Опис курсу

Комплекс з трьох курсів у кожному з котрих – враховано фізичні та психологічні особливості – майбутніх, дорогих нам… автомобілісток.
<>: курс 898 грн (5 уроків)
Мета:Під час занять на закритому майданчику – розвинути (відновити) «відчуття» автомобіля… Опанувати свій страх – здобувши чітке розуміння усіх динамічних сил та особистий контроль над ними – під час руху. Це Ваша перемога! … А ще, кілька практичних прийомів безпечного маневрування.
<>: курс 1092 грн (5 уроків по 2год)
Мета: Здобути навики впевненого та комфортного управління автомобілем в умовах реального міського трафіку. Навчитися прогнозуванню дорожньої обстановки – задля уникнення аварійних ситуацій… А також осягнути, важливі принципи взаємодії з усіма іншими учасниками дорожнього руху… А усмішка Вам – безумовно личить!
<>: курс 2250 грн (6 уроків по 2год)
Мета: Вивчити особливості поведінки авто на слизькому покритті. Позбутися небезпечних (в зимовий період) стереотипних помилок в його управлінні.Опанувати на рівні підсвідомості, прийоми активної безпеки (проходження поворотів, рух в гору, розгін, гальмування) Та осягнути прийоми стабілізації для відновлення контролю над автомобілем… І ви самі переконаєтесь, що зимова їзда – то забава!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Тернополі, а також ВНЗ в Тернополі, коледжі та технікуми в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі

Зворотній зв'язок