Докладна інформація про компанію

Чи хочете ви пізнати світ навколо вас? Знайти нових друзів? Зробити успішну кар'єру? Звертайтеся в освітній центр «Антра-Тур», який дасть вам можливість виконати свої бажання, вийти на підмостки, намічені вами.

Освітній центр «Антра-Тур» працює на українському ринку з 2009 року. Команда кращих фахівців має багаторічний досвід консультування в сфері отримання освіти за кордоном.

Співробітники компанії підберуть індивідуальний підготовчий курс для тих, хто збирається вчитися у ВНЗ Словаччини, Чехії, Греції. А також університет або технікум в Польщі під ваш індивідуальний запит.

Освітній центр «Антра-Тур» має ексклюзивні контракти зі школами та університетами Мальти, Ірландії, Чехііі, Словаччини, Великобританії та ін .. «Антра-Тур» пропонує унікальні в Україні підготовчі курси на базі словацького університету «Матея Бела», Південночеський університету і мовного центру Rener Group, Грецьких і Польських ВНЗ.

Програми
Вища освіта - Чеська Республіка.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, курси в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок