TRN.ua 12 років Приховати банер
Опис курсу

Обсяг курсу: учбовий рік

Тривалисть: 1 год 45 хв

Опис курсу: Дозволяє опанувати достатнім обсягом базових навичок роботи на ПК для більш успішного освоєння освітньої програми. Курс поєднує в собі як теоретичну підготовку (інформація, її властивості і види, логіка, алгоритміка), так і практичні навички (знайомство з комп'ютером, текстовим редактором Блокнот і Microsoft Word, графічним пакетом Paint і «майстром» презентацій Power Point).

Курс включає заняття з розвитку творчих здібностей, цікавої логіки, створення власних анімованих і інтерактивних історій, презентацій, ігор на Scratch. На заняттях англійської мови діти вчаться вільно використовувати необхідні для цього рівня навчання англійські терміни, найчастіше використовувані в програмах курсу.

Після закінчення курсу дитина стане більш впевненим користувачем персонального комп'ютера, а також зможе самостійно шукати потрібну інформацію в мережі Інтернет, редагувати її, і готувати презентації в Power Point, створить свою анімовану історію на Scratch.

Вартість навчання: 1450 грн в місяць.

Ми знаходимося за адресою:

  • м. Київ, вул. Драгоманова, 17 / м. Позняки /
  • м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 13 А / м. Мінська /

Детальніше на сайті

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок