Валяння з вовни, рукоділля
Пропонуємо курси handmade для всіх, хто не коли не займався ручною працею, а давно має бажання. Навіть якщо насилу уявляєте, як виглядають інструменти для рукоділля, з чого створюється одяг, взуття, паски, але подобаються ексклюзивні речі, вироби, Вам до нас!
Якщо ви любите рукоділля та хочете наповнити свій гардероб оригінальними, цікавими, зробленими своїми руками речами, цікавими фактурами, ви звернулися за адресою.
Ми є група професіоналом, яка багато років займалася в Україні виробництвом товарів ручної роботи. Це вироби від простих побутових речей, до створення взуття, ременів, светерів, вишивки тощо.
На даний момент ми формуємо за вимогами клієнтів групи на навчання:
в'язання спицями
виготовлення взуття, пасків зі шкіри
валяння
В цьому курсі навчитеся створювати одяг, взуття, вироби з характерною текстурою, яку можна носити щодня.
Ви дізнаєтесь про основи ремесла, ознайомитеся з матеріалами, інструментами. Навчіться створювати форми, робити розрахунки, дізнаєтеся особливості, нюанси ремесел. Створіть вироби за вибраним напрямом своїми руками.
Відкриваємо запис на навчання за вибраними напрямками.
Усі деталі, побажання, питання пишіть у WhatsApp, telegram, viber
Майстри володіють досконало мовами: українську, російську, польську вивчають.
Категорії курсів
-
Мистецтво, творчість
Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві
Коментарі
Залишити коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Дякуємо!
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.