята 🙈 До діток, дійсно, індивідуальний підхід, педагоги враховують специфіку сучасних дітей, за що окрема вдячність! Рівень знань у дитини також підвищився, вчителі контролюють і постійно на звʼязку! (Пофілонити не вийде) Атмосфера в школі дуже дружня і підтримуюча! Окрема вдячність пані Надії! За організацію навчального та виховного процесу! Завжди з розумінням, терпінням та любовʼю не тільки до учнів, а й до батьків! Велике дякую! Успіхів і процвітання! 🫶

Анна, 05.06.2026, 14:38

Коли поступали, нам багато різного обіцяли. В дійсності так: - Персональних комп’ютерів, які мали використовувати на більшості уроків немає. Є кілька ноутбуків які діляться між всіма учнями і використовують тільки на інформатиці - Інформатика слабенька, обіцяних проєктів чи поглибленого вивчення програмування немає взагалі. Вчитель інформатики по сумісництву фізрук, а може і навпаки… - Домашні завдання з дітьми ніхто не робить. Відповідно діти їх теж не завжди роблять Директорка закриває очі на проблеми всередині школи. Модель виховання далека від сучасних принципів. Із плюсів: + прогулянки кожен день + обіди були включені в ціну, але з наступного року за доплату + сучасні приміщення + відсутність гаджетів Від багатьох батьків чула, що планують переходити в інші заклади. А ті хто приходять на пробні дні не залишаються. В деяких класах по дві дитини, це про багато говорить… З наступного року буде суттєве подорожчання, тому особливих плюсів для вступу не бачу

Юлія, 05.06.2026, 13:10

Коли обирали ліцей, найбільше хотілося, щоб дитину навчили думати, а не просто зазубрювати книжки. За цей рік бачу, що логіка ліцею працює: тут інженерія інтегрована прямо в звичайні предмети. Син на тій же математиці чи природознавстві постійно щось прораховує, аналізує форми та об'єми. Програма йде за НУШ, але підхід значно глибший, упор на точні науки відчувається. З приводу розкладу - у нас виходить поєднувати і базові уроки, і додаткові заняття, син усе встигає. Головне, що у дитини з'явився цей інженерний підхід до вирішення задач у житті: спочатку подумай і прорахуй, а потім роби. Для нас це головний показник.

Надія, 05.06.2026, 11:53

Вже два роки троє моїх дітей навчаються у Львівському інженерному ліцеї. Я хочу подякувати вчителям за професіоналізм та людяність. Завжди розуміють стан дитини, вміють зацікавити і мотивувати до навчання. Уроки цікаві, яскраві і пізнавальні. Освітня програма насичена і різноманітна. Діти багато читають і аналізують на уроках. Постійно створюють цікаві проекти. Беруть участь у численних виховних заходах, де мають можливість розкрити і реалізувати свій творчий потенціал. Я дуже радію, що мої діти відвідують екскурсії, виставки, музеї, театри і їздять з ліцеєм у яскраві подорожі. Дякую)


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, дитячі садки в Львові.