Опис курсу


Спеціальність: "Косметолог, естетист по тілу"

Документи, які видаються після закінчення курсів:

Диплом державного зразка;

Міжнародний сертифікат (Cosmetologist, body esthetician).

Тривалість навчання: інтенсив курс – 40 занять (200 ак. год.) – 4 тижні (Пн. - Пт. З 10-00 до 17-00)

Денна школа: 40 занять – 2,5 місяці (2-3 рази на тиждень, з 16.00 до 20.00)

Школа вихідного дня: 40 занять – 2,5 місяці (сб., нд. З 10-00 до 16-00)

Вечірня група: 40 занять – 2 місяці (3 рази в тиждень з 18.30- 21.00)

Заочне навчання: 13 днів, 10.00 - 17.00.

Програма включає: основи дерматології, фізіології та анатомії людини; масажі: класичний, косметичний, лікувальний масаж по Жаке, пластичний (міостимулюючий) масаж, ексклюзивний масаж «Партнер+». Косметичні чищення: мех. чистка за допомогою брашингу, космет. інструментів, мануальні методики за допомогою скрабів, гоммажів і т.д., УЗ-чистка. Процедури догляду: догляд за чутливою, сухою, жирною шкірою. Маски (кремоподібні, пластифікуючі, термомаски), пілінги, омолоджуючі програми; апаратна косметологія (практика на 5-ти функціональному комбайні, УЗ-апараті, мікрострумову апараті, вивчення методик міостимулюючої терапії і мікродермобразії, а також електропорація, тепло/холод терапія, світлотерапія, фототерапія, газорідинний пілінг, R-F терапія). Лазеротерапія в косметології. Депіляція: теплими, гарячими восками. Аnti-age терапія з використанням мезоролера, кріотерапія, кріомасаж обличчя, шиї, волосистої частини голови. Ететика тіла: SPA-процедури: медовий масаж, баночний масаж, процедура обгортання, процедура скрабування, програми по корекції фігури, антицелюлітні програми, апаратна косметологія по тілу: вакуумно-роликовий масаж, пресотерапія, УЗ-кавітація, УЗ-ліполіз, електроміостимуляція тіла. Гуа-Ша тіла. Шугаринг. Стажування на базі косметологічного кабінету.


Переваги навчання на курсах косметологів:

  • Форми навчання представлені в п'яти варіантах: інтенсивний курс, вечірня група, школа вихідного дня, денна школа, заочне навчання
  • Викладацький склад укомплектований фахівцями з медичною та педагогічною освітою, які мають досвід роботи від 3-х до 20 років на підприємствах індустрії краси різного рівня.
  • Навчання проводиться на апаратах, витратних матеріалах, професійної косметики (6 брендів) бізнес і VIP-класу без прив'язки до косметичних ліній.
  • Напрацювання практичних навичок проходить на клієнтах-моделях, які надаються Навчальним центром.
  • Слухачі курсів проходять стажування на базі діючого Центру естетичної косметології та стилю.
  • Під час навчання надаються навчально-методичні матеріали: DVD- диск з масажними техніками, методичка та робочий зошит косметолога з поурочним теоретичним матеріалом і тестовими завданнями.
  • Слухачі курсів, які не мають медичної освіти, мають можливість факультативно пройти навчання за програмою: "Тематичний медичний курс" безкоштовно на базі ЦРСБ "Партнер+". При бажанні отримати додаткову освіту, слухачі курсів можуть пройти навчання на базі Товариства Червоного Хреста України з отриманням свідоцтва молодшого медичного працівника.
  • Оплата курсу здійснюється поетапно.
  • Навчальний центр гарантує 100% працевлаштування у салонах краси, SPA-центрах і т.д. м. Києва
  • Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Детальна програма на сайті: www.partnerplus.com.u

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Евгения, 25.02.2018, 10:40
Заканчиваю обучение в "Партнёр Плюс" по специальности "Массажист-универсал" и даже жалко, что так быстро пролетело время обучения. Ведь занятия проходят в приятной атмосфере, здесь всегда можно получить исчерпывающие ответы на все интересующие вопросы. Высокий уровень преподавания. Занятия состоят в основном из практики. Учебный центр предоставляет моделей, что немаловажно, т.к. есть возможность больше практиковаться. Препадаватель Юлия - профессионал своего дела! И большое спасибо ей за то, что поделилась своими знаниями в сфере массажа и за умение доходчиво объяснять материал. Рекомендую всем "Партнёр Плюс", т.к. здесь есть возможность подобрать удобный для себя график занятий, а также приятно удивляет соотношение цены и качества обучения. www.partnerplus.com.ua Приходите не пожалеете!
Светлана, 05.07.2017, 00:43
Закончила курс "Косметолог". Школу выбирала по рекомендациям и очень довольна. Приятно удивили цена и качество учебы. Много практики, поток моделей,материалы для работы, методички - все на уровне.
Огромное спасибо преподавателям! Доступно все объясняют, отвечают на все интересующие вопросы,"ставят руку". Администраторы и менеджеры всегда приветливы. Очень хорошая атмосфера! Обязательно приеду на повышение квалификации. Рекомендую!
Игорь П. 09.02.2017., 09.02.2017, 19:41
Заканчиваю обучение по специальности "массажист универсал". Хочу поделиться с Вами своими впечатлениями о профессиональности преподавателей и обслуживании в Центре развития салонного бизнеса "Партнер Плюс". Преподавание учителей доступное, ясное и внимательное, на любой интересующий Вас вопрос обязательно получите внятный ответ. Уютные и просторные классы располагают к отличному усвоению теории а достаточное количество массажных столов - к закреплению знаний на практике. Спасибо преподавателям Юлие и Татьяне за их профессионализм.
Валентина, 24.07.2016, 15:50
На курси записувалась по телефону, так як живу не в Києві і не мала змоги приїхати побачити умови навчального центру, однак по телефону отримала повну та змістовну консультацію, менеджери мене запевнили в якості та професійності навчання і я, справді, задоволена, що пройшла курс "Косметолога". Абсолютно всі слова підтвердились: Партрер + і справді надає повну базу навчання,забезпечують необхідним інвентарем та методичками. І що мене найбільше вразило- наявність моделей! За 3 тижні я осягнула всі методики і зараз працюю в цій сфері. Дякую Катерині Павлівні за знання та практику, Ви, справді, викладач від Бога!
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок