Опис курсу

Якщо ви в найближчому майбутньому збираєтеся здобути освіту за кордоном або ж влаштуватися на роботу за кордоном, плануєте емігрувати, навчатися або проходити практику в англомовному середовищі, то вам необхідно здавати один з міжнародних іспитів з англійської мови, які розроблені для визначення і підтвердження рівня володіння англійською мовою як іноземної.

Існує велика різноманітність міжнародних іспитів з англійської, найпопулярнішими є - IELTS, TOEFL, CAE, FCE, KET та PET.

Кожен з international english test оцінює певні навички володіння мовою, наприклад, TOEFL оцінює чотири навички: listening, speaking, reading і writing. На здачу кожного іспиту відводиться певна кількість часу.

Відмінною рисою МЕ є термін дії сертифіката. Сертифікати TOEFL та IELTS дійсні протягом двох років, термін дії Кембриджського сертифікату необмежений.

Нижче представлена ​​інформація про іспити IELTS, TOEFL та FCE. Детальну інформацію про інших іспитах, ви зможете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону.

Компанія «EnglishOffice» проводить підготовку до здачі міжнародних іспитів з англійської (навчаємо online) та консультує своїх клієнтів з питань реєстрації на здачу International English Language test.

Також ми проводимо тренінги по IELTS, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішної здачі IELTS, усунення найбільш поширених помилок, а також повторення ключових вимог до виконання завдань по кожній секції іспиту IELTS.

Після закінчення курсу підготовки і здачі МЕ компанія EnglishOffice пропонує своїм клієнтам пакет занять Supplementary English Course, який дає можливість підтримати досягнутий рівень і здобувати нові знання та навички.

Дізнатися більше про підготовку до міжнародних іспитів!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Візуальна аналітика
Візуальна аналітика
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок