Опис курсу

Курс в'язання "Ірландське мереживо та інші техніки в'язання" проходить в невеликих групах, зазвичай це 4-5 учениць. Для вашого комфорту і зручності є великі столи і просторе місце, гарне освітлення, манекени, інструменти, магніт для шпильок, гачки для в'язання на прокат і дещо інше.

У вас буде дуже терплячий учитель. Важливо! ми не нав'язуємо вам те що ви і так знаєте, якщо вже вмієте в'язати. Вдома ви нав'язуєте елементи (квіти, листочки, стрічки, ягоди і тд) а на уроках збираєте мереживо, і вивчаєте техніки, правила які не знаєте. А це навчання складної сітки (від 4х видів) і розбір польотів по домашніх завдань. Якщо у вас будуть труднощі з вив'язування елементів за складними схемами - не біда - в майстерні все пояснимо.

Існує 2 варіанти відвідування уроків:

1) з прискореного курсу Ірландського мережива (і інші техніки в'язання) тривалістю 1 місяць. Ціна 850- 1000 грн;

2) з прискореного курсу Ірландського мережива (і інші техніки в'язання) тривалістю 1 місяць. Плюс продовження вив'язування складної сітки на 2 місяці, або 3 місяці.

Ірландське кружево- вишукане, ніжне. Навчіться в'язати тендітну історичну красу 1850х років. Будьте чарівні! Ви такі красуні, любіть себе.

Ірландське в'язання гачком проходить в Києві, пару хвилин від метро. Інструменти для роботи з ірландським в'язанням можна взяти напрокат, на уроках в "StudiaDiзайна28". Запис по телефону. Будь ласка, якщо є питання, зателефонуйте!) Моб.тел. :( О95) 378 З7 2З


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок