Докладна інформація про компанію

Ми переконані, що Ви коли-небудь задавались питанням про необхідність надання своїм дітям такої освіти, яка забезпечить їх у майбутньому престижною і високооплачуваною роботою в провідних компаніях не тільки в Україні, але можливо і по всьому світі. Завжди вважалося, що краща інвестиція - це інвестиція в освіту.

Спеціалізований відділ "Супутник-Студент" (Туроператор Київський Супутник) допоможе Вам реалізувати мрію, і пропонує наступні послуги з освіти за кордоном.

Вивчення іноземної мови в Англії, на Мальті, у Франції і Намеччині.

Підготовка до здачі тестів на сертифікати, адаптація дитини з ранніх років до вільного спілкування і навчання на іноземній мові, життя в міжнародному співтоваристві - ці навички "Супутник-Студент" допоможе придбати в мовних школах Англії, Мальти, Франції та Німеччини.

Кожна країна по-своєму цікава. Англія - це батьківщина найпопулярнішої міжнародної мови. Мальта - це сонце, море, пляж і відкрита для спілкування атмосфера. Франція - це можливість оздоровлення батьків у Віші паралельно з навчанням дітей у мовній школі.
Серед наших партнерів:

  • професіонали в сфері навчання мов;
  • міжнародні літні розважальні центри для дітей з вивченням іноземної мови.

Освіта в приватних коледжів і шкіл Великобританії.

Орієнтуючись на Великобританію, як центр кращої в світі освіти, де уважно стежать за якістю академічних знань, допомагають студентам розкрити приховані можливості та зміцнити сильні сторони, компанія «Супутник-Студента» відкриває Вашим дітям двері у світ приватних англійських шкіл і коледжів.

Приватні школи і коледжі Великобританії - це:

  • дипломи про середню і післяшкільного освіту міжнародного зразка;
  • важливий етап на шляху в самі знамениті університети світу;
  • місце, де вчать мислити, приймати рішення, встановлювати цілі і досягати їх, формують різнобічно розвинену особистість в комплексній програмі виховання;
  • можливість молодих людей до 17 років долучитись до інтернаціональної еліти.

Вища освіта в університетах за кордоном.

Система освіти західних країн побудована на 12-13-річному навчанні в школі/коледжі/гімназії для вступу до університету і здобуття вищої освіти. Українським дітям вступ до кращих ВНЗ Європи, Канади теж може бути доступний шляхом 2-річного навчання після української школи у відповідному передуніверситетському навчальному закладі країни в якій планується отримання вищої освіти. Хоча окремі приватні ВНЗ приймають студентів одразу після української школи - головне хороше знання іноземної мови, на якому ведеться викладання. Також можна говорити про можливість переведення з українського ВНЗу в іноземний університет на бакалавра після другого курсу українського університету, або на навчання на магістра після отримання бакалавра в Україні.

Програми
Програми для школярів - Мальта.
Стажування, підвищення кваліфікації - Мальта.
Англійська мова - Мальта.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Индивидуальный подход к каждому студенту :) Очень довольна услугами Спутника!

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок