Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський науковий ліцей №1 імені Б. -І. Антонича



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 12:1
  • Науковий ліцей
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


471
учень
350
загальна кількість місць
30
класів
40
осіб персоналу
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

113
8
по місту
463
133
по області
4887
2467
по Україні
136,33
7,93
Середній бал
11
5
учнів складали НМТ
40
24
тестів НМТ

110 по місту
461 по області
5131 по Україні

111 по місту
470 по області
5111 по Україні

Англійська мова 146,33

97 по місту
315 по області
1921 по Україні

Хімія 100,00

Німецька мова 142,50

Іспанська мова 150,00

Географія 136,00

Українська література 112,50

Останнє оновлення 7 квітня 2025


Відгуки

42
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Оксана, 04.02.2025, 18:01

Перед входом у школу глибока яма. Що не можна заасфальтувати? Дітей зустрічають важкі австрійські двері, діти молодшоі школи ледве іх відкривають, до директора звертались, але марно. Йому все до одного місця. Він занятий собою та своїм гуманітарним бусом який подарували дітям, але їздить пан Директор) В класах до 15 дітей, вчителі при такій кількості дітей вчителі мають змогу пояснити все і приділити достатньо часу, але такого пофігізму ми не зустрічали ні де. В класах інших шкіл по 30 дітей уваги і пояснення більше. Школа вважається дуже слабенькою, по документах мав бути крутий ліцей, але по факту старі вчителі, пофігізм директора, іжа в ідальні жахлива...

Алья Хрейсат, 09.03.2024, 13:49

Чудова школа)Прекрасні вихователі та вчителі) Провчилась в даній школі 11років) ❤️

Ярина, 27.06.2022, 15:17

Хороша школа! Я навчаюсь тут вже 10 років. Чудові вчителі, доступно, зрозуміло і цікаво викладають матеріал. Також прекрасні та компетентні вихователі, які завжди вислухають і порадять, допоможуть з навчанням. Ця школа стала для мене другим домом. Мені дуже подобається тут навчатись. Рекомендую!

Ольга, 26.06.2022, 15:58

Школа дуже подобається! Всі мої діти там навчаються і їм дуже подобається, вони хочуть лишатися в школі чим подовше, адже їм там весело і цікаво.

Олена, 16.06.2022, 11:02

Школа як другий дім , дуже чуйне ставлення педагогів , ідуть назустріч , дитина все встигає , не має стресу . Раді , що знайшли цю школу. Аби так скрізь було...


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.