Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна форма власності
  • 10–12 класи
  • Військовий ліцей
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


581
учень
581
загальна кількість місць
24
класи
30
приміщень
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

241
73
по місту
312
159
по області
1596
1425
по Україні
142,43
3,73
Середній бал
282
2
учні складали НМТ
1106
13
тестів НМТ

305 по місту
457 по області
2789 по Україні

220 по місту
281 по області
1432 по Україні

333 по місту
500 по області
2511 по Україні

256 по місту
336 по області
1983 по Україні

66 по місту
106 по області
598 по Україні

24 по місту
29 по області
82 по Україні

91 по місту
170 по області
1240 по Україні

86 по місту
158 по області
1162 по Україні

Останнє оновлення 18 червня 2026


Відгуки

97
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Христина, 22.12.2025, 12:40

❗ Вкрай негативний досвід. Цей ліцей — небезпечне місце для дітей. Керівництву та старшим відповідальним особам байдуже, що відбувається всередині закладу. Сюди беруть дітей із серйозними проблемами поведінки, при цьому нормальні діти стають жертвами постійних знущань. Булінг, приниження, тиск — системні, а не поодинокі випадки. Коли дитина наважується поскаржитися, її не захищають, а навпаки — ще більше тиснуть і “закривають рот”. Скарги ігноруються. Мали місце серйозні випадки фізичного насильства, після яких дитина отримала травму (перелом). Реакції з боку адміністрації — жодної. Тут не захищають дітей, а прикривають проблеми. Ми будемо скаржитися далі й доводити цю ситуацію до відповідних інстанцій. Про це мають знати всі.

Ліцеїст Богуна, 17.09.2025, 22:43

Жахливе місце дітей заставляють навчатися і не пускають додому

Емец, 16.05.2025, 19:56

Військовий і надійно

Оксана, 01.11.2022, 06:49

Мой сын выпускник лицея 2020 года,сейчас учиться в военной академии Шевченко на 3 курсе.Вот ,что я вам скажу ,уважаемые родители!КВЛ- отличное заведение для подростков!Конечно ,есть свои плюсы и минусы,но вообщем отлично!Поступают все,у кого есть знания,не всех берут по блату.Питание нормальное,условия отличные,еда в пределах нормы!Родители,отрывайте наконец своих чад от своей юбки,вы что ,всю жизнь им будете сопли подтирать,они же будущие мужчины!Трудности есть кругом и везде!Как я счастлива,и благодарна всему преподавательскому коллективу,что мой сын там учился!Самые лучшие воспоминания у моего сына -это не школа,а лицей!

Ольга, 24.05.2022, 13:51

Сколько стоит обучение в лицее при наличии УБД отца?


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.