Напрямки навчання

Приймаються на навчання випускники шкіл на базі повної середньої освіти без сертифікатів ЗНО. Учні забезпечуються стипендією, харчуванням, іногородні – гуртожитком.

Здійснюємо підготовку кваліфікованих робітників із наступних професій:

  • обвалювальник м’яса;
  • жилувальник м’яса та субпродуктів;
  • виробник м’ясних напівфабрикатів;
  • майстер ресторанного обслуговування;
  • кухар-офіціант;
  • офіціант-бармен;
  • слюсар з ремонту автомобілів.

Здійснюємо підготовку молодших спеціалістів

на основі робітничої кваліфікації «Кухар» 4 розряду:

  • виробництво харчової продукції

на основі робітничої кваліфікації «Обвалювальник м’яса» 4 розряду:

  • зберігання, консервування та переробка м’яса
Оцінка відвідувачів
(по 21 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчальний заклад прекрасний. Викладачі,майстри,вихователі досвідчені педагоги. Скільки сил і праці вкладають у кожного учня. Щодо попереднього відгуку: учні поверхи не миють, а техперсонал. Гуртожиток і заклад не опалювалися декілька днів, так як був сильний порив у районі і всі будинки по вул. Зрошувальна були відключені до усунення причини.
Оплата за практику здійснюється відповідно до Постанови Кабміну на сайті закладу вказано.
Після закінчення цього навчального закладу відкриваються гарні перспективи у професійній діяльності.

,

Общежитие :
холодное,сирое не отопляемое помещение, в котором не разрешают даже использовать свой обогреватель
В общежитие пускают до 22:00, (если есть справка с работы,можно позже),но на этажах есть линейки, у кого в 20:00, у кого 20:30,21:00 если ты не пришел туда-моешь пол на этаже)
Общежитие находится возле учебного корпуса,это удобно, НО где все это находится?) На ДВЗР,попробуйте сюда вовремя доехать из центра,что бы не пропустить линейку и впустили в общагу.
Ночью по секциям ходит горилоподобный,неадекватный мужик,который может зайти в вашу комнату и проверить спите ли вы,если же нет - обьяснительная!
Не общага, а колония строгого режима)
Учебный корпус:
Помимо того,что вы заплатили "благодійний внеск",вы платите деньги из практики 300 грн) а потом иногда вместо УРОКОВ,там не пары,вы моете пол на всех трех этажах)
Некоторые преподаватели относятся к тебе буд-то ты собака какая-то)
Не тратьте свое здоровье,нервы,время и деньги на эту дыру!Берегите своего ребенка)

,

Училище более менее нормальное, но вот общага капец. Да не платим за общагу но перед выпуском с тебя снимают шкуру. Ты должен сделать ремонт по высшему разряду. мало того что сделали ремонт после первого курса, на второй курс заселяют не там где мы сделали ремонт а в другой бомжатник и теперь сделай и тут ремонт. выгоняют с общаги именно ВЫГОНЯЮТ на выходные и праздничные дни.это ... так что лучше снимать квартиру.

,

И мне нравится учится жаль что заканчиваем. мастер супер Писна,А кондитерка вообще супер Леся Васильевна замечательный преподаватель. А вот Микола Петрович очень требовательный.

,

А мне нравится учится. Мастера и преподаватели хорошие. Стипендию платят, работой обеспечивают, знания дают что еще нужно? Ну и общага нормальная.

,

Шарага просто отстойная, платить нужно за практику очень много, каждый месяц минимум 300грн, стипендия 200 грн, учителя не учат ничему, ещё и нужно убирать шарагу самому, техничек нет, ПТУ находиться в какой то окраине, вокруг гопота, а в общаге так вообще ужас, тараканы, и так же как и шарагу нужно убирать общагу каждый день, ложиться нужно в 23.00 а если не пойдёшь спать придёт ночник и заставить писать обьяснительную, а потом мыть полы. Одним словом это ад... Самоубийцы Welcome.

