Опис курсу

Хочеш працювати в затишному офісі, а можливо і зовсім будинку? Всі роботодавці вимагають досвід роботи? Не знаєш, хто б міг тобі допомогти?

Курси Cisco - це хороший шанс показати себе майбутнім роботодавцям.
Ми підготували вже 2000 IT-фахівців, 100% наших випускників працевлаштовуються, 95% випускників отримують міжнародні сертифікати.

Якщо ти чекав «знак згори», так ось він. Все залежить тільки від тебе, ми в тебе віримо! Зі свого боку ми обіцяємо високий рівень викладання.

Групи вже майже укомплектовані, так що не прогав цей шанс. З нетерпінням чекаємо тебе!

Документ про закінчення: індустріальний сертифікат Cisco IT Essentials

Програма:

  • Компоненти портативних комп'ютерів. Опис призначення функціональних компонентів портативного комп'ютера.
  • Компоненти монітора портативного комп'ютера. Опис компонентів монітора портативного комп'ютера.
  • Харчування портативного комп'ютера. Опис налаштування параметрів харчування для портативного комп'ютера.
  • Технології бездротового зв'язку в портативних комп'ютерах. Опис технологій бездротового зв'язку в портативних комп'ютерах.
  • Встановлення та налаштування обладнання та компонентів портативного комп'ютера. Опис зняття і установки компонентів портативного комп'ютера.
  • Стандартні методи профілактичного обслуговування для портативних комп'ютерів. Визначення стандартних методів профілактичного обслуговування для портативних комп'ютерів.
  • Основна процедура пошуку та усунення неполадок для портативних комп'ютерів. Пошук і усунення неполадок портативних комп'ютерів.

Додаткова інформація

Мережева Академія Cisco проводить авторизовані тренінги, курси Cisco в Києві, курси Cisco в Москві, курси Cisco в СПбі курси linux Київ, курси linux Харків, курси linux Одеса і курси linux Москва.

Якщо Вас цікавить: навчання лінукс, дистанційні курси linux, курси для сисадмінів Linux, вивчення linux з нуля, linux курси онлайн, то курси від Академії Cisco - це саме те, що ви шукали.

Записуючись на навчальний курс Linux від Cisco, Ви можете вибрати: вивчення linux для початківців, адміністрування linux для початківців, адміністрування linux сервера, введення в лінукс, курси Red Hat Linux, курс Linux Ubuntu, курс Linux Debian, курс Linux CentOS.

Курси Лінукс і Циско нашої Академії Cisco і Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University- це надійні інвестиції в майбутнє. До зустрічі на заняттях!


Відповіді на поширені питання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

http://edu-cisco.org

http://vk.com/educisco

http://www.facebook.com/educisco

https://twitter.com/educisco

e-mail: info@edu-cisco.org

skype: edu-cisco.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок