Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Тренери

Гвоздьов Сергій


Про тренера

К.е.н., МВА, Професор бізнесу Київської школи економіки (KSE), основний напрямок робіт пов'язаний із впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва.

З 2004 року по 2010 працював у Києво-Могилянській бізнес школі. Один з перших фахівців в Україні почав поширювати Теорію обмежень систем (ТОС) як засіб радикального зміцнення бізнесу без залучення капітальних інвестицій. З 2008 по 2010 рік очолював у Києві першу європейську  регіональну Школу Голдратта. З 2011 року до тепер – тьютор в Единбургській школі бізнесу у Східній Європі. З 2015 року – Академічний директор програми МВА у Київській школі економіки.

З 2010 року займається самостійною навчально-консалтинговою практикою. Викладає курси операційного менеджменту й логістики, курс по управлінню інноваційними проектами, проводить корпоративні семінари й тренінги по організації і управлінню рухом товарів у ланцюжках поставок.

Серед  клієнтів такі компанії як Kraft Foods Ukraine, Nestle, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль, Фольксбанк,  Luxoft, ДТЭК, Запорізький трансформаторний завод,  IDS (один з найбільших виробників мінеральної води в Україні), Fast Food Systems (найбільша мережа ресторанів в Україні), «Вересень +» (регіональний дистриб’ютор харчових продуктів),  Avito (регіональний дистриб’ютор Procter and Gamble в Україні), Mенс (мережа салонів мобільного зв’язку) та ін.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити