Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

ЛВПХУ очень хороший учеба без ЗНО красава, рекомендует приходи молодий!

,

Навчалась у цьому закладі за спеціальністю жиаописець-вітражник.Перше враження приємне:гарний ремонт і цікава професія.Проте з часом помічаєш ,що рівень знань по шкільній програмі набагато нижчий,з художніх спеціальностей більшість викладачів прекрасні .Навчання після 9 класу триває 4 роки,ось це і найбільший мінус.Після усіх цих років студент змушений здавати ЗНО і поступати в університет на перший курс.Або навчаєшся в училищі ще +2 роки і закінчуєш молодшого спеціаліста.Лише після цього є змога поступити на 2 курс в універ.

,

Навчався у даному вузі закінчив на відмінно. Директор вузу на момент мого навчання була викладачем викладала матерялознавство чудовий спеціаліст тому і займає на даний момент посаду директора. Окреме вітання викладачу спецтехнологіі). Памятаю забирала моі конспекти до дому показувати дітям.

,

Вчився з1980по1983р.Заклад супер!

,

Я вже писала коментар від 14.09.2015р. Сам заклад гарний. Але через рік навчання очікувала більшого. Рівень підготовки у навчанні слабий. Розчарувала "так звана" практика. Обіцяли що на практику будуть направляти. Але виявилось, що все потрібно шукати самим. Я готова заплатити за практику для того, щоб студент вмів працювати за професією. І т.д. Надіюсь, що ця ситуація зміниться на краще. Якщо так важко з практикою заклад може на конкурсній основі відбирати з найкращих студентів груп та сприяти в реалізації практики. СПРИЯТИ.

,

Заклад чистий з ремонтом. Столова шикарна також вхід в заклад і т.д. але є ще над чим працювати. Загалом чисто та естетично. Я ще не бачила такого училища. Надіюсь, що тут дають хороші знання. Ще надіюсь що цьому училищі дадуть статус "Коледжу". Ще буду давати коментарі по ходу навчання. Надіюсь, що ми будемо задоволені навчанням.

,

Клсне училище

,

Ліцей ЧУДОВИЙ ,прекрасні викладачі, не шкодую , що тут вчився, бо отримав
хорошу освіту та зустрів справжніх друзів.
Оберайте тільки ЛВПХУ!!!!
№21

,

Самий класний ліцей у Львові.

,

агась=)) я теж виконавець художньо-оформлювальних робіт!!! вчилась в групі 1. .. Навчання в цьому ліцеї - то кращі мої роки=)))
Хто хоче незабутніх моментів життя, то вам поступати тільки сюди!!!!

,

Вчився в групі № 21...!!! "Виконавець художньо-оформлювальних робіт."
Свої поймут...!=)

А, ЛПХЛ просто супер!!!!

,

Рекомендую!!!! Прекрасний ліцей, правда тільки для толкових...

,

Ліцей прикольний, вчився б ще три роки там, та нажаль життя іде вперед. В "пачоті" спеціальність-Реставратор виробів з дерева, столяр, яку чомусь не вказали і багато напутали а на спеціальність-Слюсар із ремонту автомобілів тут не вчать. Так що сайт трохи тупить...

,

особливо професія маляр - sehr gut !!!

,

Ліцей прото супер.Вчилася на флориста і дуже задоволена, компетентні викладачі.Поступайте Сюди

Партнери сайту
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок