Онлайн-школа Олени Вєдєрнікової

Онлайн-школа Олени Вєдєрнікової



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Приватна форма власності
  • Школа
  • Дистанційна

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Останнє оновлення 10 липня 2023


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Андрій, 23.06.2026, 13:34

Дві доньки навчалися онлайн протягом одного навчального року. Лише позитивні враження від процесу навчання і від організації процесів. Рівень знань у дівчат значно виріс таких предметів як математика, англійська мова, українська мова. Дякуємо!

Алина, 23.06.2026, 12:00

З радістю хочу залишити свій відгук про цю школу . Донька провчилася чотири навчальних роки молодшої школи . І з самого початку я була вражена вчителем (пані Наталя). Вона , якнамене , має всі якості , які я бажала бачити в першій вчительці . Незважаючи на те , що онлайн навчання , на мою думку складніше , пані Наталя може тримати теплу дисципліну .дітки її люблять , поважають . Вона завжди придумувала різні варіанти мотивації і ігор . Щоб навчання було цікавіше. При цьому вона залишалася живою , щирою і достатньо вимогливою . Короче , вчитель прям чудовий. Я періодично зверталася по допомогу при труднощах . Загалом , було відчуття співпраці . Мені подобається те , що в школі орієнтовані не стільки на навантаження , як на діток. Лояльний , живий , новітній підхід до навчання . Гарний сервіс. Зручний розклад. Тепла атмосфера . Я періодично дивилася інші школи онлайн .але ця завжди лишалася найкращою для нас . Поважаю і захоплююсь директоркою - власницею . Дуже вам дякую за цю можливість

Ганна, 22.06.2026, 15:46

Одна з найкращих шкіл !!! Навчаємось на онлайн форматі з Першого класу , дуже задоволена. Найперше і найголовніше - це викладачі. Це Вчителі з великої букви !!! По друге рівень знань та як подають матеріал, дуже вдячна, дитина з легкістю сприймає навчання. З легкістю рекомендую, тому що негативного взагалі немає що написати. Окремо подяка директору школі О. Ведерніковій та нашому класному керівникові Галій Наталії . Також дякую пані Марії за викладання англійської мови, знання дитини покращуються що дня, та пані Наталії , яка відкрила світ інформатики по новому.

Ольга, 22.06.2026, 15:39

Навчається дитина вже 2 роки в цій школі ,в онлайн форматі.Дуже задоволені класним керівником та вчителем англійської мови.Рекомендуємо цю школу.

Ольга, 22.06.2026, 15:32

Навчалися очно та дистанційно. Я в захваті від вчителів та керівництва школи. Дуже душевні, адекватні, підтримуючі люди в яких завжди можливо знайти дружнє відношення до себе та щире ставлення до свого діла. Дитина обожнює школу.


Дивіться також онлайн-курси, репетитори онлайн, онлайн-тренінги.