Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ліцей «MainSchool»

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ліцей «MainSchool»



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • 1–12 класи
  • Ліцей з початковою школою та гімназією
  • Денна, дистанційна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

102
16
по місту
122
24
по області
378
60
по Україні
154,14
2,23
Середній бал
13
4
учнів складали НМТ
51
17
тест НМТ

118 по місту
150 по області
604 по Україні

108 по місту
131 по області
476 по Україні

13 по місту
13 по області
24 по Україні

166 по місту
204 по області
1007 по Україні

Біологія 170,00

Фізика 150,00

Географія 128,00

Українська література 148,00

Останнє оновлення 4 жовтня 2024


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Крістіна, 05.06.2023, 15:58

Дуже вічливі вчителі та адміністрація. Професійне викладання. Великий плюс, що дитина вивчає ІТ з першого класу.

Ольга Драпой, 25.09.2020, 12:58

Це школа забезпечить вашій дитині 100%-вий психологічний комфорт!!! А ще розкриє таланти,про які ви й не здогадуєтесь. Неймовірна вчителька з Біології,пані Оксана просто закохала в свій предмет! Викладач Олексій з Активіті(фіз.вих), мегатренер!! Викладач з Арту неймовірна,креативна, сучасна й під її керівництвом син вперше почав творити(родина була в шоці). Викладач Історії,пан Віталій завжди цікаві уроки!Пані Наталі,що викладає Українську мову? Й звісно, тьютор нашого класу, дуже дбайлива й уважна пані Софія???. Школа,що дарує радість й турботу! Дякуюємо,всім викладачам й директрині пані Лілії, за два щасливих навчальних роки в вашій школі! Нажаль, за особистими обставинами ми змушені були змінити навчальний заклад..

Александр, 03.02.2020, 14:03

Рекомендую школу по собственному опыту. Ребенок ходит с удовольствием. Хоть и далеко ездить, но мы решили что лучше ездить раз есть результат. ребенок не из простых и понимали , что возможно будеn тяжело. Но результаты в первом полугодии уже приятно удивили. Ко всем детям такой хороший подход, что самому хочется в школу. Если бы в мое время были такие педагоги и школы я бы точно был самым счастливым ребенком. Вообщем мы всем довольны.

Лілія, 27.01.2020, 10:08

Main School найкраща школа. Професійне викладання, чудова атмосфера.

Julia, 20.08.2018, 17:44

Самая лучшая альтернативная школа! Прекрасные преподаватели, необычный подход к обучению. Ребенок всегда ходит в школу с удовольствием)


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.