,

Учіліще класне просто супер!!"Мені нравиться...

,

Не идете сюда учится это ужас конкретный, деньги гребут лопатой трудоустройства никакого ( а если и дадут работу то зарплаты еле хватит уплатить за практику) каждый месяц нужно платить 300+, а когда пойдет, одна практика там в два раза больше... Общага ужасная воняет, воды даже холодной все время нету за гарячуу вообще молчу. Бегают тараканы, комнаты не закрываются.. Плюс ещё постоянные удержки со степендии хужего места найти наверное не возможно

,

Поступил в 2015 заплатил "благодійний внесок" 2500
и с меня каждый месяц требовали еще по 300 грн
В общаге просто хаос,тесно.
Вокруг заводы,валяются бомжи на каждом шагу,добраться до центра не возможно
За каждый экзамен надо платить по 200 грн
Учебный процес как в школе,учат много не нужного,учеба каждый день с 8 до 16
Это просто ад
Преподы не уважают студентов

,

донька навчаеться 2014 р поступила оля михайлівна прекрасний майстер !!!

,

хороший навчальний заклад))) Гарне ставлення в приймальній комісії))

,

Ну як Вам не соромно таке говорити?!
Практикою забезпечені 100% учнів і це завдяки майстрам, а повинні знаходити місце проходження практики самостійно і приходити навчатись вже з направленням. В мене направлення не було, але я працюю з перших днів навчання - спасибі майстру. Заробляю гроші, отримую стипендію, в гуртожитку проживаю, двічі харчуюся - де ви ще таке знайдете? А внесок - то копійки.
У гуртожитку порядок. Так, гаряча вода по годинах, але ж будівля стара і який сенс ганяти насос, коли в гуртожитку нікого немає - всі на заняттях або на практиці. Ввечері і зранку вода завжди є і холодна і гаряча.
А те, що кімнати не зачиняються - це вже вибачте, чи хотіли б Ви щоби Ваш син/донька опинилися за зачиненими дверима, де відбувається оргія? А в мене була реальна історія і завдяки нічному вихователю мене не згвалтували. Спасибі, Женя. А хлопця одразу ж відрахували.
Училище чудове і не треба говорити, якщо Ви не знаєте! Приходьте вчитися - тоді й поговоримо.

,

Це страхіття,не йдіть туди навчатись....у гуртожитку нема є теплої води,кімнати не зачиняються,практику нема де проходити,а гроші гребудь із дітей лопатою))))

,

Державний навчальний заклад
КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ запрошує на навчання! Для бажаючих стати фахівцями в м'ясопереробній, молочній та кондитерській галузях двері приймальної комісії відкриті:
у будні з 9:00 до 18:00
у суботу з 10:00 до 14:00
У Вас ще є шанс отримати якісну освіту і перспективну професію!
Чекаємо Вас за адресою:
Київ, вул. Зрошувальна, 5-а
+38(044)567-96-68

,

Ребята, это просто школа выживания!!!!! где учат не только знаниям, но и дисциплине. Спасибо Воронке, которая всегда могла поддержать , научила многому(столы сервирую закрытыми глазами), благодаря навыкам я смогла устроится в Кабмин офицыантом)))

,

Окончила училище по профессии «повар». Достойная профессия. Сейчас проектирую рестораны, гостиницы – всё производство знаю на собственном опыте. Очень благодарна, за опыт и практику всем преподавателям!

,

Класне училіще.....

,

очень хорошее училище

,

ми дуже вдячні навчальному закладу за дисципліну та вихованих студентів! деректору, вчителям, майстрам та окреме спасибі майстру Гончар Людмилі Василівні!!!

,

Навчальний заклад просто клас дякую всім особливо Тамарі Миколаївні =)

,

хороший навчальний заклад. мені подобається викладач Гребенюк Валентина Григорівна

Партнери сайту
Вінницький кооперативний інститут
Вінницький кооперативний інститут
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок