Опис курсу

Курси англійської мови для дітей та підлітків - це унікальна можливість навчити свою дитину іноземної мови ще на ранніх етапах формування особистості. Ні для кого не секрет, що навчання, яке здійснюється в перші роки життя дитини, а також у молодшій школі, набагато краще і легше сприймається дитиною. Крім того, курси англійської для дітей, створені з використанням великої кількості сучасних графічних і мультимедійних матеріалів, дозволяють не тільки навчити дітей іноземної мови в максимально короткі терміни, а й прищепити дитині любов до англійської. Таким чином, закінчивши курси англійської мови для дітей у нашому лінгвістичному центрі, ваша дитина не закине вивчення цієї іноземної мови. Швидше навпаки, він зробить все можливе для того, щоб продовжити навчання.

Дитячі курси англійської мови та курси англійської для підлітків, пропоновані нашим навчальним закладом, це ще й унікальна можливість вивчати англійську мову, значно випереджаючи шкільну програму. Крім того, використання сучасних навчальних матеріалів, досвідчені педагоги та багато чого іншого дозволяє нам говорити про те, що наші курси англійської мови вигідно відрізняються від того, що викладають дітям у школі.

У нашому центрі досвідчені педагоги розробляють індивідуально план занять для кожної групи, використовуючи в навчальному та методичному процесі кращі розробки і різноманітні навчальні комплекси зарубіжних видань, такі як: Longman, Вірджинія Еванс, національних і географічних відкриттів, в Оксфорді. Всі ці деталі допомагають дотримуватися в навчальному процесі головних принципів нашої роботи: комунікативний підхід плюс індивідуальна орієнтація на здатності і бажання кожної дитини.

http://perfect-english.com.ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок