Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівська спеціальна школа №100



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • 1–12 класи
  • Учні/освітяни 2:1
  • Спеціальна школа
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


74
учні
140
загальна кількість місць
12
класів
44
особи персоналу
3
приміщення
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

130,00
20,63
Середній бал
1
1
учень складав НМТ
3
5
тести НМТ

Українська мова 142,00

Історія України 138,00

Українська література 110,00

Останнє оновлення 1 жовтня 2024


Відгуки

36
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Дарина, 06.03.2025, 22:43

Дякую від себе всим працівникам ! Мені хочеться до вас повертатись! Там де я не цікава, я відкриваюсь тут, завдяки вам, бо я незряча, а в житті це важко, серед зрячих.

Наталія, 06.03.2025, 22:30

Прекрасна школа! Моїй дитині дуже подобається навчатись тут. Так як вона незряча, і ми перейшли сюди в 10-й клас, то підмічу що є комп'ютерний клас для таких дітей. Бібліотека одна з кращих відповідно до закладу, вчителі віддаються своїй роботі! Вихователі сурово і відповідально відносяться до своєї роботи! Дуже дякую всим працівникам які там працюють! Дякую директору школи за розуміння і старанність! Звичайним школам до Вас далеко! В нас менша донька навчається в ліцеї і там на Вас тільки рівнятись! Дякую, за мою щасливу дитину, вже другий рік. Ми з Києва воземо до Вас дитину, і я всим розповілаю про Вашу школу з захопленням! ❤️

Надія Анатоліївна, 22.05.2021, 22:56

Школа чудова. Діти почувають себе комфортно. В цій школі вчиться моя дочка! Я там є кожний день і бачу відношення викладачів до дітей. Кращого відношення Ви не побачите ні в одній школі. І харчування нормальне ,і гуртки різні . Там дійсно піклуться про твою дитину. Я дуже задоволена школою і рекомендую всім хто стоїть перед вибором. Там Ваша дитина буде доглянута і Ви будете спокійні.

Надія В., 25.10.2020, 11:05

Школа погана все робиться щоб незакрили бо дітей мала і бішість з розумовими відхиленнями . Крадуть несамовито і нагло. Там лише гніздо собі змії звили. А насправді нічого для дітей немає. Батькам варто звернутись до служби якості освіти у Львові.

Василь, 06.10.2020, 17:57

Це хороша і нормальна школа.! Вона розміщена в гарному старовинному великому, просторному будинку, який є памятником Архітектури. ( Чотири поверхи, висота порерха 4-4,5м., просторі і широкі коридори, просторі класи і кабінети, вхідні старовинні красиві дубові двері, вікна м/п., в класах і кабінетах дубовий паркет, гарно зроблений, опалення сучасні регулір.батареї, освітнення лет.світильники і лет.лампочки, а які красивий старовинний центральний віхід і сходи по поверхах школи, і т.д..). Кромі величезного навчального корпусу школи є ще велика майстерня, де також багато навчальних класів і кабінетів. Також є: газова котельня, гаражі, склади, підсобки. А скільки дерев, цілий великий парк з доріжкками для прогулянок дітей і батьків, лавочки, дитячий майданчик, качелі, і т.д.


Дивіться також усі школи в Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, дитячі садки в Львові.