Приватний ліцей «Львівський Інженерний Ліцей»
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Останнє оновлення 21 серпня 2024
Відгуки
12Обожнюю цей навчальний заклад всім серцем і душею! За рік моя дитина жодного разу не сказала «Не хочу іти до школи» Для мене це вагомий показник, бо Львівський інженерний ліцей не перша школа, в навіть не пʼята 🙈 До діток, дійсно, індивідуальний підхід, педагоги враховують специфіку сучасних дітей, за що окрема вдячність! Рівень знань у дитини також підвищився, вчителі контролюють і постійно на звʼязку! (Пофілонити не вийде) Атмосфера в школі дуже дружня і підтримуюча! Окрема вдячність пані Надії! За організацію навчального та виховного процесу! Завжди з розумінням, терпінням та любовʼю не тільки до учнів, а й до батьків! Велике дякую! Успіхів і процвітання! 🫶
Коли поступали, нам багато різного обіцяли. В дійсності так: - Персональних комп’ютерів, які мали використовувати на більшості уроків немає. Є кілька ноутбуків які діляться між всіма учнями і використовують тільки на інформатиці - Інформатика слабенька, обіцяних проєктів чи поглибленого вивчення програмування немає взагалі. Вчитель інформатики по сумісництву фізрук, а може і навпаки… - Домашні завдання з дітьми ніхто не робить. Відповідно діти їх теж не завжди роблять Директорка закриває очі на проблеми всередині школи. Модель виховання далека від сучасних принципів. Із плюсів: + прогулянки кожен день + обіди були включені в ціну, але з наступного року за доплату + сучасні приміщення + відсутність гаджетів Від багатьох батьків чула, що планують переходити в інші заклади. А ті хто приходять на пробні дні не залишаються. В деяких класах по дві дитини, це про багато говорить… З наступного року буде суттєве подорожчання, тому особливих плюсів для вступу не бачу
Коли обирали ліцей, найбільше хотілося, щоб дитину навчили думати, а не просто зазубрювати книжки. За цей рік бачу, що логіка ліцею працює: тут інженерія інтегрована прямо в звичайні предмети. Син на тій же математиці чи природознавстві постійно щось прораховує, аналізує форми та об'єми. Програма йде за НУШ, але підхід значно глибший, упор на точні науки відчувається. З приводу розкладу - у нас виходить поєднувати і базові уроки, і додаткові заняття, син усе встигає. Головне, що у дитини з'явився цей інженерний підхід до вирішення задач у житті: спочатку подумай і прорахуй, а потім роби. Для нас це головний показник.
Вже два роки троє моїх дітей навчаються у Львівському інженерному ліцеї. Я хочу подякувати вчителям за професіоналізм та людяність. Завжди розуміють стан дитини, вміють зацікавити і мотивувати до навчання. Уроки цікаві, яскраві і пізнавальні. Освітня програма насичена і різноманітна. Діти багато читають і аналізують на уроках. Постійно створюють цікаві проекти. Беруть участь у численних виховних заходах, де мають можливість розкрити і реалізувати свій творчий потенціал. Я дуже радію, що мої діти відвідують екскурсії, виставки, музеї, театри і їздять з ліцеєм у яскраві подорожі. Дякую)
Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, дитячі садки в Львові.
Команда моєї мрії.