Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хорошее училище. Респект Ларисе Николаевне Арясовой!!!

,

Я закінчила це училище в цьому році .І сказати що воно жахливе-це нічого не сказати. Навчальна база на нульовому рівні .Є нормальні викладачі, але їх мало. Цілий рік минув на нервах ,які ж і класний керівник мотав. Бібліотека дійсно хороша. Якщо є можливість йти в інший заклад,то користуйтеся нею. Не рекомендую це училище ніякому разі.

,

Закінчила КВПУЗТ в 2020 году. Скажем так викладачі є хороші розуміючі. В їх число входять Руслана Олександрівна, Поліщук Віктор І. Також викладач з інформативних технологій. Навіть якщо ви не любите читати, ви всерівно прийдете до нашої бібліотеки тому що там не бібліотекар а ясне сонечко яке завжди вам посміхнеться і допоможе в пошуку вам цікавої літератури. Навчалася я безкоштовно степендія була грубо кажучи пів тисячі гривень. На території є общага. Є звісно і ті хто захоче на вас нажитися (не будемо називати імен). Але і цілому я б поставила 7 з 10

,

Закончил это заведение, в 1998 году. Лучшие годы, по-любому остались в нём. Рекомендую. :) Som-скорик

,

Знаете,раньше учеба начиналась 1 сентября!И суббота не мешала!А сейчас даже замки на воротах!Я 39 лет назад поступал и учился в гр.СТМ.Прекрасные и уже далекие годы молодости!Жизнь проходит!Кто-то еще работает на дороге,кто-то уже давно нет!А кого-то и в живых нет!Ушли преподователи,ушли некоторые одногрупники и так хотелось пройтись по таким родным этажам,вспомнить как было тогда!Но увы!Времена меняются и нравы тоже!Обидно!Ведь может больше и не даст жизнь возможности вернуться в эту юность ГПТУ-17!Всем выпускникам 1982 года БОЛЬШОЙ ПРИВЕТ И ЗДОРОВЬЯ!Ваш ,Кулёк Виталий.

,

Хочу сюда поступить

,

ДПА та ЗНО складати не потрібно тільки приносиш документи і все ти вчинив і безкоштовно учеся

,

А м ного платити я дзвонила в училищі мені сказали безплатно вчитися 15 травня документи привезти й здати і все і навіть складати та ДПА потрібно зовсім і мені сказали здали документи і ви вчитеся тут безкоштовно це ж державне училище .

,

отличное училище, лутше всего поступать после 9 класа. (группы после 11 восновном контрактные). Учителя и мастаки вобще нормальные.

,

училище здійснює слабку підготовку кадрів, а грошей треба багато

,

Училище супер,преподаватели отличные!!! Почти вся група на роботу устроилась благодаря мастеру Блишун О.Ф. Всем нормальным простым ребятам рекомендую пойти учится сюда!!!

,

я теж хотіла піти туди, але в мене немає стільки коштів, щоб там навчатися.

,

Я собираюсь поступить

,

Хочу сюда поступить

,

Когдато было было лучшее училище Киева,а сейчас у выпускников низкий уровень профессионализма,потому что уже нет таких хороших преподавателей которые когда то учили нас ! ! ! P.S. Пушанко Г.С, Рябцев В.И, Шоботенко,Шередеко, Степан Иванович,физрук Анатолий Михайлович и конечно же ФЕДОР ПАВЛОВИЧ !

,

Мне нравится..))))

,

У цьому училищі я навчалася мені дуже сподобалося.

Партнери сайту
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок