Напрямки навчання

Оцінка відвідувачів
(по 35 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Жахливий коледж. Вимагають гроші на пустому місці. Викладачі не компетентні, нахабні та зухвалі.

,

Закінчила коледж і зітхнула з полегшенням....важко було......прикладна екологія...корупція....зате тепер розумію,що це були найкращі роки мого життя!!!Весело було з Оксаною Степанівною Олійник!!!

,

Закінчив у 1979 р. Гідромеліорація. Здобув гарну базову освіту, закінчив УІІВГ м.Рівне. Дуже вдячний наставниками технікуму.

,

Коледж класний є напряжні викладачі але не багато а ті що говорять про хабарництво- то платили ті що не ходили на пари і ті хто не хотів вчитись.а загалом оцінювали норм.і стипендія в мене була усі 4роки і не шкодую що його закінчив

,

Такий собі коледж.

,

Поступила в коледж після 9 класу.
Спочатку було так важко, нікого не знала, ці коридори невідомі...
Пройшло два тижні, як ми стали як рідні: ці стіни коледжу, викладачі, студенти, найкращі моменти.
Аж не віриться, що пройшло майже 4 роки,а пролетіли як пару місяців. Скільки всього було, аж сльози на очах.
Зараз з одногрупниками переглядаємо фотографії і згадуєм всі моменти які в нас були в цьому коледжі , що такого вже не буде, час не вернути.
Викладачі суперові, не побоюсь цього слова. Завжди ставляться з розумінням, навчать багато, не лише по предметах, а і дадуть дорогу в життя! Дякуємо Вам за це!
Дуже хороша Адміністрація коледжу завжди порадить і допоможе в будь якій ситуації
Раджу всім, хто ще не визначився!!!

,

Коледж нормальний, умови не найкращі, але жити можна, викладачі добре знають свою справу з ними можна поспілкуватися та попроситидопомогу правда хабарники, але якщо ти розумний то тебе не завалять поставлять те на що заслуговуєш.
Якщо хочете вчитися на державній формі то за екзамин прийдеться платити а то всі місця державні купляють ( сама знаю) я на комерційній формі викладачі ставляться нормально а деякі чудово всі виховані і не дозволяють собі забагато
Якщо хочете поступати то подумайте чи варто, а то можна і кращий заклад знайти, а в загально коледж класний)))

,

Корупція процвітає.Кожному щось принеси, лиш би модуль поставили. на студентів абсолютно наплювати-не встигаєш здати матеріал, твої проблеми, купа раз переробляєш практичні роботи і самостійні вивчення, бо не так пункт написаний. на екзамени здай, купа не потрібного ксероксу. вимоги наче в університеті, оправдують це все тим, що "цежколедж".
Дурості багато. Дєрік запровадив, що всі курсові мають бути написані від руки, носи бейджики і так далі. Ні в одному навчальному закладі Львова таких "інновацій" немає. З студентів, які на комерційній формі навчання нагло здирають гроші. За що? І так 4 тисячі з хвостиком не малі гроші. Батьки не знають, з якої кишені це все повишкрябувати, лиш би чадо закінчило нормально цю бурсу.
Ліпше б навели порядок з опаленням, на вулиці тепліше ніж в приміщеннях. Навантаження шалені, 5 пар щодня, плюс робочі суботи, нічого не встигаєш.
Жалію, що сюди поступила, хоч і є приємні викладачі, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки.

,

Наш коледж найкращий

,

Ніяка це не бурса, цілком пристойні викладачі, які дають нормальні знання, умови так звичайно хотілось би краще...але що є то є
За хабарі.... хто хоче вчитись і вчиться того не чіпають, а доять тільки тупаків які на пари не ходять і нічого не роблять...
Я як староста своєї групи і член студради, хочу сказати до думки студентів прислуховуються, і дуже великий уклін зав.директора із виховної роботи Лесі Миколаївній Цимбалі, реально крута тьотя
Кожен сам вирішує поступати сюди чи ні, я наприклад вчусь і не жалію про свій вибір, принаймі краще ніж в школі

,

Жах! діти не поступайте туди! бо це не коледж, це- бурса! практично кожен викладач-хабарник, дуже мало кваліфікованих, справді знаючих свій предмет,викладачів......умови жахливі.....одним словом,вибачте за вислів: "багадєльня"!.....на правду, здармовані роки молодості......жахливе ставлення до студентів, вимагання грошей.....а попробуй скажи свою думку,чи відмовся дати гроші - про нормальне закінчення бурси, можеш просто забути......діточки не йдіть,не поступайте туди!!! Пошкодуєте!!!

,

коледж клас )))

,

Найкращі роки навчання провела я тут!!!

,

не наганяйте даремно на цей заклад. Я особисто вчилась там.Хто не хоче вчитись той платить, а не так як дехто говорить, що одне хабарництво. Після цього вчилась в ЛНАУ. Але усі знання я одержала в технікумі. Прекрасні викладачі. Велике спасибі їм. Хотілось би вернути час назад і ще раз там повчитись. Дійсно найкращі роки я там провела.

,

Супер

,

хуххх....закінчила!Народ не поступайте туди!

,

Дуже гарний технікум.Провела там найкращі студентські роки !

,

Коледж хороший! Хто має голову на плечах той і вчиться...видно декому то не по силі. Ну йдіть в школу! Доречі на рахунок хабарів - то є жах в Україні...

,

Я теж зараз навчаюся в коледжі!!!! куда зараз без грошей????? ну але хто хоче вчитися, той не платить!!! Є звичайно "одиниці" викладачів, але більшість кваліфікованих, такщо хто не хоче платити - вчіться))))))

,

ужас!!зара там навчаюся одні взятки взятки взятки!!гроші гроші гроші!!беруть в ненормальних сумах а якщо хочеш своїми знаннями то просто не виходить!!!все одно платити треба!!взяточніки!!!і вчителі не кваліфіковані!

,

вдячна коледжу за все. Чудовий коледж, чудові викладачі, ОТ-405

,

Той хто наганяє на Екологічний і на його директора(Карпінського Олега Юліановича) дибіл повний,якщо не подобається хай прийде під гараж лабораторного копуса і скаже то там а не виписувати тут різний брєд.
Директор найкращий такого треба ще пошукати та і викладачі порядні правда не буду спорити бувають і винятки,а нарахунок вдаритись головою(Comendatore) бачу багато раз бився головою.

,

направду коледж (коли ще навчався був політехнікум) дає досить непогані базові знання. маю можливість порівняти після його закінчення поступив в Національний лісотехнічний університет України. мабуть 50-60 % чого я навчився в Університеті вже знав, тому тільки закріплював свої знання. якщо порівняти викладання в університеті і в коледжі то мені більше до вподоби саме в коледжі. якось матеріал доступніше подавали, і всіляко старалися допопмогти викладачі, якщо чогось не знав (за що їм низький уклін). в університеті ж більшості викладачам на студентів - майже начхати. вчишся - добре, ні - твої проблеми. на рахунок взяток - якщо вчишся - то жодної за 4 роки. також з власного досвіду. якщо оцінювати за 100 шкалою - 85. також що подобалось була можливість весело проводити своє дозвілля.

,

ЛНАУ - найкращий в Україні. Там ти зможеж отримати грунтовні знання по даній професії. Поступайте на прикладну екологію....

,

Дуже хороший коледж,там навчаються мої знайомі!!!

,

Ятеж там вчилась але закінчила в Брюховичах.Важко було домовитись з Чірвою.

,

дуже хороший коледЖ......викладачі стараються навчити...дуже хороші..)

,

Дуже хороший навчальний заклад, хто хоче вчитися, той навчиться! Технікум дав основну базу знань, яка потрібна в роботі. Веселе студентське життя! Я вчилася на туризмі, дуже цікава спеціальність!

,

Дуже хороший навчальний заклад. Я вдячна всім виклидачам які колись заставляли і вимагали від нас знань.

,

Криса Татьяна Анатоліївна_Дякую за ваш провідний професіоналізм,що згодився не по-професії,а у житті.1)))))))))))))))

,

я згідна, що коледж (коли я ще вчилась він був технікум) дійсно супер. Викладачі дуже добрі, містечко взагалі дуже затишне. Завжди згадую Шумлянського. Хоч строгий, але дуже добрий. Цікаво чи він ще працює.

,

сприйняття світу цього залежить від самої людини,пристойний навчальний заклад .Сам у ньому вчився .Гарні і пристойні виклдачі.Особливо людяна і зрозуміла Рибак Стефанія Богданівна.

,

Дуде хороший залад Компетентний викладацький склад, Завжди щось відбувається Цікаве студентське життя !!!!!!!!!!!!!!!!! Дуже хороший коледж !!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Надзвичайно хороший коледж як би могла ще раз би вчилася там із задоволенням

,

Галімий закладєц. Той хто хоче йти туди вчитися вдартесь головою об стіну, подумайте і потім вдартесь ще раз!!!!!!!!!! Директор бидло, викладачі більшість не кваліфіковані. Страшна корупція і взяточнєсвтво. Кожен тягне свого некваліфікованого родича і так далі. Подумайте перед тим як туди йти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Партнери сайту
Черкаський комерційний технікум
Черкаський комерційний технікум
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок